Bertānam divi punkti, rezultāts sērijā atkal kļūst neizšķirts

© scanpix

Sanantonio „Spurs” neizdevās vēlreiz izbraukumā pieveikt Hjūstonas „Rockets” NBA izslēgšanas spēļu otrajā kārtā un pēc zaudējuma 104:125 rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 2-2.

Dāvis Bertāns laukumā pavadīja sešas minūtes, kurās guva divus punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem. Viņš ieguva +/- rādītājs plus divi. Šie viņam bija pirmie punkti sērijā pret „Rockets”.

Bertāns devās laukumā tikai spēles izskaņā, kad „Rockets” jau bija liels pārsvars un abas komandas izvēlējās spēlēt ar rezervistiem. Viņš netrāpīja savu pirmo pustālo metienu, bet 79 sekundes pirms mača beigām tika pie metiena no groza apakšas, kurā nekļūdījās.

„Spurs”, kā jau iepriekš bija plānots, arī šoreiz sākumsastāvā sūtīja jauno Dežonti Mareju, kurš 20 nospēlētās minūtēs guva astoņus punktus. Savukārt „Rockets” sākumsastāvā par spīti ģimenes traģēdijai devās saspēles vadītājs Patriks Beverlijs. Viņš spēles dienā saņēma ziņas par vectēva nāvi un maču aizvadīja ļoti emocionālā gaisotnē, 26 minūtēs gūstot desmit punktus un izdarot sešas rezultatīvas piespēles.

„Rockets” izdevās savam saspēles vadītājam sarūpēt pārliecinošu uzvaru. Pašu pirmo izrāvienu „Spurs” nobremzēja un puslaika pārtraukumu sagaidīja ar nemaz ne tik lielo deficītu 53:57, bet otrajā puslaikā Hjūstona turpināja ļoti draudīgi uzbrukt no tālās līnijas un nokārtoja sev uzvaru 125:104.

Džeimss Hārdens guva 28 punktus un izcēlās ar labāko +/- rādītāju komandā (+28), kamēr Eriks Gordons trāpīja sešus trejačus un sakrāja 22 punktus Hjūstona kopumā trāpīja 19 no 43 tālmetieniem, kamēr neierasti maz tika uz soda līnijas - tikai desmit izpildīti soda metieni visai komandai kopā. Tik daudz parasti mēdz izpildīt Hārdens viens pats.

Taču „Spurs” savu pārsvaru soda metienos neprata izmantot, trāpot tikai deviņus no 18. Džonatons Simonss bija rezultatīvākais ar 17 punktiem, bet pa 16 sameta Kavai Lenards un Lamarkuss Oldridžs.

”Spurs” pret ”Rockets”. Sērijā 2-2