Brazīlija pirms PK finālturnīra grauj austriešus

© scanpix.ee

Brazīlijas futbola izlase pēdējā pārbaudes spēlē pirms Pasaules kausa izcīņas finālturnīra svētdien ar rezultātu 3:0 Vīnē sakāva Austriju, izcīnot ceturto uzvaru četrās spēlēs šajā kalendārajā gadā.

Brazīlijai pēdējā pārbaudes spēle pirms čempionāta šodien norisinājās Austrijas galvaspilsētā Vīnē, pretī stājoties austriešiem, kas gatavojas startam Nāciju līgā septembrī. "Manchester City" uzbrucējs Gabriels Žezuss atklāja mača rezultātu 36. spēles minūtē, pēc tālšāviena bumbai atlecot pie futbolista kreisajā pusē vārtsarga laukuma tuvumā. Žezuss vienatnē bumbu apstrādāja un sita vārtos, panākot 1:0.

Jau pirmajā puslaikā brazīliešiem piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē, otrajā tas pieauga vēl vairāk, un otrā puslaika otrajā pusē tas tika atainots arī uz rezultāta tablo. 63. minūtē Neimārs saņēma piespēli soda laukumā kreisajā pusē, izrēķinājās ar aizsargu un tad arī vārtsargu, panākot jau 2:0 savas komandas labā. Tikai sešas minūtes vēlāk pretuzbrukumā Filipe Koutinju pa kreiso malu ar bumbu lielā ātrumā pietuvojās vārtiem un no diezgan asa leņķa panāca jau 3:0. Ar šādu rezultātu mačs noslēdzās.

Brazīlija šogad aizvadījusi četras pārbaudes spēles, izcīnot uzvaras visās. Apspēlēta Krievija (3:0), Vācija (1:0), Horvātija (2:0) un tagad arī Austrija (3:0). Pasaules kausa finālturnīru Brazīlija sāks 17. jūnijā, spēlējot pret Šveici. Grupā jācīnās arī ar Kostariku un Serbiju.

Austrijai savukārt šis bija pirmais zaudējums šogad, visās četrās līdzšinējās spēlēs austrieši 2018. gadā bija izcīnījuši tikai uzvaras. Kopumā Austrijai līdz šodienai bija septiņu uzvaru sērija un astoņu nezaudētu spēļu sērija. Austrijai septembrī Nāciju līgas pirmajā spēlē jātiekas ar Bosniju un Hercegovinu.

Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Bostonas "Celtics" latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ir optimistiski noskaņots par atlabšanas procesu pēc operācijas, otrdien "Celtics" mediju dienā teica sportists.