Ēriks Strauss / Autori

16.jūl 2018
Pasaules čempionāts futbolā ir beidzies. Kamēr Parīzē, Elizejas laukos, tiek gatavota pasaules čempionu svinīgā sagaidīšana, ir īstais laiks nelielam kopsavilkumam par pēdējiem notikumiem Krievijā. Par līdzjutēju skaitu, par augsto rezultativitāti, par unikāliem sasniegumiem, par prēmijām...
photo_camera
15.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā Francijas izlase finālā ar 4:2 pārspēja Horvātiju un otro reizi vēsturē kļuva par spēcīgāko izlasi pasaulē un tas notika divdesmit gadus kopš pirmā titula.
14.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā Beļģijas izlase otro reizi turnīra ietvaros uzvarēja Angliju un šoreiz uzvara bija bronzas medaļu vērtībā.
12.jūl 2018
Vimbldonas tenisa turnīra sieviešu vienspēļu pusfināla pirmajā mačā Aļona Ostapenko tiekas ar vācieti Angeliku Kerberi. Aļona līdz šim Vimbldonas finālā nav spēlējusi, bet Kerbere finālā spēlēja pirms diviem gadiem.
11.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā noskaidrojusies arī otrā fināliste un tā ir Horvātija, kas papildlaikā ar 2:1 pārspēja Angliju un pirmo reizi vēsturē spēlēs finālā. Savukārt Anglijas un Beļģijas izlases tiksies bronzas mačā.
11.jūl 2018
Šodien notika FIBA Čempionu līgas jaunās sezonas izloze un savus pretiniekus uzzināja arī desmitkārtējā Latvijas čempione BK "Ventspils".
10.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā pirmajā pusfinālā Francija ar 1:0 pārspēja Beļģiju un kā pirmā iekļuva finālā. Pretinieks noskaidrosies trešdienas pusfinālā starp Angliju un Horvātiju.
10.jūl 2018
Šodien Vimbldonas tenisa turnīrā tiek izspēlēti sieviešu vienspēļu ceturtdaļfināli un vienā no tiem tiekas Aļona Ostapenko un slovākiete Dominika Cibulkova.
7.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā noskaidrojusies vēl viena pusfināliste un tā ir Anglija, kas ceturtdaļfinālā ar 2:0 pārspēja Zviedriju. Angļu pretinieks pusfinālā noskaidrosies dienas otrajā mačā starp Horvātiju un Krieviju.
7.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā šodien noskaidrosies pēdējie divi pusfinālisti. Anglija tiek uzskatīta par favorīti mačā pret Zviedriju, bet Horvātija vēl lielāka favorīte spēlē pret Krieviju.
6.jūl 2018
Pēc tam, kad Urugvajas izlase zaudēja savā ceturtdaļfinālā, Brazīlijas izlase palika pēdējā neeiropas izlase šajā čempionātā. Tagad nav vairs arī Brazīlijas, jo pieckārtējie pasaules čempioni ceturtdaļfinālā zaudēja Beļģijai.
6.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā aizvadīta pirmā ceturtdaļfināla spēle, kurā Francijas izlase ar 2:0 pārspēja Urugvaju un kā pirmā iekļuva pusfinālā. Francijas izlases pretinieks pusfinālā noskaidrosies vakara otrajā mačā starp Brazīlijas un Beļģijas izlasēm.
5.jūl 2018
Pēc tam, kad Meksikas izlase pasaules čempionātā futbolā astotdaļfinālā piekāpās Brazīlijai, meksikāņi netieši norādīja, pretiniekam uzvarēt palīdzējusi simulācija. Tieši tā pēc zaudējuma izteicās Meksikas izlases galvenais treneris Huans Karloss Osorio.
3.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā noskaidrojusies pēdējā ceturtdaļfinālā iekļuvusī komanda un tā ir Anglija, kura 1/8 finālā pēcspēles 11m sitienos pārspēja Kolumbiju. Anglijas pretiniece ceturtdaļfinālā būs Zviedrija.
3.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā priekšpēdējā 1/8 fināla spēlē Zviedrijai pietika ar vienu vārtu guvumu, lai pārspētu Šveici un pēc 24 gadu pārtraukuma iekļūtu ceturtdaļfinālā.
3.jūl 2018
Šodien Vimbldonā vienspēļu pirmās kārtas maču aizvadīja Ernests Gulbis tiekoties ar maz zināmo britu Džeju Klarku. Ilgāk kā trīs stundu un piecu setu mačā Ernests izcīnīja uzvaru ar 4-6, 6-3, 7-6 (3), 3-6 un 6-4 un iekļuva otrajā kārtā.
2.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā Beļģijas izlase paveica nelielu brīnumu. Vēl otrajā puslaikā atrodoties zaudētājos ar 0:2, tomēr izdevās salauzt spēli sev par labu un kompensācijas laika izskaņā gūt uzvaras vārtus. Beļģijas izlases pretiniece ceturtdaļfinālā būs Brazīlija.
2.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā Brazīlijas izlase pārspējot Meksiku kārtējo reizi iekļuva ceturtdaļfinālā, kur pretinieks noskaidrosies dienas otrajā spēlē starp Beļģiju un Japānu.
1.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā noskaidrojies vēl viens ceturtdaļfinālists - Horvātija, kas pēcspēles 11m sitienus pārspēja Dāniju. Horvāti 1/4 finālā spēlēs ar Krieviju.
1.jūl 2018
Pasaules čempionātā futbolā trešajā astotdaļfinālā neveiksmi piedzīvojusi vēl viena futbola lielvalsts - Spānijas izlase pēcspēles 11m sitienos zaudēja Krievijai un var doties vasaras atvaļinājumā.
30.jun 2018
Pasaules čempionātā futbolā otrajā astotdaļfināla spēlē Urugvaja ar 2:1 pārspēja Portugāli un tas nozīmē, ka vienā vakarā mājup brauks divas čempionāta lielākās zvaigznes - Lionels Mesi un Krištiano Ronaldo.
30.jun 2018
Pasaules čempionātā futbolā sākušās astotdaļfināla spēles un jau pirmais mačs starp Franciju un Argentīnu nelika vilties. Seši gūti vārti, vispirms vienas komandas, tad otras komandas atspēlēšanās un beigu beigās Francijas uzvara ar 4:3. Pretinieks ceturtdaļfinālā noskaidrosies Portugāles un Urugvajas duelī.