Basketbols

4.aug 2018
Šovakar Eiropas čempionātā junioriem Latvijas izlase pusfinālā pārspēja Krievijas vienaudžus un pirmo reizi U18 izlases vēsturē latvieši spēlēs finālā. Mūsējo pretinieki finālā noskaidrosies otrajā pusfinālā starp Francijas un Serbijas izlasēm.
4.aug 2018
ASV prezidents Donalds Tramps mikroblogošanas vietnē Twitter publicēja ierakstu, kurā nievājoši izteicās par Losandželosas "Lakers" jaunieguvumu Lebronu Džeimsu.
3.aug 2018
Pēc vienas dienas pārtraukuma atsācies Eiropas čempionāts basketbolā junioriem. Turpmāk visas spēles notiks Rīgā, kur tad arī tiks dalītas ceļazīmes uz pasaules čempionātu un Eiropas čempionāta medaļas. Latvijas izlase ceturtdaļfinālā pēc samocīta pirmā puslaika pilnībā pārvērtās otrajā un beigu beigās izcīnīja itin pārliecinošu uzvaru un ceļazīmi uz nākamā gada U19 pasaules čempionātu. Sestdien latviešiem jāaizvada pusfināls pret ceturtdaļfināla pāra Lietuva – Krievija uzvarētājiem.
2.aug 2018
Latvijas basketbolists Andrejs Šeļakovs karjeru turpinās Ukrainas Superlīgā, pievienojoties turnīra jaunpienācējai Odesas "Dynamo", ziņo basketbolistu pārstāvošā aģentūra "Prime Athlete".
1.aug 2018
"Tikām atalgoti par visu, ko esam darījuši, gatavojoties šim čempionātam," pēc laimīgās izglābšanās un uzvaras Ventspilī notikušajā FIBA Eiropas U18 čempionāta astotdaļfināla spēlē pret Turciju sacīja Latvijas U18 valstsvienības galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis.
1.aug 2018
Eiropas čempionātā Latvijas U18 izlase paņēma to, ko turki viņiem deva – vietu ceturtdaļfinālā. Rīta turnīrā brīvdiena, bet piektdien Rīgā ceturtdaļfināls pret Lielbritāniju.
1.aug 2018
Latviešu saspēles vadītājs Kaspars Vecvagars nākamajā sezonā pārstāvēs Polijas basketbola klubā Ščecinas "King Wilki Morskie", vēstī klubs.
31.jūl 2018
Latvijas U18 junioru basketbola izlase otrdien, 31. jūlijā, Eiropas čempionāta spēlē uzvarēja desmit puišu sastāvā spēlējušo Itāliju ar 90:68 un izcīnīja pirmo vietu A grupā. Latviešu pretinieki astotdaļfinālā – tas notiks 1. augustā plkst. 18:30 Ventspilī – kļūs zināmi pēc Francijas un Vācijas cīņas.
31.jūl 2018
Šodien Latvijas U18 basketbolsitiem Eiropas čempionātā jāaizvada grupas pēdējā spēle, kurā jātiekas ar Itāliju. Parasti pirms līdzīgiem mačiem abu komandu treneri domā kā apspēlēt pretiniekus, taču šoreiz ir nedaudz savādāk. Protams, tiek zīmētas shēmas kā izcīnīt uzvaru, taču kaut kur zemapziņā sēž pavisam cita doma. Proti, vai vispār ir izdevīgi uzvarēt?
31.jūl 2018
"Šīs tikšanās vairāk bija kā divu vīru kopā pavadīts laiks, runājot par basketbolu un iepazīstot vienam otru. Domāju, ka Kristaps ir sajūsmā par virzienu, kādā ar komandu dodamies," pavadīto laiku Liepājā ar Kristapu Porziņģi Sportacentrs.com rezumēja NBA kluba Ņujorkas "Knicks" galvenais treneris Deivids Fizdeils.
29.jūl 2018
Latvijas U18 junioru basketbola izlase svētdien, 29. jūlijā, Eiropas čempionāta spēlē Ventspilī uzvarēja Grieķiju ar 80:74. A grupas pēdējā spēlē 31. jūlijā latvieši tiksies ar itāliešiem. Visām komandām ir pa vienai uzvarai un vienam zaudējumam.
29.jūl 2018
Pasaules U17 kausā basketbolā meitenēm astoto vietu ieguva Kaspara Mājenieka vadītā Latvijas izlase, kas turnīru pabeidza ar vēl vienu sakāvi - šoreiz pret Āzijas vicečempioni Japānu, kas cīņā par septīto pozīciju bija pārāka ar rezultātu 75:57.
28.jūl 2018
Autoavārijā ASV sestdien traģiski bojā gājis basketbolists Kristers Zeidaks, vēsta medijs NBC.
28.jūl 2018
Latvijas U18 junioru basketbola izlase sestdien, 28. jūlijā, Eiropas čempionāta pirmajā spēlē Ventspilī zaudēja Horvātijai ar 73:77. Svētdien plkst. 18:30 latvieši tiksies ar grieķiem, kuri ar 81:65 pārspēja Itāliju.
28.jūl 2018
FIBA Pasaules kausā Latvijas U17 meiteņu izlase cīnīsies par septīto vietu, jo šodien mazajā pusfinālā ar 49:86 nācās piekāpties Itālijas valstsvienībai. Galvenais zaudējuma iemesls bija drausmīgi aizvadītā pirmā ceturtdaļa, kurā tika gūti vien četri punkti.
28.jūl 2018
"Ogres" saspēles aizsargs Mārcis Vītols un Rīgas VEF spēka uzbrucējs Arnolds Helmanis nolēmuši karjeru turpināt Ukrainas Superlīgas klubā Odesas "Dynamo", vēsta basketbolistu aģentūra "Prime Athlete".
28.jūl 2018
Šodien Ventspilī un Liepājā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā junioriem (U18). Tas ir čempionāts, kurā visas sešpadsmit izlases desmit dienu laikā cīnīsies ne tikai par Eiropas zeltu, bet arī atrādīs sevi NBA klubu un Eiropas lielkomandu izlūkiem. Uz šīs simboliskās modes skates dēļiem ar abām kājām grasās nostāties arī Latvijas juniori, kuri pirms čempionāta bez lieka bikluma paziņojuši, ka viņus interesē tikai zelts! Lai mūsējiem labi spēlējās un lai izdodas kļūt par pirmajiem zelta puikām!
26.jūl 2018
BK “Ventspils” savu komandas komplektāciju turpina, piesaistot Latvijas aizsargu Jāni Antropu. Līgums noslēgts uz vienu sezonu ar iespēju pagarināt uz vēl vienu.
26.jūl 2018
Pēc divām dienām Latvijā sāksies Eiropas U18 čempionāts basketbolā, un laukuma saimnieces Latvijas izlases galvenajam trenerim Artūram Visockim-Rubenim pie komandas stūres palīdzēs Ainars Bagatskis.
26.jūl 2018
Aizvadītās sezonas Latvijas Basketbola līgas finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Aigars Šķēle nākamajā sezonā, visticamāk, valsts čempionē "Ventspilī" nespēlēs, aģentūrai LETA atklāja kluba valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics.
26.jūl 2018
Sestdien Liepājā un Ventspilī sāksies un pēc tam Rīgā turpināsies Eiropas čempionāts basketbolā U18 junioru izlasēm. Šī būs jau desmitā reize, kad pie mums tiek rīkots Eiropas vai pasaules čempionātu finālturnīrs dažādās vecuma grupās. Sākot ar kadetiem un beidzot ar nacionālo izlašu Eiropas čempionātiem. Ja kāda no valstīm uzņemas rīkot kādu čempionātu, tad tā ir zīme, ka konkrētā valsts cer, ka viņu izlase ja ne kļūs par čempioni, tad noteikti ir izredzes tikt pie kāda cita cēlmetāla. Latvijas gadījumā līdzšinējos deviņos čempionātos izdevies izcīnīt divas godalgas. Tiesa, pagaidām pietrūkst zelta medaļu, taču tagadējā iesaukuma juniori jau ir paspējuši savu ambīciju latiņu pacelt līdz Eiropas zeltam. Lai izdodas!
25.jūl 2018
''Esmu cīnītājs. Turpinu darīt savu darbu. Kādā brīdī jūti, ka vairs nav enerģijas, mentāli esi tukšs. Pievērsos jogai. Gribēju atslēgties no apkārtējās pasaules un koncentrēties tikai uz to, kas man ir jādara. Pēc katras jogas nodarbības jūtu svaigumu, sajūtas ir kā jaunā sākumā,'' intervijā ''The Players' Tribune'' stāsta Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas ''Knicks'' spēlētājs Kristaps Porziņģis.