Čerkovskim Eiropas čempionātā astotā vieta

Latvijas modernās pieccīņas pārstāvis Deniss Čerkovskis Debrecenā (Ungārijā) notiekošajā Eiropas čempionātā izcīnījis astoto vietu. Par kontinenta čempionu kļuva čehs Davids Svoboda.

Sacensību ievads Čerkovski izdevās teicams, jo viņš uzvarēja paukošanas sacensībās, iegūstot maksimālo punktu skaitu - 1000. Peldēšanā Latvijas modernās pieccīņas pārstāvis savu pozīciju krietni pasliktināja, nopelnot vien 1224 punktus (26. vieta), taču jāšanā atkal bija starp labākajiem (5. vieta un 1180 punkti). Kombinētajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Čerskovskim 27. vieta, kas summa deva 5684 punktus un astoto vietu.

38. vietā kopvērtējumā ierindojās Sandris Šika - 4200 punkti, bet Staņislavam Judkinam 4124 punkti un 45. pozīcija.

Par kontinenta čempionu kļuva čehs Davids Svoboda (5812 punkti). Eiropas čempionāta sudrabs un bronza attiecīgi brits Samuels Vīls (5776) un vācietis Stefans Kolners (5732).