Basketbols

7.mar 2017
Kristaps Porziņģis guva 14 punktus "Knicks" uzvarā pār "Magic" ar 113:105. Ņujorkas komanda vāji aizvadīja pirmās trīs ceturtdaļas, taču pēc Kaila O`Kvina nākšanas laukumā ar savu rezervistu palīdzību pēdējā ceturtdaļā ielaida tikai 13 punktus, sagriežot maču kājām gaisā. Porziņģa karjerā šī ir pirmā uzvara NBA spēlē, kas gūta bez Karmelo Entonija piedalīšanās.
6.mar 2017
2:00 šonakt Ņujorkas "Knicks" izbraukumā ar Kristapu Porziņģi sastāvā ceturto un pēdējo reizi spēkosies ar Orlando "Magic", kurai var nākties iztikt bez rezultatīvā Melnkalnes centra Nikola Vučeviča. Bet 3:30 "Spurs", kas no D-līgas šovakar atsaukusi Dāvi Bertānu, spēlēs pret "Rockets".
6.mar 2017
Kristaps Porziņģis pēc neveiksmīga sākuma aizvadīja lielisku otro ceturtdaļu spēlē pret NBA līdervienību "Warriors" un savāca savu sezonas desmito "double-double" ar 24 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām. "Knicks" tomēr neizdevās uzvarēt, un Zelta Štata komanda Ņujorkā bija pārāka ar 112:105.
5.mar 2017
Sanantonio "Spurs" svētdien, 5. martā, norīkoja Dāvi Bertānu un Dežonti Mareju uz NBA attīstības līgas komandu "Austin Spurs". Ostinas basketbolisti plkst. 23:00 pēc Latvijas laika tiksies ar "Salt Lake City Stars".
5.mar 2017
Kristaps Porziņģis šovakar 22:30 pēc Latvijas laika aizvadīs spēli pret NBA līdervienību Goldensteitas "Warriors". Porziņģim pret šo komandu un it īpaši pret spēka uzbrucēju Dreimondu Grīnu līdz šim klājies neveiksmīgi, taču šobrīd "Warriors" nav savā labākajā kondīcijā - pēdējās spēlēs nav veicies ar tālmetieniem, ciesti zaudējumi un no ierindas traumas dēļ izkritis Kevins Durents.
4.mar 2017
Šonakt 4:00 Dāvis Bertāns Sanantonio "Spurs" sastāvā aizvadīs spēli pret Minesotas "Timberwolves". Šī būs "Spurs" otrā spēle divās dienās, turklāt vakar izbraukumā Ņūorleānā arī bija nepieciešams papildlaiks, taču Bertāna komanda tik un tā tēmē uz savu septīto uzvaru pēc kārtas. Pretinieku sastāvā gan grūti apturami būs ļoti rezultatīvie Karls Entonijs Taunss un Endrjū Viginss.
4.mar 2017
Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā savā starpā tikās Latvijas basketbola grandi - Rīgas VEF un BK ''Ventspils''. Spēle ritēja punkts punktā, ar neskaitāmām vadības maiņām, taču veiksmīgāki beigās izrādījās viesi, izcīnot uzvaru ar rezultātu 80:77.
4.mar 2017
Kristaps Porziņģis NBA spēlē pret Filadelfijas "76ers" guva 18 punktus, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" viesos ar 102:105 piedzīvoja zaudējumu. "Knicks" pēdējā minūtē neguva nevienu punktu, un, kamēr Porziņģis šajā laikā uzbrukumā tieši nemaz netika iesaistīts, Karmelo Entonijs un Kortnijs Lī netrāpīja izšķirošos metienus, bet Deriks Rouzs zaudēja bumbu.
3.mar 2017
Eirolīgas 24. kārtā pie uzvaras saspringtā spēlē tika Daira Bertāna pārstāvētā Stambulas "Darussafaka", ar rezultātu 77:72 pieveicot Atēnu "Panathinaikos". Latvijas izlases aizsargs šajā mačā savai komandai palīdzēja ar 12 gūtiem punktiem.
2.mar 2017
Basketbola klubs "VEF Rīga" papildinājis sastāvu ar 31 gadu veco un 1,83 metrus garo amerikāņu aizsargu Aleksu Gordonu (Alex Raymond Gordon).
2.mar 2017
Pēc divu spēļu izlaišanas Ņujorkas "Knicks" sastāvā atgriezās Kristaps Porziņģis, kurš ar 20 gūtiem punktiem bija rezultatīvākais uzvarā izbraukumā pār Orlando "Magic" (101:90).
1.mar 2017
Šonakt 2:00 Ņujorkas "Knicks" viesosies pie Orlando "Magic", un sastāvā atgriezīsies Kristaps Porziņģis, apstiprinājis treneris Hornačeks. Tā kā nespēlēs "Knicks" centri Žoakims Noā un arī potītes traumu guvušais Villijs Ernangomess, Porziņģi var sagaidīt daudz spēles minūtes piektā numura pozīcijā. Savukārt Dāvis Bertāns un "Spurs" beidzot atgriezīsies mājās, 3:30 aizvadot spēli savā laukumā pret "Pacers".
28.feb 2017
Ņujorkas "Knicks", spēlējot bez Kristapa Porziņģa, savā laukumā izsēja pirmajā puslaikā iegūto 17 punktu pārsvaru pār "Raptors" un zaudēja ar 91:92, Karmelo Entonijam pēdējā sekundē netrāpot brīvu tālmetienu. Toronto rindās par mača varoni kļuva 37 punktus guvušais Demārs Derouzans.
27.feb 2017
Kā ziņo "Yahoo", Kristapa Porziņģa pārstāvētā NBA komanda Ņujorkas "Knicks" uzsākusi procesu, ar kura palīdzību atlaiž no sastāva Brendonu Dženingsu, rezerves saspēles vadītāju, kura līgums tik un tā būtu beidzies jau pēc šīs sezonas. Tāpat tiek ziņots, ka šosezon laukumā, visticamāk, vairs neatgriezīsies "Knicks" centrs Žoakims Noā, kuram tiks veikta ceļgala operācija.
27.feb 2017
VTB Vienotajā basketbola līgā trīs zaudējumu sēriju centīsies pārtraukt Latvijas vicečempione Rīgas VEF, kas plkst. 18:00 pēc Latvijas laika izbraukumā tiksies ar Minskas "Tsmoki". Uzvaras gadījumā rīdzinieki nostiprināsies sestajā vietā, bet zaudējuma gadījumā noslīdēs uz astoto pozīciju.
27.feb 2017
Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja šodien atbalstīja ieceri nekustamo īpašumu Krišjāņa Barona ielā 99C, kur iepriekš bija paredzēta ebreju skolas būvniecība, rezervēt Latvijas Basketbola savienībai (LBS) starptautiskajiem noteikumiem atbilstošas basketbola bāzes celtniecībai.
27.feb 2017
Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" ar rezultātu 119:98 apspēlēja Losandželosas "Lakers", noslēdzot Rodeo ceļojuma astoņu izbraukuma spēļu ciklu. Bertāns šajā spēlē atzīmējās ar precīzu tālmetienu.
25.feb 2017
Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas "Knicks" uzlecošajai zvaigznei Kristapam Porziņģim nāksies izlaist vairākas dienas, tomēr nopietns savainojums nav konstatēts.
24.feb 2017
Kristaps Porziņģis guva astoņus punktus spēlē pret Klīvlendas "Cavaliers", taču pirmā puslaika izskaņā izmežģītas potītes dēļ devās uz ģērbtuvēm un laukumā vairs neatgriezās. "Knicks" tikmēr izbraukuma mačā piekāpās ar 104:119, zaudējot Klīvlendai desmito maču pēc kārtas.
23.feb 2017
FIBA Čempionu līgas 1/16 fināla atbildes spēlē, Itālijas pilsētā Venēcijā, zaudējumu piedzīvoja basketbola klubs "Ventspils", kas ar rezultātu 61:70 piekāpās vietējai "Umana Reyer" vienībai. Divu spēļu summā "Ventspils" atzina pretinieku pārākumu ar +2.
22.feb 2017
Latvijas un Igaunijas pilsētu Valkas un Valgas apvienotās basketbola komandas vadība ar iesniegumu vērsusies policijā, sarunā ar ziņu aģentūru LETA pavēstīja Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.
21.feb 2017
Aizvadītās nedēļas nogalē Vācijas kausu izcīnīja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā "Brose Basket", tomēr Latvijas izlases saspēles vadītājam finālspēle noslēdzās ar pleca traumu. Šodien pēc veiktiem izmeklējumiem komanda paziņoja, ka Strēlniekam bez basketbola būs jāiztiek aptuveni mēnesis.