Sevastova sasniedz ceturtdaļfinālu Budapeštā

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova iekļuvusi Budapeštas WTA turnīra ceturtdaļfinālā. Šodien 2. kārtas spēlē viņa ļoti viegli divos setos sasita ķīnieti Šuaju Penu – 6:1, 6:1.

Maču ar servi sāka Pena un pirmajā geimā nospēlēja pagalam nesakarīgi. Ķīnietei divas nepiespiestās kļūdas un viena dubultkļūda, kas deva pāris breika iespējas Sevastovai. Anastasija izmantoja otro un tika pie agra handikapa, bet pēc tam sīvā cīņā uzvarēts otrais geims, kurā četras reizes bija "vienādi" – 2:0. Pena pirmo geimu uzvarēja tad, ka Sevastova bija pārliecinošā vadībā ar 4:0. Šuaja pirmajā setā bija pagalam nevarīga un pie punktiem tika pārsvarā, pateicoties Sevastovas kļūdām. Sets bija galā nepilnas pusstundas laikā ar graujošu Sevastovas uzvaru – 6:1.

Otrajā setā Pena izrādīja vēl mazākas dzīvības pazīmes un spēlēja diezgan vienaldzīgi un slinki, tikai retu reizi izdarot sitienus, kuros bija ielikta simtprocentīga atdeve. Tā rezultātā Sevastova atkal zaudēja tikai vienā geimā un mačā svinēja vieglu uzvaru ar 6:1, 6:1.

Sevastovas pretiniece 3. kārtā jeb ceturtdaļfinālā būs krievietes Annas Čakvetadzes un rumānietes Aleksandras Dulgeru pāra uzvarētāja. Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Sevastova nopelnījusi 70 ranga punktus un 5340 dolāru prēmiju.

Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Bostonas "Celtics" latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ir optimistiski noskaņots par atlabšanas procesu pēc operācijas, otrdien "Celtics" mediju dienā teica sportists.