Graudiņa/Kravčenoka kvalificējas izslēgšanas spēlēm

© fivb.ch

Krievijas galvaspilsētā Maskavā sācies Pasaules tūres četru zvaigžņu posms pludmales volejbolā. Šodienas pamatturnīrā U22 Eiropas vicečempiones Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka demonstrēja lielisku sniegumu un apspēlēja nīderlandietes (2-0), kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Plkst. 15.50 cīņa par pirmo vietu C grupā.

Pamatturnīrā ar 19. numuru izliktās Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka spēkojās ar nīderlandietēm Džoju Stubi/Marlēnu van Jerselu, kurām tagad piešķirts 14. numurs. Šie dueti janvārī spēkojās Hāgas hallē, toreiz mūsējās viesos zaudēja trillerī (21:19, 14:21, 19:21).

Maskavas pamatsacensību pirmā seta sākumā šorīt risinājās līdzvērtīga spēkošanās (5:5), bet tad divus punktus noformēja Kravčenoka - 7:5. Turpinājumā mūsējās turēja 1-2 punktu pārsvaru, ko pārtrauca nīderlandietes eiss (10:10). Pēc tehniskā pārtraukuma Kravčenoka atjaunoja divu punktu handikapu, bet pretinieces zaudēja cīņā ar Graudiņas bloku - 14:11. Nīderlandietes pieprasīja pauzi. Daugavpiliete pārsteidza ar precīzu uzbrukumu uzreiz pēc Graudiņas uzņēmiena - 16:12. Garā izspēlē triumfēja pretinieces (18:16), bet nākamo epizodi noslēdza jūrmalniece. Graudiņas bloks - 20:16. Seta pēdējo punktu pielika Kravčenoka - 21:17.

Otrā seta sākumā Graudiņas bloks un eiss (3:1). Baidoties no jūrmalnieces bloka, pretiniece dīvaini uzsita, kas noveda pie Graudiņas lieliska trāpījuma - 6:2. Turpinājumā pretinieces tika tuvāk (7:8) un panāca izlīdzinājumu (9:9), bet Kravčenoka ar diviem sitieniem atjaunoja mums patīkamāku rezultātu - 12:9. Pēc tehniskā pārtraukuma nīderlandietes nespēja lauzt cīņas gaitu. Graudiņas eiss (15:10), pretiniecēm vajadzīgs laiks pārdomām. Mūsējās parādīja vienu no savām labākajām spēlēm. Tādējādi uzvara arī otrajā setā - 21:15.

Plkst. 15.50 notiks cīņa par pirmo vietu C grupā - pretī stāsies ar 30. numuru izliktās brazīlietes Marija Klara/Elīza Maija, kuras pirmajā mačā negaidīti apspēlēja vācietes Jūliju Zudi/Šantālu Laburēru (#3).