Kamaniņbraucēja Zirne izcīna bronzas medaļu pasaules jaunatnes olimpiskajās spēlēs

Latvijas jaunā kamaniņu braucēja Ulla Zirne pirmdien izcīnīja bronzas medaļu Insbrukā notiekošajās Pasaules I Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs.

Šī ir jau otrā medaļa Latvijas kamaniņu braucējiem – svētdien sudraba godalgu izcīnīja Riks Kristens Rozītis, savukārt Rihards Lozbers ierindojās 6. vietā.

Ulla Zirne šodien pirmajā braucienā 24 dalībnieču konkurencē uzrādīja trešo labāko laiku, uzvarētajai Saskijai Langerei no Vācijas zaudējot 0.218 sekundes. Otro vietu pirmajā braucienā ieņēma Miriama Stefānija Kastlungere no Austrijas, kurai Zirne zaudēja nepilnas 8 sekundes simtdaļas. Ceturtajā vietā esošajai austrietei Ninai Prokai Zirne bija priekšā 0.063 sekundes.

Otrajā braucienā Latvijas sportiste uzrādīja otro labāko laiku, kas summā nodrošināja bronzas medaļu. Par uzvarētāju kļuva austriete Kastlungere, kura pēc pirmā brauciena bija otrā. Sudraba medaļa vācietei Langerei.

Pašlaik Insbrukā vēl turpinās otrais brauciens divnieku ekipāžām, kurās Latviju pārstāv Kristens Putins/ImantsMarcinkēvičs. Latviešiem pirmajā braucienā 7.vieta.

Rīt Insbrukā sacensības kamaniņu braucējiem noslēgsies ar komandu stafeti, kurā startēs arī Latvijas jaunie talanti.