Portāls Sportacentrs.com / Autori

7.sep 2018
UEFA Nāciju līgas pirmajā spēlē Latvijas futbola izlase savā laukumā aizvadīja pieticīgas kvalitātes spēli pret Andoru, pret kuru vārtus tā arī neizdevās gūt un nācās samierināties ar negaidītu un nepatīkamu neizšķirtu 0:0.
6.sep 2018
Šodien preses konferencē Latvijas Basketbola savienība paziņoja par noslēgto sadarbību ar putnu fabriku "Ķekava", kas kļuvusi par izlases atbalstītāju. Tikmēr saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks norādīja, ka Pirejas "Olympiacos" steigties palīgā izlasei ļāva, jo plāni nesakrita ar sagatavošanās posmu.
6.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) plkst. 2:00 ceturtdienas naktī Ņujorkā "US Open" pusfinālā tiksies ar bijušo ranga līderi Serēnu Viljamsu (WTA 26.), kura sešas reizes uzvarējusi šajā turnīrā un izcīnījusi kopumā 23 "Grand Slam" titulus.
5.sep 2018
Veiksmīgi darbu Krievijā sācis Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs, kura trenētā Omskas "Avangard" komanda uzvarējusi pirmajās divās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas spēlēs.
5.sep 2018
Anastasijas Sevastovas un Anastasijas Pavļučenkovas duets "US Open" ceturtdaļfināla mačā bez lielām iespējām zaudēja Ķīnas un Austrālijas komandai Šuaja Džana/Samanta Stousura – 2:6, 3:6.
5.sep 2018
Par Anastasijas Sevastovas pretinieci ceturtdien gaidāmajā "US Open" pusfinālā kļuva seškārtējā čempione Serēna Viljamsa, kura ar 6:4, 6:3 sakāva Karolīnu Pliškovu.
5.sep 2018
"Viņas abas spēlē agresīvi, servē ļoti labi. Man būs jāatrod tam risinājumi, kādi saīsinātie sitieni," pēc uzvaras pār Slounu Stīvensu "US Open" ceturtdaļfinālā Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ar smaidu komentēja gaidāmos pusfināla spēli pret Serēnu Viljamsu vai Karolīnu Pliškovu
4.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) "US Open" ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6:2, 6:3 pieveica pagājušā gada čempioni Slounu Stīvensu (WTA 3.), pirmoreiz iekļūstot "Grand Slam" sacensību pusfinālā.
4.sep 2018
Pirmo uzvaru sezonā izcīnījis Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar 2:1 pieveica Magņitogorskas "Metallurg". Ar rezultatīviem metieniem izcēlās Brendons Makmilans un Kristaps Sotnieks, bet Kristers Gudļevskis atvairīja 33 metienus.
4.sep 2018
Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB) sezonas noslēguma apkopojumā par aizvadītās pludmales volejbola sezonas labāko debitanti atzinusi 20 gadus veco latvieti Tīnu Graudiņu.
4.sep 2018
Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas pēc sadursmes ar savu komandas biedru Horhi Prado pēdējā pasaules čempionāta posmā iedzīvojies ceļgala savainojumā.
4.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) otro gadu pēc kārtas "US Open" ceturtdaļfinālā tiksies ar amerikānieti Slounu Stīvensu (WTA 3.), kurai pirms gada šajā posmā zaudēja trešā seta taibreikā. Šodienas mača sākums turnīra galvenajā arēnā plkst. 19:00.
4.sep 2018
Anastasija Sevastova ar Krievijas tenisisti Anastasiju Pavļučenkovu neizsēto komandu mačā "US Open" 3. kārtā ar rezultātu 6:4, 6:3 uzvarēja ASV duetu Kerolaina Dolehaida/Kristīna Makheila.
3.sep 2018
FIVB gadskārtējā sezonas noslēguma apkopojumā par aizvadītās pludmales volejbola sezonas labāko cēlāju atzīts latvietis Jānis Šmēdiņš, bet viņa pārinieks Aleksandrs Samoilovs nosaukts par Gada sportistu.
3.sep 2018
Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) paziņojusi trīs kandidātus uz Gada labākā futbolista balvu - Turīnas "Juventus" un Portugāles izlases superzvaigzne Krištianu Ronaldu, Madrides "Real" un Horvātijas izlases pussargs Luka Modričs, kā arī "Liverpool" un Ēģiptes izlases uzbrucējs Mohameds Salāhs.
3.sep 2018
Ielūkojoties Latvijas Olimpiskās vienības mājaslapā pie ziemas sastāva, atsevišķiem sportistiem aiz vārda un uzvārda varam ieraudzīt zvaigznīti. Ar zvaigznes statusu gan tam šoreiz nav nekādas saistības, drīzāk pat gluži otrādi – šiem sportistiem katru ceturksni būs rūpīgi jāatskaitās par paveikto, jo vieta LOV A vai B sastāvā piešķirta kā avanss. Minētās zvaigznītes atrodamas pie biatlonista Andreja Rastorgujeva un šorttrekista Roberto Puķīša, kā arī aiz kamaniņu braucējiem Ināra Kivlenieka, Kendijas Aparjodes, Elīzas Cauces, Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa.
3.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) "US Open" 4. kārtas mačā ar 6:3, 1:6, 6:0 sakāva Ukrainas labāko spēlētāju Eļinu Svitoļinu (WTA 7.), gūstot sezonas lielāko uzvaru un trešo gadu pēc kārtas iekļūstot "US Open" ceturtdaļfinālā.
2.sep 2018
Kontinentālās hokeja līgas jaunās sezonas pirmajā spēlē zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar 2:4 piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobilist". Zviedra Līnusa Videla un soma Matiasa Mitinena vārti palīdzēja atspēlēties no 0:2, tomēr spēles beigās momentus labāk izmantoja mājinieki.
2.sep 2018
Turcijā notikušajā pasaules čempionātā motokrosā MX2 klasē svētdien latvietis Pauls Jonass izcīnīja uzvaru otrajā braucienā, bet posma kopvērtējumā palika otrajā vietā.
2.sep 2018
Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" šodien pulksten 15:00 aizvadīs jaunās sezonas pirmo spēli, izbraukumā tiekoties ar Jekaterinburgas "Avtomobilist", kas vasarā uzbrukumu pastiprināja ar līgas labāko snaiperi. Tiešraide kanālā "TV Play Sports".
2.sep 2018
Anastasija Sevastova (WTA 18.) "US Open" 4. kārtas mačā pusnaktī pēc Latvijas laika tiksies ar Ukrainas tenisa līderi Eļinu Svitoļinu (WTA 7.), kurai zaudēja abu vienīgajā iepriekšējā mačā, kad Svitoļina vēl bija otrā simta spēlētāja.
2.sep 2018
Aļonai Ostapenko (WTA 10.) "US Open" beidzās ar pamatīgu sakāvi pret 2006. gada čempioni Mariju Šarapovu (WTA 22.), kurai pretoties izdevās vien epizodiski, tāpēc jāsamierinās ar 3:6, 2:6 sagrāvi.