Vieglatlētika

26.aug 2010
5.septembrī Siguldā riteņbraucēji no visas Latvijas jau 20.reizi vienosies kopīgā velobraucienā. Trīs distancēs - sporta, kalnu divriteņu (MTB) un tautas braucienā - plecu pie pleca brauks profesionāli sportisti, antīko velosipēdu un paškonstruēto divriteņu īpašnieki, darba kolektīvi, ģimenes, draugi un daudzi citi, kopā vairāki tūkstoši riteņbraucēju.
24.aug 2010
Eiropas Vieglatlētikas asociācija nosaukusi jūlija mēneša labākos atlētus. Sievietēm par veiksmīgāko atzīta Turcijas sprintere Nevina Janita, aiz kuras otrajā vietā ierindota latviešu tāllēcēja Ineta Radeviča, kura jūlijā izcīnīja uzvaru Eiropas čempionātā vieglatlētikā.
22.aug 2010
Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika šodien izcīnīja astoto vietu IAAF "World Challenge" sacensībās Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, labākajā mēģinājumā šķēpu raidot 56.39 metrus tālu.
22.aug 2010
Singapūrā notiekošajā pasaules jaunatnes olimpiādē šķēpmešanā puišiem Latvijas sportists Intars Išējevs izcīnīja bronzas godalgu, šķēpu raidot 74,23 metrus tālu, kas ir jauns personiskais rekords.
7.aug 2010
Latviešu šķēpmetējs Ainārs Kovals izcīnījis ceturto vietu Stokholmā notiekošajās "Dimanta līgas" sacensībās. 11. vietā finišēja cits Latvijas pārstāvis Ēriks Rags.
6.aug 2010
Latvijas labākais lodes grūdējs Māris Urtāns vakar Stokholmā notiekošajās ''Dimanta līgas'' sacensībās izcīnījis devīto pozīciju.
2.aug 2010
BMX riteņbraucējam Mārim Štrombergam par uzvaru pasaules čempionātā pienākas līdz 20 000 latu prēmija, aģentūru LETA informēja izglītības ministres padomniece komunikācijas jautājumos Agnese Korbe.
2.aug 2010
Aizvadītajā nedēļā Eiropas vieglatlētikas čempionātā zelta godalgu izcīnījusī tāllēcēja Ineta Radēviča un pasaules čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs pagaidām Latvijā neatgriezīsies.
31.jūl 2010
Par Eiropas čempionu šķēpmešanā ar 88,37 metrus tālu metienu kļuvis šīs disciplīnas pēdējo gadu līderis pasaulē - Andreass Torkildsens. Ainārs Kovals noslēdza labāko sešinieku (81,19 m), bet Ēriks Rags ieņēma vienpadsmito vietu (76,93 m).
31.jūl 2010
Atzīstamu panākumu Eiropas čempionātā vieglatlētikā guvis lodes grūdējs Māris Urtāns. Finālsacensību piektajā mēģinājumā Urtāns lodi raidīja 20,72 metrus tālu, kas sportistam nodrošināja ceturto vietu starp Eiropas labākajiem lodes grūdējiem. Par Eiropas čempionu kļuva baltkrievs Andrejs Mihņevičs.
31.jūl 2010
Latvijas 4x100 metru stafetes izlase, pirmo reizi piedaloties Eiropas čempionātā vieglatlētikā, savā pusfinālskrējienā finišēja pēc 44,92 sekundēm, kas deva 16.vietu 18 komandu konkurencē.
31.jūl 2010
Pirmo zelta medaļu Eiropas čempionātā vieglatlētikā sagaidījuši arī mūsu dienvidu kaimiņi - lietuvieši. Sestdien par kontinenta čempioni maratonā kļuva Živile Balčunaite, distanci veicot divās stundās, 31 minūtē un 14 sekundēs.
31.jūl 2010
Kristofs Lemetrs izcīnījis arī Eiropas čempionāta vieglatlētikā 200 metru sprinta zeltu, pašos pēdējos metros spējot apsteigt britu Kristianu Malkolmu. Bronza uzvarētāja tautietim Maršalam Mbandžokam.
30.jūl 2010
Eiropas čempionāta vieglatlētikā šķēpmešanas finālā iekļuvuši Ainārs Kovals un Ēriks Rags, bet Vadimam Vasiļevskim diemžēl neizdevās sasniegt pat 70 metru atzīmi, un vien 23. vieta.
30.jūl 2010
30.jūl 2010
Vietu Eiropas čempionāta finālsacensībās šodien izcīnīja Latvijas labākais lodes grūdējs Māris Urtāns, pēdējā mēģinājumā izpildot kvalifikācijas normatīvu ar 20,19 metrus tālu grūdienu. Starp finālā iekļuvušajiem sportistiem tas bija sestais rezultāts.
29.jūl 2010
Ar Francijas daudzcīņnieka Romēna Barā uzvaru noslēgušās Eiropas čempionāta sacensības desmitcīņā. Vienīgais Latvijas pārstāvis Atis Vaisjūns sacensības beidza 19. vietā, kopsummā nopelnot 7524 punktus.
29.jūl 2010
Eiropas čempionātā vieglatlētikā Barselonā (Spānija) astoto vietu izcīnījusi Latvijas šķēpmetēja Madara Palameika, kura finālā šķēpu raidīja 60,78 metrus tālu.
29.jūl 2010
Eiropas čempionātā vieglatlētikā desmitcīņas sacensības labi turpina Latvijas pārstāvis Atis Vaisjūns, kurš diska mešanas sacensībās uzrādīja septīto rezultātu - 45,46 metri. Kopvērtējumā Vaisjūns pēc septiņām disciplīnām pacēlies uz 20. vietu.
29.jūl 2010
Par izcīnīto zelta medaļu Eiropas čempionātā Latvijas tāllēcējai Inetai Radēvičai pienākas līdz 10 000 latu liela naudas prēmija, aģentūru LETA informēja izglītības un zinātnes ministres Tatjanas Koķes (ZZS) padomniece komunikācijas jautājumos Agnese Korbe.
29.jūl 2010
Latvijas barjersprinteris Staņislavs Olijars šodien Eiropas čempionātā vieglatlētikā tika diskvalificēts par pāragru startu.
28.jūl 2010
Eiropas vieglatlētikas čempionāta pusfinālā piekto vietu savā skrējienā izcīnīja Latvijas sprinteris Ronalds Arājs, finišējot pēc 10,47 sekundēm. Finālā Arājam iekļūt neizdevās, bet kopējā vērtējumā ieņemta 15. vieta.