Basketbols

13.sep 2017
Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis pēc zaudējuma Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē pret Slovēniju (97:103) atzina, ka mazliet pietrūcis vēsas galvas un pāris veiksmīgu epizožu aizsardzībā vai pamatotu metienu uzbrukumā.
photo_camera
12.sep 2017
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība otrdien, 12. septembrī, Stambulā zaudēja Slovēnijai ar 97:103 un veiksmīgākajā Eiropas čempionātā pēc neatkarības atjaunošanas tomēr neiekļuva labāko četriniekā.
12.sep 2017
Lietuvas Basketbola federācijas vadītājs un basketbola leģenda Arvīds Sabonis savas valsts televīzijā atskatījās uz Lietuvas izlases izstāšanos Eiropas čempionāta astotdaļfinālā, kritizēja dažu spēlētāju „nepiedalīšanos” izšķirošajā mačā, atklāja, ka čempionāta turpinājumā viņa favorīte būs Latvijas izlasei, kā arī pauda nožēlu par FIBA veiktajām pārmaiņām izlašu kalendārā.
12.sep 2017
Latvijas izlases basketbolisti Jānis Timma un Andrejs Gražulis pirms šovakar paredzētās EČ ceturtdaļfināla spēles pret Slovēniju citēti FIBA mājaslapā. Timma izteicās, ka izlasē ir lieliska atmosfēra un saskaņots uzbrukums, kamēr Gražulis piekrita savam komandas biedram, ka izlasē tiek domāts tikai par katru nākamo spēli.
12.sep 2017
Slovēnijas izlases aizsargs Jaka Blažičs, kurš karjeru turpinās Spānijas augstākās līgas klubā "Andorra", pirms šovakar gaidāmās ceturtdaļfināla spēles pret Latviju sniedza interviju slovēņu izdevumā Večer.
12.sep 2017
Viena no Latvijas basketbolā pretrunīgi vērtētākajām personām ir aģents Artūrs Kalnītis. Izrādās, ka par spīti iespaidīgajam klientu sarakstam, viņš oficāli pelna pat mazāk kā minimālo algu.
12.sep 2017
"Viņiem arī patīk ātrs basketbols, viņiem arī ir ļoti ātra pāreja uzbrukumā. Tas arī viss. Uzskatu, ka spēlētāju stils ir atšķirīgs," pirms mača pret Slovēniju Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Stambulā sacīja Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis.
12.sep 2017
Šodien Eiropas čempionātā basketbolā tiks aizvadītas pirmās divas ceturtdaļfināla spēles, un vienā no tām Latvijas izlase tiksies ar Slovēnijas basketbolistiem. Turpinot savu uzvaru gājienu un pagarinot pēc kārtas izcīnīto uzvaru sēriju līdz sešām, Latvijas izlase nokļūs tur, kur jaunākajos laikos ne reizi neesam bijuši – labāko četru komandu sabiedrībā!
11.sep 2017
Otrdienas vakarā 21:30 Latvijas basketbola izlase aizvadīs Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla spēli pret Slovēnijas izlasi, kas ir palikusi kā vienīgais šķēršlis Latvijas ceļā uz savu augstāko sasniegumu pēc neatkarības atjaunošanas.
11.sep 2017
Nacionālās basketbola asociācijas komandas Orlando "Magic" un Melnkalnes izlases viens no līderiem Nikola Vučevičs pēc zaudējuma Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Latvijai (68:100) sniedza interviju franču portālam BeBasket.fr.
11.sep 2017
“Uz papīra esam labāki par slovēņiem, taču tas būs jāapliecina laukumā. Viņi daudz punktus gūst pēc ātrajām pārejām. Manuprāt, mums izdevīgāka būs pozicionāla spēle. Ja ļausim viņiem ieskrieties, tad būs ievērojamas problēmas,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com Latvijas basketbola izlases izredzes ceturtdaļfināla cīņā pret Slovēnijas valstsvienību vērtē bijušais izlases spēlētājs, šobrīd “Valmiera/ORDO” galvenais treneris Kristaps Valters.
10.sep 2017
Pēc zaudējuma Eiropas čempionāta astotdaļfinālā pret Latvijas basketbola izlasi ar 68:100 Melnkalnes valstsvienības galvenais treneris Bogdans Taņevičs ļoti atzinīgi novērtēja Latvijas spēku un atzina, ka viņa izlasei bijis maz, ko likt pretim.
10.sep 2017
Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis pēc pārliecinošās uzvaras pār Melnkalnes komandu Eiropas čempionāta astotdaļfinālā atskatījās uz aizvadīto maču un izteicās arī par ceturtdaļfināla pretinieci Slovēniju.
10.sep 2017
Kristapa Porziņģa debija Eiropas čempionātā un neskaitāmās spilgtās epizodes ar liepājnieka līdzdalību palielina interesi par Latvijas valstsvienību.
10.sep 2017
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība svētdien, 10. septembrī, Stambulā uzvarēja Melnkalni ar 100:68 un otro reizi pēc kārtas sasniedza Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu. Otrdien, 12. septembrī, spēle pret Slovēniju.
10.sep 2017
Neierasti ātri Eiropas čempionāta finālturnīrs noslēdzies Lietuvas basketbola izlasei, kas šovakar Stambulā ar rezultātu 64:77 piekāpās Grieķijas izlasei.
10.sep 2017
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība svētdien, 10. septembrī, plkst. 12:30 Eiropas čempionāta astotdaļfinālā "Sinan Erdem" arēnā Stambulā tiksies ar Melnkalni. Uzvarētāji 12. septembrī spēlēs pret Slovēniju. Tiešraide TV3, skaties.lv un LiveBasketball.tv .
9.sep 2017
Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā šovakar kā trešā iekļuva Itālijas izlase. Itāļu pretinieki bija sīkstie Somijas basketbolisti, kuri Stambulā neparādīja labāko sniegumu. Itāļi aizvadīja lielisku pirmo puslaiku, svinot uzvaru ar rezultātu 70:57.
9.sep 2017
Dienu pirms Eiropas čempionāta astotdaļfināla spēles pret Melnkalni pirmo treniņu Stambulas Eiropas daļā aizvadīja Latvijas valstsvienība. Pēc tās komentārus sniedza galvenais treneris Ainars Bagatskis un uzbrucējs Jānis Timma.
9.sep 2017
Eiropas čempionāta otrajā astotdaļfināla spēlē Vācijas izlase atspēlējās un ar rezultātu 84:81 pārspēja Franciju, iegūstot potenciālu ceturtdaļfināla dueli ar pašreizējo titula īpašnieci Spāniju.
9.sep 2017
Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis šodien pēc treniņa pastāstīja par spēlētāju veselības stāvokli un ieskicēja astotdaļfināla pretinieces Melnkalnes valstsvienības stiprās puses.