Teniss

22.okt 2017
Neskatoties uz četru zaudējumu sēriju, jaunu rekordu WTA rangā sasniegusi Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova, kurai 23. oktobra rangā Top 15 debija ar 15. vietu.
22.okt 2017
Aļona Ostapenko šodien plkst. 14:30 debitēs prestižajā "WTA Finals" turnīrā, tiekoties ar ranga otrajā vietā esošo Spānijas tenisisti Garbinji Mugurusu. Savstarpējos mačos 2-1 pārsvars Mugurusai, bet pēdējā cīņā uzvarēja Ostapenko.
18.okt 2017
Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova (WTA 21.) arī Maskavā nespēja pārtraukt zaudējumu sēriju, "Premier" turnīra 2. kārtas mačā ar 4:6, 3:6 zaudējot rumānietei Irinai-Kamēlijai Begu (WTA 56.). Sevastova bez uzvarām ir pēdējās četrās spēlēs.
15.okt 2017
Rodžers Federers Šanhajas "Masters 1000" turnīra finālā ar 6:4, 6:3 sakāva Rafaelu Nadalu, spāni pārspējot jau piektajā duelī pēc kārtas. Uzvara Šanhajā Federeram dod karjeras 94. titulu, atkārtojot Ivana Lendla panākumu.
9.okt 2017
Aļona Ostapenko pēc Pekinas "Premier Mandatory" turnīra vēlreiz laboja savu rekordu WTA rangā, paceļoties uz 7. vietu. Jaunākajā rangā arī līderes maiņa, pirmoreiz virsotnē nokļūstot Simonai Halepai.
6.okt 2017
Aļona Ostapenko (WTA 8.) piektdien Pekinā ar 6:4, 6:4 pieveica savu dubultspēļu pārinieci Soranu Kirsteju (WTA 44.), nopelnot jau trešo pusfinālu pēc kārtas, kā arī šogad kopumā septīto reizi iekļūstot WTA turnīru četriniekā.
5.okt 2017
Latvijas un Ķīnas labāko spēlētāju mačs Pekinas turnīrā ilga tikai trīs geimus un 15 minūtes. Aļona Ostapenko (WTA 8.) tik neilgā cīņā ar 3:0 pieveica ranga 25. vietā esošo Šuaju Pungu, kura izstājās ceļgala savainojuma dēļ.
3.okt 2017
"French Open" čempione Aļona Ostapenko ieguva priekšpēdējo ceļazīmi uz "WTA Finals" turnīru, kas no 22. līdz 29. oktobrim notiks Singapūrā.
29.sep 2017
Šodien Uhaņas "Premier 5" turnīra pusfinālā latviešu tenisiste Aļona Ostapenko ar 3:6; 0:6 piedzīvoja sagrāvi pret Austrālijas tenisisti Ešliju Bārtiju. Jau spēles laikā Aļona sūdzējās par nogurumu, un, iespējams, tieši šī iemesla dēļ kādā no spēles starplaikiem nespēja valdīt emocijas un padzina no korta savu treneri.
29.sep 2017
Uhaņas "Premier 5" turnīra pusfinālā ar 3:6, 0:6 sagrāvi pret Austrālijas tenisisti Ešliju Bārtiju (WTA 37.) pārtrūka pasaules desmitās raketes Aļonas Ostapenko astoņu uzvaru sērija. Spēlējot devīto spēli 11 dienās, Ostapenko pietrūka spēka, lai sasniegtu mērķi.
29.sep 2017
Aļona Ostapenko (WTA 10.) šodien turpinās Uhaņas "Premier 5" sērijas turnīru, pusfinālā sacenšoties ar ranga 37. vietā esošo Austrālijas tenisisti Ešliju Bārtiju. Mača sākums plkst. 12:30.
28.sep 2017
Aļona Ostapenko piektdien, 29. septembrī (pēc vietējā laika), Uhaņā guva karjeras lielāko uzvaru, "Premier 5" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā ar 1:6, 6:3, 6:2 pieveicot pasaules pirmo raketi Garbinji Mugurusu. Ostapenko pēdējā setā no 0:2 uzvarēja sešos geimos pēc kārtas.
28.sep 2017
Aļona Ostapenko Uhaņas "Premier 5" turnīra ceturtdaļfinālā tiksies ar pasaules pirmo numuru Garbinji Mugurusu, kurai zaudējusi abās iepriekšējās cīņās. Šodienas mača sākums plkst. 15:00.
27.sep 2017
Aļona Ostapenko (WTA 10.) trešo reizi tikpat cīņās pieveica Puertoriko labāko tenisisti Moniku Puigu (WTA 77.), viņu Uhaņā uzvarot ar rezultātu 6:2, 3:6, 6:3 un sasniedzot "Premier 5" turnīra ceturtdaļfinālu.
26.sep 2017
Aļona Ostapenko (WTA 10.) otrdien Uhaņas "Premier 5" turnīra 2. kārtas mačā ar 2:6, 7:5, 6:3 pieveica ranga 25. vietā esošo Čehijas tenisisti Barboru Stricovu, šajā mačā esot iedzinējos ar setu un 1:3, kā arī nokļūstot tikai divu punktu attālumā no zaudējuma.
25.sep 2017
Latvijas tenisa līdere Aļona Ostapenko pēc uzvaras Seulas "International" sērijas turnīrā saglabā 10. vietu WTA rangā, bet sezonas kopvērtējumā ir pakāpusies uz 7. vietu.
22.sep 2017
Aļona Ostapenko (WTA 10.) piektdien Seulā trešo reizi šonedēļ apliecināja turnīra galvenās favorītes statusu un ar 6:3, 6:1 pieveica Paragvajas tenisa līderi Veroniku Sepedi Roigu (WTA 77.), sasniedzot "International" sērijas turnīra pusfinālu.
21.sep 2017
"French Open" čempione Aļona Ostapenko (WTA 10.) Seulas "International" sērijas turnīra 2. kārtas mačā ar 6:2, 6:2 sagrāva Japānas tenisisti Nao Hibino (WTA 72.), sasniedzot ceturtdaļfinālu pirmajā turnīrā Top 10 tenisistes statusā.
18.sep 2017
Sanktpēterburgas ATP 250 pamatturnīru sasniedzis 2013. gada čempions Ernests Gulbis, kurš kvalifikācijas pēdējā mačā ar 6:2 un 6:1 pieveica pasaules ranga 340. vietas īpašnieku Ivanu Ņedeļko no Krievijas.
16.sep 2017
Aļonas Ostapenko pirmais mačs Top 10 spēlētājas statusā nākamajā nedēļā WTA "International" turnīrā Seulā būs pret Zviedrijas labāko tenisisti Juhannu Lāšoni (#80), noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.
11.sep 2017
Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko pirmdien, 11. septembrī, debitēja WTA ranga pirmajā desmitniekā, ieņemot 10. vietu. Šodien par jauno līderi kļuva Spānijas pārstāve Garbinje Mugurusa, kura ranga galvgalī nomainīja čehieti Karolīnu Pliškovu.
11.sep 2017
Trešo "US Open" titulu, kas viņam ir 16. "Grand Slam" trofeja, svētdien Ņujorkā izcīnīja pasaules pirmais numurs Rafaels Nadals, kurš ar 6:3, 6:3, 6:4 pieveica pirmoreiz "Grand Slam" finālā spēlējušo DĀR tenisistu Kevinu Andersonu (ATP 32.).