Martins Dukurs Vinterbergas trasē uzvar arī sezonas trešajā PK posmā

Martins Dukurs sestdien Vinterbergas trasē, Vācijā, sarežģītos laika apstākļos, kad braucēju startu apgrūtināja sniegputenis un piesnigusī trase, uzvarēja arī trešajā sezonas Pasaules kausa (PK) posmā, informē organizatori.

Desmit dalībnieku konkurencē, posma uzvarētāju nosakot pēc viena brauciena, Dukurs finišēja pēc 57.90 sekundēm, tuvāko sekotāju mājinieku Franku Rommelu apsteidzot par 0,32 sekundēm. Trešais palika Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas, kurš atpalika par 0,39 sekundēm.

Neveiksmīgs brauciens sanāca otram Latvijas skeletonistam Tomasam Dukuram, kurš trases augšdaļā aizskāra trases apmali, tāpēc ierindojās septītajā vietā, no jaunākā brāļa atpaliekot par 1,43 sekundēm.

Jau ziņots, ka piektdien sportistiem vajadzēja veikt divus braucienus, nosakot desmit sestdienas finālbrauciena dalībniekus, taču stiprā vēja dēļ tika aizvadīts tikai pirmais starts, kurā arī ātrākais bija Martins Dukurs, bet otro atcēla.

Uzvarot Vinterbergā Martins Dukurs sasniedza unikālu panākumu, jo 2011. gadā uzvarēja visās PK posmu sacensībās, kurās startēja, tāpat kā pasaules un Eiropas čempionātā.

Vēlāk sestdien Vinterbergā jānotiek divnieku sacensībām bobslejā, kur startēt gatavojas arī trīs Latvijas ekipāžas.