Šlēgelmilhs Nīderlandē aizcīnās līdz 11. vietai

Šodien Nīderlandē, Zandvortas trasē, tika aizvadīts "Porsche Carrera Cup Deutschland 2010" čempionāta sestais posms, kurā 11. vietu izcīnīja latviešu autosportists Haralds Šlēgelmilhs.

Jau ziņojām, ka pirmajos "Porsche Carrera Cup Deutschland 2010" čempionāta sestā posma treniņbraucienos Haralds uzrādīja 11. rezultātu, bet otrajos Haralds palika 12. vietā. Ja pirmajos treniņos Šlēgelmilhs zaudēja 2,8 sekundes, tad otrajos mūsu braucējs zaudēja 1,9 sekundes.

Kvalifikācijas braucienos Haralds uzrādīja 12. ātrāko laiku, lai arī, iespējams, bija iespējas pacīnīties par labāku vietu. Kvalifikācijas sākumā Olivera Tīlemana dēļ trasē tika izkārti sarkanie karogi. Tajā brīdī Šlēgelmilham veica trešo apli, taču nācās braukt boksos, jo kvalifikācija tika apturēta. Līdz ar to ar pirmo riepu komplektu sasniegt labu rezultātu vairs nebija cerību, lai arī šīs riepas visoptimālākajā kondīcijā ir tieši trešajā aplī. Vēlāk Haralda automašīnai tika uzmontēts otrais riepu komplekts, kas arī ļāva Haraldam uzrādīt laiku 1:43.116. Taču arī šoreiz veiksme nebija Haralda sabiedrotā, jo ar otro riepu komplektu trešajā aplī Haralds bija spiests apdzīt trīs pilotus, kas tikko bija izbraukuši no boksiem, līdz ar to pirmajā sektorā vien tika zaudētas apmēram 0.350 sekundes, kas ir ļoti daudz.

Sacīkstes startā Haralds saglabāja 13. vietu, taču nedaudz vēlāk viņš atkrita uz 15. pozīciju. Laikam ritot, Haralds kāpināja tempu un beigās aizcīnījās līdz 11. vietai. Uzvaru izcīnīja Haralda komandas biedrs Niks Tendijs, kurš arī bija ātrākais vakardienas kvalifikācijas braucienos.