Basketbols

28.apr 2017
NBA izslēgšanas spēļu otrajā kārtā iekļuva Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio ”Spurs”, kas ar 103:96 pieveica Memfisu un uzvarēja sērijā 4-2. Bertāns savu vienīgo metienu šoreiz netrāpīja un otrajā puslaikā laukumā nedevās. Nākamajā ”play-off” kārtā Sanantonio spēkosies ar Hjūstonas ”Rockets”.
27.apr 2017
Spāņu portāls gigantes.com vēstī, ka ULEB Eirolīgas klubs Vitorijas "Baskonia" vienojies par trīs gadu līgumu ar Latvijas valstsvienības uzbrucēju Jāni Timmu. Basketbolists Sportacentrs.com norādīja, ka notiek sarunas ar vairākiem klubiem un oficiāli šobrīd jauns līgums nav parakstīts.
27.apr 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla trešajā spēlē šovakar pulksten 18:30 "Valmiera/Ordo" uzņems "Liepāju/Triobet" cīņā par iniciatīvu sērijā, kurā pēc divām spēlēm rezultāts ir neizšķirts 1-1.
27.apr 2017
Šodien Daira Bertāna "Darussafaka Dogus" Eirolīgas ceturtdaļfināla trešajā spēlē ar 81:88 piekāpās Madrides ''Real'', savukārt cits Stambulas klubs ''Anadolu Efes'' pārspēja ''Olympiakos'' vienību.
26.apr 2017
Tagad Kristaps Porziņģis ir teju kulta figūra ne tikai Latvijā, bet arī Ņujorkā, taču 2015. gada aprīlī, kad pie liepājnieka viesojās "Sporta Avīze" viņa tā brīža darbavietā Seviljā – tas vēl bija tikai talantīgs padsmitnieks ar lieliem sapņiem. Gaidot Kristapa debiju Latvijas izlasē, portāls piedāvā fragmentus no intervijas ar latviešu basketbola talantu.
26.apr 2017
Sanantonio "Spurs" ar 116:103 savā laukumā pieveica "Grizzlies", NBA izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijā iegūstot vadību 3-2. Dāvis Bertāns laukumā pavadīja 14 minūtes, spēlējot visās ceturtdaļās, un guva trīs punktus.
26.apr 2017
TTT basketbolistes otrdien, 25. aprīlī, savā laukumā uzvarēja "Vega 1/Liepāja" ar 104:59, finālsērijā bija pārākas ar 3-0 un sešpadsmito reizi izcīnīja Latvijas čempionu titulu.
25.apr 2017
NBA izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijā starp Dāvja Bertāna pārstāvēto "Spurs" un Memfisas "Grizzlies" rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2. Šonakt 4:00 sērijas piektā spēle, kurā viena komanda izvirzīsies vadībā un iegūs milzīgas priekšrocības tikšanai tālāk.
25.apr 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālā "Liepāja/Triobet" spēja izlīdzināt rezultātu sērijā, ar 85:80 pieveicot "Valmieru/Ordo". Liepājniekiem ar 22 punktiem uzvaru kaldināja Malkoms Grifins.
photo_camera
24.apr 2017
Latviešu basketbola talants uz NBA basketbola kluba Ņujorka "Knicks" spēlētājs Kristaps Porziņģis šodien paziņoja, ka vasarā pievienosies un palīdzēs Latvijas izlasei Eiropas čempionāta finālturnīrā.
23.apr 2017
NBA "play-off" pirmās kārtas sērijā "Spurs" ļoti saspringtā spēlē ar 108:110 papildlaikā zaudēja "Grizzlies". Dāvis Bertāns 10 nospēlētajās minūtēs guva trīs punktus, fantastisku sniegumu nodemonstrēja abu komandu līderi Kavai Lenards un Maiks Konlijs, bet uzvaras grozs pēdējā sekundē Markam Gazolam.
22.apr 2017
Basketbola kluba "Maccabi Tel Aviv" vadība nav spējusi vienoties par vienu kandidātu komandas vadīšanai līdz sezonas beigām un nolēmusi galvenā trenera amatā paturēt Ainaru Bagatski, atsaucoties uz notikumam tuvu stāvošiem avotiem, sestdien, 22. aprīlī, ziņo žurnālists Deivids Piks (David Pick).
21.apr 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā šovakar pulksten 18:30 tiks uzsākta otrā izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērija. Valsts čempioni "Valmiera/Ordo" savā laukumā uzņems regulārās sezonas sesto spēcīgāko vienību "Liepāju/Triobet".
21.apr 2017
Dāvis Bertāns otro reizi izgāja laukumā NBA "play-off" spēlē, gūstot sešus punktus, bet viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" piedzīvoja pirmo zaudējumu sērijā pret "Grizzlies". Memfisa savā laukumā uzvarēja ar 105:94 un samazināja deficītu sērijā līdz 1-2.
20.apr 2017
Šīvakara pirmajā "Turkish Airlines" Eirolīgas ceturtdaļfināla mačā Pireju "Olympiacos" savās mājās, 11 000 skatītāju klātbūtnē, ar 87:72 pārspēja Stambulas "Anadolu Efes" komandu, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0. Vēlajā spēlē Daira Bertāna Stambulas "Darussafaka" pēc lieliska spēles sākuma, tomēr nespēja pārsvaru noturēt, piedzīvojot zaudējumu ar 75:83.
18.apr 2017
"Jā, man patiktu sacensties Eiropas čempionātā, palīdzēt komandai iekļūt izslēgšanas spēlēs un aizvadīt lielisku turnīru," basketbolists Kristaps Porziņģis izteicies otrdien, 18. aprīlī, publicētajā intervijā FIBA.com .
18.apr 2017
"FC Barcelona" uzbrucējs Rodions Kurucs ir pieteicies 2017. gada NBA jauno spēlētāju izvēles ceremonijai, otrdien, 18. aprīlī, informēja "Baltic Sports Agency" pārstāvis Artūrs Kalnītis.
18.apr 2017
Dāvim Bertānam šoreiz paliekot rezervē, Sanantonio "Spurs" NBA izslēgšanas spēļu pirmās kārtas otrajā mačā ar 96:82 pieveica "Grizzlies". "Spurs" dominēja pirmajā puslaikā, iegūstot 26 punktu pārsvaru, taču mača beigas tomēr izvērtās visai nervozas, Memfisai uz brīdi tiekot arī tikai četru punktu attālumā.
17.apr 2017
Šonakt 4:30 Dāvja Bertāna pārstāvētā NBA komanda Sanantonio "Spurs" aizvadīs savu otro maču izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijā pret "Grizzlies". Pirmajā mačā "Spurs" pretiniekus sagrāva ar +29.
16.apr 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā dalību regulārajā sezonā noslēdza "Liepāja/Triobet" savā laukumā ar 75:84 piekāpjoties "VEF Rīga" basketbolistiem. Mājiniekus no zaudējuma neglāba Artūra Ausēja 28 punkti, bet viesiem ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Mārtiņš Meiers.
16.apr 2017
Mārtiņa Zībarta pārstāvētais Kurskas basketbola klubs "Dynamo" svētdien, 16. aprīlī, Jekaterinburgā uzvarēja trīskārtējās finālistes "Fenerbahce" ar 77:63 un pirmo reizi vēsturē triumfēja FIBA Eirolīgā.