Slovākija vēl saglabā izredzes uz ceturtdaļfinālu

© scanpix.ee

Nespējot gūt vārtus mačā pret Krieviju, Slovākijas izlase piedzīvoja ceturto zaudējumu Dānijā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā, taču joprojām saglabā izredzes spēlēt ceturtdaļfinālā.

Slovākijas izlase tā arī nespēja izrādīt nopietnu pretestību grupas favorītei Krievijai. Jau pirmajā trešdaļā krievi pamatīgi apsēda slovāku vārtus (metienu attiecība 17:2) un tikai pateicoties vārtsarga Čiljaka veiksmīgajai darbībai, rezultāts ir krietni pieklājīgāks par pašu spēli.

Rīt Slovākijai jāspēlē ar Baltkrieviju un uzvaras gadījumā saglabās izredzes uz spēlēšanu ceturtdaļfinālā. Tiesa, pirms tam jau būs beigusies Šveices un Francijas spēle, kurā abām komandām vēl ir iespējas iekļūt grupas četru labāko komandu pulkā.

Pasaules čempionāts hokejā, 14. maijs

Krievija - Slovākija 4:0 (2:0; 0:0; 2:0)
Vārti: 11:10 Mamins (Sošņikovs) 1:0, 16:50 Gusevs (Dacjuks, Zaicevs) 2:0, 58:49 Šalunovs (Sošņikovs) 3:0, 59:44 Mihejevs (Barabanovs, Šalunovs) 4:0.
Metieni: 36:23
Soda minūtes: 6:6
Vārtsargi: Šestjorkins - Čiljaks (līdz 58:30, 58:49 - 58:56, no 59:44)