Dramatiskā cīņā "Dinamo" piekāpjas SKA ar 2:4

Pirmo zaudējumu šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas mačos piedzīvojuši Rīgas ''Dinamo'' hokejisti, savā laukumā ar 2:4 piekāpjoties Sanktpēterburgas ''SKA''. Sērijā rezultāts kļuvis 2-1, nākamā spēle jau rītdien.

Vārtus mūsējo labā guva Ģirts Ankipāns un Oļegs Sorokins.

Pirmā perioda beigās abu komandu spēki bija līdzvērtīgi. Pirmā perioda 9. minūtē vārtus guva Ģirts Ankipāns, bet jau pēc dažām minūtēm - spēles 11.minūtes beigās -rezultātu izlīdzināja Maksims Ribins no SKA. Lai gan otrā perioda sākumā Aleksejs Jašins iemeta otros vārtus, izvirzot SKA vadībā, tomēr otrā perioa 15 minūtē Oļegs Sarokins izlīdzināja rezultātu. Otrais periods beidzās neizšķirti 2:2, taču trešā perioda pirmajās minūtēs SKA vadībā izvirzīja Maksims Sušiskis. Bet pašās spēles beigās, kad "Dinamo" noņēma vātsargu, SKA nostiprināja savu pārsvaru, uzvarot ar 4:2