Portāls Sportacentrs.com / Autori

17.aug 2018
Uzbrucējs Dāvis Bertāns, kurš pirms mēneša pagarināja līgumu ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienību Sanantonio "Spurs", šoruden nepalīdzēs Latvijas izlasei Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlēs.
16.aug 2018
UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešās kārtas atbildes spēlē Latvijas čempionvienība Jūrmalas "Spartaks" nespēja atslēgt Marijampoles "Sūduvas" vārtus, spēlējot neizšķirti 0:0, bet divu spēļu summā piedzīvojot minimālu zaudējumu.
16.aug 2018
Vācijas pilsētā Hamburgā notiekošajā FIVB Pasaules tūres finālposmā četrus zaudējumus četrās spēlēs piedzīvojuši Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri tādējādi dalību turnīrā arī noslēguši.
16.aug 2018
FIVB Pasaules tūres finālposmā, kas notiek Hamburgā, pirmo zaudējumu piedzīvoja Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri saspringtā cīņā ar 21:18, 19:21 un 12:15 piekāpās turnīra galvenajiem favorītiem – norvēģiem Andešam Molam un Kristianam Serumam, bet dienas otrajā spēlē reabilitējās un trīs setos pieveica Nīderlandes duetu Aleksandru Brouveru un Robertu Mēvsenu
16.aug 2018
Kļuvis zināms, kad sāksies Optibet hokeja līgas jaunā sezona – tas notiks pēc 23 dienām jeb 8. septembrī, kad tiks aizvadītas divas atklāšanas spēles, abām norisinoties Rīgā.
16.aug 2018
Vācijas pilsētā Hamburgā notiekošajā FIVB Pasaules tūres finālposmā trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, kuri trīs setos ar 18:21, 21:19 un 13:15 piekāpās krieviem Igoram Veļičko un Oļegam Stojanovskim. Tādējādi zaudētas izredzes tikt ceturtdaļfinālā.
16.aug 2018
FIFA publicējusi pirmo pasaules rangu kopš Pasaules kausa noslēguma, un par līderi kļuvusi Francijas izlase, kas finālā ar 4:2 pieveica Horvātiju. Tikmēr Latvijas valstsvienība saglabājusi 129. vietu.
16.aug 2018
FIVB Pasaules tūres finālposmā, kas notiek Hamburgā, pirmo zaudējumu piedzīvoja Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri saspringtā cīņā ar 21:18, 19:21 un 12:15 piekāpās turnīra galvenajiem favorītiem – norvēģiem Andešam Molam un Kristianam Serumam.
16.aug 2018
Trešo reizi kluba vēsturē UEFA Superkausu izdevies izcīnīt Madrides "Atletico", kas Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notikušajā mačā ar 4:2 pagarinājumā pieveica Madrides "Real". Pamatlaikā abus vārtus uzvarētāju labā iesita Djēgu Kosta, bet pagarinājumā izcēlās Sauls Nigess un Koke.
15.aug 2018
2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā spēlē zaudējumu piedzīvoja Latvijas sieviešu volejbola izlase, kas savā laukumā Jelgavā trīs setos piekāpās Spānijai – 24:26, 21:25 un 13:25.
15.aug 2018
Neveiksmīgi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru sākusi Latvijas volejbola izlase, kas viesos ar 0:3 piedzīvoja sakāvi pret Izraēlas valstsvienību.
15.aug 2018
FIVB Pasaules kausa tūres finālposmā, kas norisinās Vācijas pilsētā Hamburgā, otro zaudējumu piedzīvoja Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri divos setos ar 17:21 un 18:21 piekāpās poļiem Bartošam Losjakam un Pjotram Kantoram.
15.aug 2018
Pasaules kausa tūres finālposmu pludmales volejbolā ar uzvaru izdevies sākt Mārtiņam Pļaviņam un Edgaram Točam. Latvieši pēc diviem zaudējumiem sezonas gaitā pirmo reizi pieveica pieredzējušos spāņu Pablo Ereru un Adrianu Gaviru - 2-1 (34:32, 17:21, 15:12).
15.aug 2018
Vācijas pilsētā Hamburgā startējis FIVB Pasaules kausa tūres finālposms pludmales volejbolā, un Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pēc ļoti laba pirmā seta, tomēr nespēj uzveikt Itālijas duetu Paolo Nikolai un Danieli Lupo.
15.aug 2018
Vācijas ostas pilsētā Hamburgā no 15. līdz 19. augustam norisināsies FIVB Pasaules kausa tūres finālposms, kurā piedalīsies tikai 20 pasaules labākās komandas – 10 vīriešu un 10 sieviešu konkurencē. Rīt turnīrā tiks izspēlētas pirmās apakšgrupu cīņas.
15.aug 2018
Sevastova arī Sinsinati nespēj apturēt Džordži uzbrukumus Anastasijai Sevastovai šovasar daudz ciešanu mačos pret Kamilu Džordži Foto: EPA/Scanpix 2:6, 3:6 Anastasija Sevastova - Camila Giorgi Sevastova sacentīsies ar laimīgo zaudētāju Džordži (5) Viljamsa sagrauj Gavrilovu, nodrošina maču pret Kvitovu Ostapenko atkal uzvar pirmajā setā un "pazūd" nākamajos divos (50) Ostapenko naktī mačs pret Kornē (8) Sevastovai pēc "Rogers Cup" ceturtdaļfināla neliels kāpums WTA rangā Halepa atkal finālā uzvar Stīvensu un iegūst "Rogers Cup" titulu (1) Vesņina Ostapenko: "Tu droši vien nemaz nezini, kas ir Džastins Timberleiks" (6) Ostapenko "Porsche" izaicinājumā demonstrē savas auto vadīšanas iemaņas (1) Ostapenko mācās servēt ar aizsietām acīm (5) Anastasija Sevastova (WTA 18.) Sinsinati "Premier 5" turnīra 1. kārtas mačā graujoši ar 2:6, 3:6 zaudēja spēcīga uzbrukuma īpašniecei Kamilai Džordži (WTA 40.).
14.aug 2018
Aizvadītajā nedēļas nogalē Argentīnas otrajā lielākajā pilsētā Kordovā notika sieviešu futbola spēle, kur spēkojās "Universitario" un "Libertad" vienības.
14.aug 2018
Latvijas futbola Virslīgas vienības ''Ventspils'' uzbrucējs Adeleki Akinjemi intervijā atzīmējis, ka jau paspējis atvainoties komandai par savu aizbraukšanu uz nedēļu, komanda viņu silti pieņēmusi atpakaļ un nekas tāds vairs neatkārtosies.
14.aug 2018
Eiropas U16 čempionātā basketbolā puišiem ceturtdaļfinālā izdevies iekļūt Latvijas izlasei. Latvieši parādīja raksturu, atspēlēja 13 punktu deficītu ceturtajā ceturtdaļā un pieveica Izraēlas vienaudžus ar rezultātu 85:81.
14.aug 2018
Krievijas čempionāta klubs Rīgas ''Dinamo'' oficiāli paziņojis, ka ir noslēgti pilnvērtīgi līgumi uzreiz ar pieciem spēlētājiem - Gunāru Skvorcovu, Vitāliju Pavlovu, Robertu Lipsbergu, Nerijusu Ališausku un Robertu Mamčiču.
14.aug 2018
Berlīnē aizvadītajā Eiropas čempionātā Latvijas vieglatlēti kopumā nostartēja pavāji. Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs atzīst, ka gada svarīgākajās sacensībās mūsu sportistu rezultāti sagādāja vilšanos, lasāms laikrakstā "Diena".
14.aug 2018
Aļona Ostapenko (WTA 11.) pēc graujoša sākuma strauji zaudēja precizitāti un Sinsinati "Premier 5" turnīra 1. kārtas mačā ar rezultātu 6:1, 5:7, 0:6 piekāpās Francijas tenisistei Alizē Kornē (WTA 33.).