Basketbols

24.apr 2018
Desmito reizi karjerā par Latvijas čempioni kļuvusī basketboliste Anda Eibele, kura 12 gadus pārstāvējusi arī Latvijas valstsvienību, nolēmusi likt punktu profesionāles karjerai, pavēstījusi pati sportiste.
23.apr 2018
20 gadus vecais latviešu uzbrucējs Rodions Kurucs pieteicies NBA draftam. Salīdzinot ar pagājušo gadu, "Barcelona" pārstāvošais spēlētājs nepastāvīgā spēles laika dēļ zaudējis pozīcijas, turklāt ESPN norāda, ka starp Kurucu un viņa komandas biedriem valda spriedze.
23.apr 2018
NBA izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā kārtā Sanantonio „Spurs” ar 103:90 pieveica Goldensteitas „Warriors”, panākot sērijā 1-3. Dāvis Bertāns šoreiz nospēlēja tikai trīs minūtes un punktus neguva.
20.apr 2018
ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā pirmo uzvaru izcīnījusi Jāņa Strālnieka pārstāvētais “Olympiacos” sērijā pret “Žalgiris” panākot līdzsvaru 1:1, bet Jānim Timmam un “Baskonia” otrais zaudējums pret “Fenerbahce” un sērijā 0:2.
20.apr 2018
Viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām nonākusi Sanantonio „Spurs”, kas arī šonakt nespēja otrajā puslaikā izturēt „Warriors” ātrumus un cieta zaudējumu ar 97:110, nonākot NBA „play-off” pirmās kārtas sērijā iedzinējos ar 0-3. Dāvis Bertāns guva piecus punktus, nospēlējot 20 minūtes.
19.apr 2018
Gatavojoties debijai pasaules čempionātā, kas septembrī notiks Tenerifē, nacionālā sieviešu basketbola izlase aizvadīs vienpadsmit pārbaudes spēles.
18.apr 2018
Šovakar pirmās spēles ULEB Eirolīgas izsēgšanas spēļu turnīrā aizvadīja abas latviešu pārstāvētās komandas - “Olympiacos” un “Baskonia”. Diemžēl, bet abas komandas sēriju līdz trim uzvarām iesāka ar zaudējumiem.
18.apr 2018
Kārtu pirms LBL čempionāta pamatturnīra beigām pirmo vietu regulārajā sezonā sev garantējusi BK “Ventspils”. Tas kļuva zināms pēc šā vakara divām spēlēm.
18.apr 2018
ULEB Eirolīgā sāksies interesantākā daļa – izslēgšanas spēļu turnīrs. Cīņā par prestižāko Eiropas basketbola klubu trofeju piedalās arī trīs latvieši. Jānis Timma un daļēji arī Rinalds Mālmanis kopā ar “Baskonia” lauzīs ceļu uz Final'4, bet kopā ar Pireju “Olympiacos” to pašu darīs arī Jānis Strēlnieks. Kas zina, varbūt kādam no šīs trijotnes izdosies tas pats, ko savulaik iespēja Dāvis Bertāns. Abas latviešu pārstāvētās komandas pirmās spēles aizvadīs šodien.
17.apr 2018
Ķauņas “Žalgiris” basketbolisti ir ieradušies Atēnās, kur rīt aizvadīs pirmo ULEB Eirolīgas izslēgšanas spēļu turnīra pirmo spēli ar Jāņa Strēlnieka pārstāvēto “Olympiacos”. Lidojuma laikā atklājās, ka lidmašīnai ir radušās nopietnas problēmas.
17.apr 2018
NBA savā mājaslapā apkopojusi 15 populārākos spēlētājus un desmit populārākas komandas, kuru krekliņi regulārajā sezonā līdzjutēju vidū bijuši pieprasītākie.
17.apr 2018
Gatavojoites 2019. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Zviedrijas un Ukrainas izlasēm, Latvijas nacionālā vīriešu basketbola izlase Rīgā aizvadīs pārbaudes spēli ar Krievijas izlasi. Spēle notiks 25. jūnijā Rīgā.
17.apr 2018
NBA čempionātā Sanantonio "Spurs" aizvadīja līdzvērtīgas pirmās trīs ceturtdaļas Ouklendā pret "Warriors", bet beigās tomēr piekāpās ar 101:116. Dāvis Bertāns tika pie liela spēles laika un guva piecus punktus, kamēr viņa komanda nonāca iedzinējos sērijā ar 0-2.
14.apr 2018
Šovakar 22:00 savas otrās NBA izslēgšanas spēles sāks Dāvis Bertāns Sanantonio „Spurs” sastāvā, pirmās kārtas sērijā sacenšoties ar čempioni Goldensteitas „Warriors”. Abās komandās nebūs divu superzvaigžņu – Kavai Lenards joprojām nevar palīdzēt „Spurs”, bet Stefens Karijs izsists no „Warriors” ierindas.
14.apr 2018
Kristaps Porziņģis sestdien, 14. aprīlī, pirmo reizi kopš 2016. gada apmeklēs sezonas noslēguma tikšanos ar Ņujorkas basketbola kluba "Knicks" vadību, ziņo "New York Daily News". Turpinājumā spēlētājam paredzēta rehabilitācija Latvijā, Spānijā un ASV.
12.apr 2018
Kristapa Porziņģa pārstāvētā NBA komanda Ņujorkas „Knicks” šonakt ar 110:98 pārspēja Klīvlendas „Cavaliers”, taču tas neko nemainīja galvenā trenera Džefa Hornačeka liktenī. Vēlu naktī pēc atgriešanās Ņujorkā viņam tika paziņots par atbrīvošanu no amata gadu pirms līguma beigām, vēsta ESPN.
photo_camera
8.apr 2018
Pašlaik savainotā latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" komanda sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, kas tika veltīts Latvijas simtgadei, savā laukumā ar 102:115 (28:31, 27:22, 22:27, 25:35) piekāpās Milvoki "Bucks" vienībai, turklāt šo maču klātienē vēroja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
2.apr 2018
Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis šonedēļ Ņujorkā apmeklēs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli, ko vietējā "Knicks" komanda veltīs Latvijas simtgadei.
2.apr 2018
Arike Ogunbovale svētdien, 1. aprīlī, Kolambusā otro reizi pēc kārtas trāpīja uzvaras metienu pēdējās sekundēs, nodrošinot "Notre Dame" (35-3) triumfu NCAA 37. čempionātā basketbolā sievietēm ar 61:58 panākumu pret "Mississippi State" (37-2).
2.apr 2018
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas spēlē Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio ''Spurs'' savā laukumā ar 100:83 pieveikusi NBA līderi Hjūstonas ''Rockets'', tiesa, Dāvis laukumā pavadīja tikai divas minūtes.
1.apr 2018
VEF basketbolisti svētdien, 1. aprīlī, “Elektrum” Olimpiskajā centrā uzvarēja “Nizhny Novgorod” ar 94:90 un VTB līgas kopvērtējumā ielauzās “Top 8”.
27.mar 2018
Sanantonio “Spurs” ar Dāvi Bertānu sastāvā viesosies ASV galvaspilsētā Vašingtonā, kur cīnīsies par sev svarīgu uzvaru pret “Wizards”. Abām komandām uzvaras ir vitāli svarīgas, lai cīnītos par augstāku vietu turnīra tabulā pirms play-off sākšanās. “Spurs” Rietumu konferencē ar 43 uzvarām un 31 zaudējumu atrodas sestajā vietā, un “Wizards” sēž Austrumu konferencē tajā pašā vietā tikai ar 40 uzvarām un 33 zaudējumiem.