Basketbols

28.nov 2018
Pēc divu nedēļu pārtraukuma atsākušās spēles sieviešu Eirolīgā. Rīgas TTT savā laukumā tikās ar Francijas “Carolo Basket” un izcīnīja otro uzvaru - 93:62 Nākamā spēle rīdziniecēm būs 5. decembrī, kad izbraukumā būs jātiekas ar Pireju “Olympiacos”.
28.nov 2018
Latvijas basketbola vīriešu izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars pēc trešdienas vakara treniņa nosaucis komandas sastāvu Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlei pret Melnkalnes izlasi. Ārpus komandas pieteikuma nāksies palikt Ronaldam Zaķim.
27.nov 2018
NBA čempionātā Sanantonio „Spurs” izbraukumā ar 108:107 pārspēja Čikāgas „Bulls”, gūstot savu sezonas desmito uzvaru. Dāvis Bertāns uzvarētāju sastāvā guva divus punktus, šoreiz netrāpot nevienu tālmetienu, taču pabeidza spēli ar labāko +/- rādītāju komandā.
26.nov 2018
Latvijas Basketbola savienības gadadienas sarīkojumā VEF Kultūras pilī tika paziņoti Latvijas basketbola Gada balvas ieguvēji 10 nominācijās: Treneris – Artūrs Visockis-Rubenis, Spēlētāja – Kitija Laksa, Spēlētājs – Jānis Strēlnieks, Tiesnesis – Oļegs Latiševs, Cerība – Artūrs Žagars, 3x3 basketboliste – Ieva Vītola, 3x3 basketbolists – Agnis Čavars, Jaunatnes treneris – Roberts Zeile, Ratiņbasketbolists – Raimunds Beginskis, Seniors – Egils Pāns.
26.nov 2018
"Esam sapulcējuši labāko pieejamo sastāvu un Pasaules kausa kvalifikācijā spēlēsim tikai par uzvaru," pirmdien, 26. novembrī, preses konferencē Rīgas arēnā teica Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars.
26.nov 2018
Jau šonedēļ Latvijas basketbola valstsvienība aizvadīs divas cīņas Pasaules kausa kvalifikācijā ar Melnkalnes un Slovēnijas izlasēm. Pirms šiem mačiem izsaukumu uz izlasi saņēmuši divi potenciālie izlases debitanti - Mārcis Vītols un Andris Misters.
25.nov 2018
Rodions Kurucs šonakt piedalījās NBA Attīstības līgas spēlē starp Longailendas „Nets” un „Grand Rapids Drive”, kurā viņa komanda zaudēja ar 107:116. Kurucs guva 16 punktus un savāca astoņas atlēkušās bumbas.
25.nov 2018
Dāvis Bertāns šonakt NBA spēlē starp „Spurs” un „Bucks” jau pirmajā puslaikā guva 15 punktus un kopumā spēli pabeidza ar 17 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām, bet viņa pārstāvētā Sanantonio komanda ar 129:135 piedzīvoja zaudējumu pret Milvoki.
24.nov 2018
Četros Eiropas basketbola čempionāta finālturnīros spēlējušais un Latvijas izlasē 99 mačus aizvadījušais Armands Šķēle šorīt savā profilā sociālo tīklu vietnē Instagram paziņoja par profesionāļa karjeras beigām.
24.nov 2018
NBA divu zaudējumu minisēriju pārtrauca Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas izbraukumā apspēlēja Indianas "Pacers" (111:100) un izcīnīja vien otro panākumu septiņās cīņās.
23.nov 2018
Pieredzējušais centrs Kaspars Bērziņš atgriezīsies Latvijas basketbola izlasē, raidījumam "Hattrick.lv" atklāja komandas galvenais treneris Arnis Vecvagars.
22.nov 2018
Eirolīgas devītā spēļu kārta iesākās ar iepriekš prognozēto “Darussafaka” septīto zaudējumu pēc kārtas, bet dienas otrajā mačā Pirejās tikās divas dižkomandas - “Olympiacos” un “Real”, kurā uzvarēja Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas pārstāvētā komanda sagādājot “Real” pirmo zaudējumu sezonā.
22.nov 2018
Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā sezonas pirmo zaudējumu piedzīvoja Igaunijas čempionvienība Tallinas "Kalev/Cramo", kas ar rezultātu 82:91 piekāpās Latvijas vicečempionei "VEF Rīgai". Rīdzinieki šajā spēlē trāpija 16 tālmetienus, no trejaču distances uzbrūkot ar 59% precizitāti.
22.nov 2018
NBA Attīstības līgas komanda Longailendas "Nets" ceturtdien atkal papildinājusi sastāvu ar Latvijas basketbolistu Rodionu Kurucu, tomēr viņa spēlēšana šajā "izsūtīšanas" reizē ir maz ticama.
22.nov 2018
NBA čempionātā Sanantonio „Spurs” sastāvā šonakt atgriezās Dāvis Bertāns, kurš palīdzēja ar astoņiem gūtiem punktiem, taču Marka Gazola pēdējā sekundē realizētie soda metieni un bloķētais metiens atnesa uzvaru Memfisas „Grizzlies” (105:104). Savukārt Rodions Kurucs palika „Nets” rezervē zaudējumā izbraukumā Dalasā pret „Mavericks” ar 113:119.
21.nov 2018
FIBA Čempionu līgas pirmā riņķa pēdējo spēli BK “Ventspils” aizvadīja izbraukumā ar grupas līderi “Sidigas Avellino” no Itālijas un izcīnīja uzvaru tādejādi pirmo riņķi pabeidzot ar trīs uzvarām. Turnīrs atsāksies 12. decembrī, kad ventspilnieki otro riņķi uzsāks ar izbraukuma spēli pret Polijas “Anwil”.
21.nov 2018
Latvijas izlases pretinieces 2019. gada pasaules čempionāta kvalifikācijā Melnkalnes izlases galvenais treneris Zvezdans Mitrovičs nosaucis tos 13 spēlētājus, kuri 29. novembrī Rīgā aizvadīs maču ar mūsējiem. Sastāvā atrodami arī četri Eirolīgas spēlētāji.
20.nov 2018
Šonedēļ Eirolīgā būs trieciencikls – otrā reize šajā sezonā, kad nedēļas laikā tiks izspēlētas divas spēļu kārtas. Kā pirmais garo nedēļu ar kārtējo zaudējumu iesāka Žanis Peiners, bet nākamajā mačā pateicoties latviešu Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas sniegumam ceturtajā ceturtdaļā, “Olympiacos” pārtrauca trīs pēc kārtas zaudēto spēļu sēriju.
19.nov 2018
Aizvadot drausmīgu pirmā puslaika izskaņu, lielisku trešo ceturtdaļu un pēc tam atkal ne pārāk veiksmīgu ceturto nogriezni, pirmdien "VEF Rīga" Krievijas čempionāta spēlē ar rezultātu 71:93 (23:25, 14:29, 25:10, 9:29) savā laukumā piekāpās Kazahstānas vienībai "Astana".
19.nov 2018
Astotajā spēlē pēc kārtas bez uzvaras palika Latvijas futbola izlase, kas ilgāk nekā puslaiku atradās mazākumā un izbraukumā samierinājās ar neizšķirtu pret Andoru (0:0), nosargājot trešo vietu grupā, bet pirmoreiz kopš 1994. gada Pasaules kausa cikla paliekot pēdējā grozā kvalifikācijas izlozē.
17.nov 2018
Rodions Kurucs ar 21 spēlētu minūti piektdien sasniedza savas līdzšinējās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) karjeras rekordu, tāpat guva deviņus punktus un palīdzēja Bruklinas "Nets" ar rezultātu 115:104 (26:30, 30:24, 35:25, 24:25) apspēlēt Vašingtonas "Wizards". Šis vienībai bija pirmais panākums kopš traumu guva līderis Keriss Levērs.
16.nov 2018
Kitija Laksa ceturtdien, 15. novembrī, guva labās kājas ceļgala savainojumu mājas spēlē pret "Bethune Cookman" basketbolistēm. "South Florida" piektdien informēja, ka latviešu spēlētājas sezona ir beigusies.