Basketbols

22.mai 2017
Ņujorkas basketbola klubs "Knicks" nolēmis nepagarināt līgumu ar Kristapa Porziņģa personīgo treneri Džošua Longstafu, kurš komandā nostrādāja trīs sezonas, svētdien, 21. maijā, ziņoja "New York Daily News".
21.mai 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas finālsērijas otro cīņu aizvadīja ''Ventspils'' un ''VEF Rīga'' komandas. Spraigā galotnē otro uzvaru svinēja VEF Rīga basketbolisti, izcīnot uzvaru ar 84:76. Finālsērijā rezultāts kļuvis jau 2:0 VEF Rīga labā.
21.mai 2017
NBA Rietumu konferences finālsērijā Sanantonio „Spurs” nonākusi iedzinējos ar 0-3, jo arī savā laukumā nespēja pieveikt „Warriors” (108:120). Dāvis Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes un guva divus punktus.
19.mai 2017
Šovakar pirmajā "Turkish Airlines" Eirolīgas "Final 4" pusfināla spēlē Pirejas "Olympiacos" ar 82:78 negaidīti pieveica Maskavas CSKA, iekļūstot turnīra finālā.
19.mai 2017
Pēc viena gada pārtraukuma Latvijas Basketbola līgas finālā atkal spēlēs BK Ventspils un Rīgas VEF, un jau šovakar Ventspilī tiks aizvadīts sērijas pirmais mačs. Regulārajā sezonā ventspilnieki uzvarēja abos savstarpējos mačos, taču tas vēl nenozīmē, ka arī finālā kurzemniekiem klāsies tikpat gludi. Šī būs jau sestā reize, kad abas komandas dalīs Latvijas zeltu!
18.mai 2017
Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 18. maijā, pirmajā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta atspēlēja 14 punktu starpību un uzvarēja Ukrainas izlasi ar 68:62. Piektdien plkst. 19:30 komandas tiksies aiz slēgtām durvīm.
17.mai 2017
Dāvis Bertāns aizvadīja savu rezultatīvāko NBA „play-off” spēli, gūstot 13 punktus ar 100% metienu precizitāti, taču viņa pārstāvētā „Spurs” bez mazākajiem variantiem ar 100:136 piekāpās Goldensteitas „Warriors” un nokļuva iedzinējos Rietumu konferences finālsērijā ar 0-2.
15.mai 2017
Basketbola kluba "TTT Rīga" valde pirmdien, 15. maijā, apstiprināja Mārtiņu Zībartu par komandas galveno treneri. Nākamajā sezonā klubs startēs Latvijas-Igaunijas līgā, Eiropas kausa izcīņā un Austrumeiropas līgā.
15.mai 2017
Ar zaudējumu NBA Rietumu konferences finālu sācis Dāvis Bertāns un viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs". "Spurs" pirmajā mačā izbraukumā atzina Goldensteitas "Warriors" pārākumu ar rezultātu 111:113, Bertānam nospēlējot 20 sekundes. Zīmīgi, ka potītes savainojums liedza spēli pabeigt Kavai Lenardam.
14.mai 2017
Vakara agrajā spēlē 22:30 pēc Latvijas laika NBA Rietumu konferences finālsēriju uzsāks Sanantonio „Spurs” ar Dāvi Bertānu sastāvā un Goldensteitas „Warriors”. Šī būs abu komandu pirmā tikšanās „play-off” sērijā kopš 2013. gada.
13.mai 2017
Talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sociālajā tīklā instagram dalījies ar foto, kuri uzņemti kāda īpaša treniņa laikā.
11.mai 2017
Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa brālis Jānis Porziņģis sarunā ar ESPN atklāja, ka gadījumā, ja liepājnieks tiks aizmainīts prom no Ņujorkas "Knicks", viņš vēlāk kļūs par brīvo aģentu.
8.mai 2017
Sanantonio „Spurs” neizdevās vēlreiz izbraukumā pieveikt Hjūstonas „Rockets” NBA izslēgšanas spēļu otrajā kārtā un pēc zaudējuma 104:125 rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 2-2.
5.mai 2017
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība pirms svētdien, 7. maijā, paredzētās 2019. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas izlozes izsēta Eiropas otrajā grozā kopā ar Grieķiju, Čehiju un Itāliju. Latvieši tiks ielozēti B, D, F vai H grupā.
5.mai 2017
„Betsafe” bukmeikeri pirms gaidāmā pasaules čempionāta hokejā uzskata, ka Latvijas izlasei ir niecīgas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, taču atkal grūtības var sagādāt soda minūšu skaits.
4.mai 2017
NBA izslēgšanas spēļu otrās kārtas spēlē Sanantonio „Spurs” ar 121:96 pieveica Hjūstonas „Rockets”, panākot 1-1 sērijā. Kavai Lenards izcēlās ar 34 punktiem un lielisku precizitāti, bet Dāvis Bertāns devās laukumā tikai pašās beigās un punktus neguva.
1.mai 2017
Šonakt 4:30 Dāvis Bertāns un Sanantonio „Spurs” sāks NBA izslēgšanas spēļu otro kārtu, sacenšoties ar Hjūstonas „Rockets” ar MVP kandidātu Džeimsu Hārdenu priekšgalā.
1.mai 2017
"OLyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla izšķirošajā cīņā "Valmiera/Ordo" savā laukumā ar rezultātu 102:75 pārliecinoši apspēlēja "Liepāju/Triobet", sērijā līdz trīs uzvarām triumfējot ar 3-2 un iekļūstot pusfinālā pret "VEF Rīga".
1.mai 2017
"Veselības problēmu dēļ nevarēju piedalīties "Olybet" LBL ceturtdaļfināla spēlēs. Nevarēšu cīnīties arī "play-off" turpinājumā un mana spēlētāja karjera, visticamāk, ir beigusies," pirmdien, 1. maijā, "Best 4 Sport" tiešraidē paziņoja "Valmiera/Ordo" basketbolists Kristaps Valters.
1.mai 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā izslēgšanas spēļu turnīrs sasniedzis neticamu spriedzi jau pirmajās kārtās. Abās ceturtdaļfināla sērijās nepieciešams maksimālais piecu spēļu skaits. Šovakar pulksten 18:30 par iekļūšanu pusfinālā cīnīsies "Valmiera/Ordo" un "Liepāja/Triobet".
29.apr 2017
Pašmāju sporta preses izdevumi vēsta, ka Kristaps Porziņģis otrajā sezonā no Ņujorkas «Knicks» komandas saņēmis 4 317 720 dolāru pirms nodokļu nomaksas.
28.apr 2017
Nacionālā basketbola asociācija paziņojusi, ka 26. jūnijā pasniegs sešas jaunas sezonas balvas. To vidū ir arī balva „Gada labākais bloķētais metiens”, un trīs kandidātu vidū izvirzīts arī Kristaps Porziņģis. Uzvarētājs tiks noteikts līdzjutēju balsojumā.