Volejbols

19.jun 2013
Šodien Romā notiekošās pludmales volejbola "Grand Slam" pamatsacensības ar uzvaru sāka arī Ruslans Sorokins un Toms Šmēdiņš, kuri trīs setu cīņā ar 2:1 (18:21, 25:23, 15:9) pieveica ar 8.numuru izliktos itāļus Tomatis/Ingroso.
19.jun 2013
Ar pārliecinošu uzvaru Romā notiekošo FIVB „Grand Slam” turnīru sākuši pēdējo divu turnīru medaļnieki Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri šodien pamatturnīra pirmajā spēlē ar 2:0 pieveica kanādiešus Benu Sakstonu un Šaimu Šalku.
16.jun 2013
Notikusi pasaules čempionāta pludmales volejbolā grupu izloze. Sacensībās, kas no 1. līdz 7.jūlijam notiks Polijas pilsētā Stare Jablonki, piedalīsies arī četri Latvijas pāri, no kuriem divi ielozēti vienā grupā.
15.jun 2013
FIVB "Grand Slam" posmā Nīdrelandes pilsētā Hāgā sestdien Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pusfināla spēlē ar rezultātu 2:0 apspēlēja Austrijas pāris Aleksandru Hūberu un Robinu Seidlu, otro "Grand Slam" pēc kārtas tiekot finālā.
15.jun 2013
FIVB "Grand Slam" posmā Nīdrelandes pilsētā Hāgā sestdien Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 2:0 apspēlēja Austrijas pāris Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu, iekļūstot pusfinālā.
15.jun 2013
Šodien FIVB "Grand Slam" posmā Hāgā (Nīderlande) ceturtdaļfinālu sasniedza Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri trijos setos pārspēja Vācijas duetu Dolingeru un Vindšeifu.
10.jun 2013
Toms Šmēdiņš un Ruslans Sorokins izcīnījuši uzvaru Francijas pilsētā Lillē, jau ceturto gadu pēc kārtas, notiekošajā šova turnīrā. Spraigā turnīra finālā Latvijas pludmales volejbolisti pieveica Beļģijas duetu Vards Kouks / Tomu Van Valle.
2.jun 2013
Šodien Brazīlijā tika aizvadīta FIVB Kontinentālā kausa izcīņas finālposma spēle par trešo vietu. Tajā 2012.gada Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļnieki Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš tikās ar Vācijas duetu Jonatanu Erdmanu un Kaju Matisiku.
29.mai 2013
Šodien Brazīlijā notiekošo Kontinetālā kausa finālposmu ar uzvaru sācis Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Londonas Olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvēji A apakšgrupas pirmajā mačā ar 2-0 (22:20, 21:13) pārspēja venecuēliešus Džeksonu Rodrigesu un Leonardu Aleksu Kolinu Čorē.
24.mai 2013
Latvijas pludmales volejbola duets Toms Šmēdiņš un Ruslans Sorokins Argentīnā notiekošā "Grand Slam" turnīra F grupas trešajā spēlē pārspēja Kazahstānas pārstāvjus Kuļešovu/Jakovļevu ar 2:1 (21:19, 25:27,15:9).
24.mai 2013
Trešo uzvaru trīs spēlēs Argentīnā notiekošajā FIVB "Grand Slam" pludmales volejbola turnīrā izcīnīja Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri trešajā spēlē ar 2-0 (21:16, 21:16) pieveica mājiniekus Biančī/Suaresu.
1.mai 2013
Šanhajas "Grand Slam" turnīru pludmales volejbolā ar uzvaru sākuši Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Ar sesto numuru izsētais Latvijas pāris divos setos tika galā ar Kanādas duetu. Vēlāk Latvijas duets tika galā arī ar šveiciešiem.
24.apr 2013
Ķīnas pilsētā Funžo notiekošā FIVB Pasaules kausa posma pamatturnīru ar uzvaru sākuši Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kas pirmajā spēlē itin ātri tika galā ar Brazīlijas duetu. Arī otrajā spēlē tika gūta itin pārliecinoša uzvara.
18.feb 2013
Vecākais ziemas rallijs Baltijā "Sarma", kas startēs 23. februārī pulcēs sportistus no septiņām valstīm.
28.jan 2013
Joprojām neuzvarēti Turcijas ziemas čempionātā pludmales volejbolā ir Mārtiņš Pļaviņš un viņa turku pārinieks Murats Giginoglu. Aizvadītajā nedēļas nogalē abu pārstāvētā „Halkbank” komanda tikusi pie vēl piecām uzvarām, turnīra tabulā vēl vairāk nostabilizējoties līderpozīcijās.
10.jan 2013
Londonas olimpisko spēļu čempions, vācietis Jonass Rekermans paziņojis, ka savainojuma dēļ ir spiests likt punktu savai sportista karjerai.
10.dec 2012
Savu ziemas pludmales volejbola sezonu veiksmīgi turpina Mārtiņš Pļaviņš, kurš duetā ar Muratu Giginoglu aizvadītajā nedēļas nogalē ticis vēl pie pieciem panākumiem Turcijas ziemas čempionātā, turnīru turpinot bez zaudējumiem.
7.dec 2012
Jūrmalā 7.decembrī tiek sumināti labākie sportisti un sporta dzīves organizatori. Tā ir jau daudzu gadu tradīcija godināt sporta aktīvistus, kas ar augstiem sasniegumiem vairojuši Jūrmalas pilsētas labo slavu.
3.nov 2012
Šodien Šveices pilsētā Lozannā tika sadalītas 2012.gada FIVB "Swatch World Tour" balvas pludmales volejbolā. Amerikāņu sportists Fils Dalhauzers tika atzīts par labāko bloķētāju, labāko uzbrukuma spēlētāju un labāko cēlāju, savukārt latviešu pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš kļuva par gada labāko aizsardzības spēlētāju.
3.okt 2012
„Līdz Polijas turnīram negribēju ticēt, ka kaut kas tāds vispār varētu notikt, taču nācās,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com, pēc pludmales volejbola dueta Pļaviņš / Šmēdiņš sadalīšanās, pauž Mārtiņš Pļaviņš, kurš vēl nesenajās Londonas olimpiskajās spēlēs kopā ar Jāni Šmēdiņu izcīnīja bronzas godalgas.
7.sep 2012
Francijas volejbolisti par saviem nodomiem šodienas mačā lika noprast jau ar pirmajām minūtēm, uzvarot četras izspēles pēc kārtas. Lai arī Raimona Vildes vadītajai komandai izdevās panākt izlīdzinājumu, seta turpinājumā mūsu apakšgrupas favorītes pārākums šaubas neradīja, un franči pirmo partiju uzvarēja ar 25:18.
29.aug 2012
Ālandu salās notiekošajā Pasaules kausa posmā pludmales volejbolā dāmām pirmo kvalifikācijas kārtu no trim Latvijas duetiem pārvarēja tikai Inguna Minusa un Inga Ikauniece. , taču otrajā kārtā piedzīvotais zaudējums liedza dalību pamatturnīrā.