Dumbris Eiropas čempionātā biatlonā iedzīšanā 10. vietā

Latvijas biatlonists Kaspars Dumbris svētdien Igaunijas pilsētā Otepē notiekošajā Eiropas čempionātā biatlonā iedzīšanas distancē ierindojās desmitajā pozīcijā, lai gan vēl pirms pēdējās šautuves bija piektais.

Vakar Dumbris bija labākais no latviešu sportistiem sprintā, ieņemot 17. vietu, bet šodien jau pirmajos kilometros pacēlās pāris vietas. Pirmajā šautuvē Kaspars nekļūdījās un iekļuva labāko desmitniekā (9. vieta). Ceļā uz otro šautuvi Dumbris pāris pozīcijas zaudēja, atkal šaujot bez kļūdām, atguva desmito vietu. Arī trešajā šaušanā Kasparam nevienas kļūdas un jau piektā vieta (!), ko gan slēpojumā uz pēdējo šautuvi saglabāt neizdevās - Dumbri apdzina ukrainis Batjuks. Diemžēl vienīgā kļūda šaušanā izrādījās liktenīga un liedza cīņu par ceturto vietu Eiropā...

Fotofinišā apsteigts ukrainis Serhijs Semjonovs, līdz 9. vietai pietrūka 0,4 sekundes, līdz astotajai - viena, bet līdz ceturtajai - 21,4, kas arī tika pazaudētas pēdējā šaušanā.

Andrejs Rastorgujevs, kurs sprintā ieņēma 49. pozīciju ar pieciem soda apļiem, šodien uz starta neizgāja.