Portāls Sportacentrs.com / Autori

10.jun 2018
Itālijas basketbola līgas finālsērijā Ojāra Siliņa pārstāvētā „Trentino” ar 72:65 pārspēja Daira Bertāna komandu „Emporio Armani”, samazinot deficītu sērijā līdz 1-2. Siliņš šovakar guva astoņus punktus, trāpot 67% komandas tālmetienu, bet Bertānam 13 punkti.
9.jun 2018
Pārbaudes spēlē Daugavas stadionā debiju Latvijas izlasē piedzīvoja vārtsargs Jevgeņijs Nerugals, kurš ielaida trīs vārtus pret Azerbaidžānu. Savus vienīgos vārtus Latvija guva kompensācijas laikā, izceļoties Robertam Uldriķim, un Miksu Pātelainenam nācās ciest savu pirmo sakāvi Latvijas izlasē, zaudējot ar 1:3.
9.jun 2018
WTA ranga līdere Simona Halepa ar trešo mēģinājumu uzvarēja "French Open" finālā, kur bija iedzinējos ar setu un breiku mačā pret Slounu Stīvensu (WTA 10.), tomēr spējot lauzt cīņas gaitu – 3:6, 6:4, 6:1.
8.jun 2018
Līdsā pārbaudes spēli aizvadījusi Anglijas izlase, kas ar 2:0 apspēlēja citu Pasaules kausa finālturnīra dalībnieci Kostariku, bet Portugāle ar 3:0 pārspēja Alžīriju.
8.jun 2018
Dairis Bertāns Itālijas čempionāta finālsērijā panāk 2:0, Anžejam Pasečņikam beigusies sezona Spānijā, bet Grieķijas čempionāta finālā Jānim Strēlniekam zaudējums.
8.jun 2018
Par 2017./2018. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa ieguvēju kļuvusi Vašingtonas ''Capitals", kas šonakt sērijas piektajā spēlē ar 4:3 sakāva Vegasas ''Golden Knights", sērijā triumfējot ar 4-1 un trofeju iegūstot pirmo reizi.
7.jun 2018
Madara Palameika savā sezonas pirmajā startā Dimanta līgā, kas norisinājās Norvēģijas galvaspilsētā Oslo, ieguva sesto vietu.
7.jun 2018
Simona Halepa pirmajā "French Open" pusfinālā ar 6:1, 6:4 pieveica Garbinji Mugurusu, ar šo panākumu nopelnot trešo finālu Parīzē un nosargājot WTA ranga pirmo vietu.
7.jun 2018
Latvijas izlases un "VEF Rīga" basketbolistam Marekam Mejerim pēc ceļgala operācijas būs nepieciešama aptuveni divus līdz trīs mēnešus ilgs rehabilitācijas posms, aģentūrai LETA atklāja "VEF Rīga" komandas direktors Gatis Jahovičs.
7.jun 2018
Rafaels Nadals šodien atsāktajā "French Open" ceturtdaļfināla mačā ar 4:6, 6:3, 6:2, 6:2 sakāva Argentīnas tenisistu Djēgo Švarcmanu, kuru vakar no sliedēm izsita lietus radīts pārtraukums. Švarcmans tā arī vairs nespēja saņemties pēc dabas iejaukšanās.
7.jun 2018
Publicēts jaunais Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) rangs, kurā Latvija piedzīvojusi desmit vietu kāpumu un pirmo reizi 2018. gadā iekļuvusi labāko 130 komandu skaitā. Līderpozīcijās izmaiņu nav, bet pirmajā desmitniekā vienīgi Polija un Spānija apmainījušās vietām.
7.jun 2018
Spānijas ACB līgas pusfināla sērijas otrajā mačā Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa Vitorijas "Kirolbet Baskonia" ar rezultātu 85:79 pieveica Barselonas "Lassa", sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-0.
7.jun 2018
Lai arī ļoti blāvu spēli aizvadīja Stefens Karijs, lai arī izcili nospēlēja Lebrons Džeimss, savācot „triple-double”, un lai arī „Cavaliers” Kevins Lavs un Rodnijs Huds sniedza vērtīgu pienesumu savai komandai, palīdzot panākot +13 pirmajā puslaikā, Goldensteitas „Warriors” tāpat izcīnīja uzvaru ar 110:102, panākot praktiski neatspēlējamu 3-0 vadībā NBA finālsērijā. Par to galvenā atbildība jāuzņemas Kevinam Durentam, kurš guva 43 punktus ar tikai 23 metieniem no spēles.
6.jun 2018
2016. gada "French Open" čempione Garbinje Mugurusa ceturtdaļfinālā ar 6:2, 6:1 sagrāva divkārtējo čempioni Mariju Šarapovu, svinot pirmo uzvaru četrās cīņās pret titulēto krievieti.
6.jun 2018
Itālijas čempionāta finālsēriju ar uzvaru izdevies sākt Milānas "Olimpia", kuras rindās Dairis Bertāns guva deviņus punktus, palīdzot savai komandai apspēlēt Ojāra Siliņa pārstāvēto Trento "Aquila Basket". Savukārt Spānijas ACB līgas pusfinālā otro zaudējumu piedzīvoja Anžeja Pasečņika pārstāvētā "Gran Canaria", kuras rindās latviešu centrs guva četrus punktus.
5.jun 2018
Latvijas futbola valstsvienība otrdien Viļņā Baltijas kausa otrajā spēlē nenoturēja vadību, dažas minūtes pirms beigām ielaižot vārtus, un spēlēja neizšķirti pret Lietuvu - 1:1. Neizšķirts ļāva Latvijai jau ceturto reizi pēc kārtas izcīnīt Baltijas kausu.
5.jun 2018
Dominiks Tīms "French Open" pirmajā ceturtdaļfinālā ar 6:4, 6:2, 6:1 viegli pieveica nogurušo Aleksandru Zverevu, trešo reizi pēc kārtas iekļūstot prestižā turnīra pusfinālā. Savukārt otrajā ceturtdaļfinālā tika fiksēta milzu sensācija, kad ATP ranga 72. numurs Marko Čekinato ar 6:3, 7:6(4), 1:6, 7:6(11) sakāva 2016. gada čempionu Novaku Džokoviču.
5.jun 2018
Ziemeļamerikas sporta mediju milža ESPN basketbola apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis, atsaucoties uz vārdā neminētiem avotiem, ziņo, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Toronto "Raptors" vadība aizvadījusi darba interviju ar Kauņas "Žalgira" galveno treneri Šarūnu Jasikēviču.
5.jun 2018
Dominiks Tīms "French Open" pirmajā ceturtdaļfinālā ar 6:4, 6:2, 6:1 viegli pieveica nogurušo Aleksandru Zverevu, trešo reizi pēc kārtas iekļūstot prestižā turnīra pusfinālā. Tur viņa pretinieks piektdien būs Novaks Džokovičs vai Marko Čekinato.
5.jun 2018
Čehijas pilsētā Prostejovā notiekošajā "Challenger" līmeņa turnīrā Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis (ATP 160.) otrdien pirmajā kārtā divos setos ar rezultātu 3:6, 3:6 atzina rumāņu sportista Radu Albota (ATP 97.) pārākumu.
5.jun 2018
Otrdien, 5. jūnijā "SynotTip" futbola Virslīgas komanda FK "Jelgava" paziņojusi par savu jauno kluba galveno treneri, par kuru kļuvis bijušais Latvijas izlases vadītājs Marians Pahars.
5.jun 2018
Pieteikuma termiņa pēdējā dienā Pasaules kausa futbolā sastāvus nosaukušas vairākas izlases un pēdējā brīdī ar negaidītām problēmām saskārušies Polijas izlases treneri.