Pusfinālā pret seškārtējo "US Open" čempioni Viljamsu

© scanpix.ee

Par Anastasijas Sevastovas pretinieci ceturtdien gaidāmajā "US Open" pusfinālā kļuva seškārtējā čempione Serēna Viljamsa, kura ar 6:4, 6:3 sakāva Karolīnu Pliškovu.

Viljamsa čehietei pirms diviem gadiem šeit zaudēja pusfinālā ar rezultātu 2:6, 6:7(5), toreiz spēlējot ar ceļgala savainojumu, kas būtiski ietekmēja viņas pārvietošanos. Tagad amerikānietei tādu problēmu nav, tāpēc Pliškova pārsvarā bija nospiesta nodarboties ar aizsardzības funkcijām, jo pretiniece spēlēja ar lielu intensitāti.

Pliškovai izdevās cerīgs sākums, kad viņa izvirzījās vadībā ar 4:2. Čehiete nākamo geimu ieguva vien tad, kad 2. setā bija iedzinējos ar 0:4! Viljamsa tobrīd zaudēja vienu no diviem breikiem, bet aiznākamajā servēšanas reizē atspēlējās no 0:40, tobrīd tiekot priekšā ar setu un 5:2.

Varenā serve Viljamsu glāba regulāri - viņa atspēlēja 10 no 12 breikbumbām. Neskaitot eisus (13-3), Serēnai tīri uzvarētajās izspēlēs, kurās bija vairāk par vienu sitienu, 22-9 pārsvars.

Kamēr vakardienas pirmajā mačā Slounu Stīvensu uzveikušajai Sevastovai ceturtdien būs pirmais "Grand Slam" pusfināls, Viljamsa spēlēs 30., kas viņai būs 12. pusfināls Ņujorkā. Abām tā būs pirmā tikšanās.