Kivlenieks Oberhofā 11.vietā, viss pjedestāls Vācijai

Šodien Pasaules kausa izcīņas posmā kamaniņu sportā Vācijas trasē Oberhofā Inārs Kivlenieks izcīnīja 11.vietu, bet par uzvarētāju kļuva vācietis Fēlikss Lohs. Arī pārējās divas vietas uz goda pjedestāla tika Vācijas sportistiem.

1.brauciens: Kivlenieks 11., Mauriņš pēdējais

Inārs Kivlenieks pirmajā braucienā trasi veica 44.364 sekundēs, uzrādot dalītu 11.labāko rezultātu. Kristaps Mauriņš startēja kā viens no pirmajiem un uzstādīja starta ieskrējiena rekordu (7.230, vēlāk gan tas vairākkārt tika labots), taču trasē Kristapam tik labi neveicās un finišu viņš sasniedza pēc tieši 45 sekundēm, kas beigās izrādījās sliktākais rezultāts starp 32 startējošajiem.

Pēc pirmā brauciena līderis ar jaunu trases rekordu bija vācietis Fēlikss Lohs (43.921), par 0.179 sekundēm apsteidzot savu tautieti Dāvidu Milleru un par 0.228 – itālieti Armīnu Cīgeleru.

2.brauciens: Mauriņš pakāpjas par četrām vietām, viss pjedestāls Vācijai

Otro braucienu Kivlenieks veica praktiski tādā pašā laikā kā pirmo, tādejādi saglabājot 11.pozīciju. Mauriņam otrais brauciens izdevās krietni veiksmīgāks (44.682), kas ļāva uzlabot savas pozīcijas un divu braucienu summā pakāpties uz 28.vietu.

Par posma uzvarētāju kļuva Lohs, kurš arī otrajā braucienā uzrādīja labāko rezultātu. Arī pārējās divas vietas uz goda pjedestāla ieņēma Vācijas sportisti – otrais Dāvids Millers, trešais Andi Langenhans. Armīnam Cīgeleram otrajā braucienā tikai septītais laiks, kas viņam liedza iekļūt trijniekā.