Volejbols

26.aug 2012
Mārtiņš Pļaviņš duetā ar Krievijas pludmales volejbolistu Juriju Bogatovu izcīnījuši uzvaru Krievijas kausa izcīņā, kas vienlaicīgi bija arī Austrumeiropas Zonālās asociācijas (EEVZA) noslēdzošais posms.
19.aug 2012
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš svētdien pirmo reizi karjerā izcīnīja uzvaru sezonas pēdējā FIVB "Grand Slam" posmā,apspēlējot ar 25.numuru izliktos austriešus Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu.
19.aug 2012
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš svētdien izcīnīja vietu sezonas pēdējā "Grand Slam" posma finālā.
18.aug 2012
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš Polijā (Stare Jablonki) notiekošajā FIVB "Grand Slam" turpina spēlēt Londonas olimpisko spēļu uzņemtajā ritmā. Ceturtdaļfināla spēlē izdevies revanšs pret brazīliešiem Alisonu un Emanuelu.
18.aug 2012
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš Polijā (Stare Jablonki) notiekošajā FIVB "Grand Slam" šodien izcīnīja kārtējo uzvaru, sasniedzot turnīra ceturtdaļfinālu.
17.aug 2012
Kaut gan pludmales volejbola sezona turpinās ar Grand Slam turnīru Polijā, tās lielākais notikums jau aiz muguras – Londonas olimpiskās spēles, kurās pie bronzas medaļas par pārsteigumu sev un pārējiem tika Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš.
16.aug 2012
Stare Jablonki (Polija) ceturtdien startēja sezonas noslēdzošā "Grand Slam" posma vīriešu sacensību pamatturnīrs. Abu Latvijas duetu savstarpējā mačā uzvaru svinēja Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, kuri Aleksandru Samoilovu un Ruslanu Sorokinu uzveica divos setos – 21:18, 21:15.
14.aug 2012
Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējiem pludmales volejbolā Mārtiņam Pļaviņam un Jānim Šmēdiņam piešķirtas jaunas automašīnas, vēsta sportistu oficiālā mājaslapa internetā.
10.aug 2012
Rīgas svētku laikā, svētdien, 19.augustā, krastmalā uz lielās skatuves tiks sumināti olimpisko spēļu laureāti - pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš - un viņu treneris Aigars Birzulis.
8.aug 2012
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš rītvakar plkst. 21:00 Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļu mačā sacentīsies ar olimpiādes laikā jau uzveiktajiem Nīderlandes sportistiem Reinderu Numerdoru un Riču Šuilu.
7.aug 2012
Pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš pirmdienas pievakarē sarūpēja vienu no lielākajām sensācijām olimpiskajā pludmales volejbola turnīrā, no tālākās cīņas izslēdzot ASV sportistus Džeiku Gibu un Šonu Rozentālu. Amerikāņi pēc neveiksmes pauda sašutumu.
6.aug 2012
Londonas olimpiskajās spēlēs fantastisku sniegumu turpina rādīt Latvijas bīčisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. 1/4 fināla spēlē latvieši trijos setos ar 19:21, 21:18 un 15:11 apspēlēja šīs sezonas spēcīgāko pāri no ASV Gibu un Rozentālu un turpinās cīņu par medaļām.
5.aug 2012
Latvijas pludmales volejbola dueta Mārtiņa Pļaviņa un Jāņa Šmēdiņa pretinieki Londonas olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīra ceturtdaļfinālā būs amerikāņi Džeikobs Gibs un Šons Rozentāls.
3.aug 2012
Londonas Olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīra 1/4 finālā iekļuvuši Latvijas pārstāvji Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Astotdaļfinālā ar 2:0 (21:18, 21:16) tika pieveikts Norvēģijas pāris Martins Spinangrs un Tarjei Skarlunds. Tik tālu Olimpiskajās spēlēs vēl nebija ticis neviens Latvijas pludmales volejbola pāris.
3.aug 2012
Latvijas pludmales volejbola dueti uzzinājuši savus pretiniekus Londona olimpisko spēļu 1/8 finālos. Kā jau ziņots iepriekš, Aleksandram Samoilovam un Ruslanam Sorokinam pretiniekos vācieši, bet Mārtiņam Pļaviņam / Jānim Šmēdiņam ielozēti norvēģi. Otrajiem cīņa par iekļūšanu labāko astoņu pāru skaitā jau piektdienas vakarā!
2.aug 2012
Kad vakar Aleksandram Samoilovam pajautāja, kas vajadzīgs Pļaviņam un Šmēdiņam, lai uzvarētu nīderlandiešu, viņš bija lakonisks: vajadzīgs brīnums... Šodien tas piepildījās, un kā pēc mača atzina Mārtiņš - olimpiāde brīnumiem ir īstā vieta!
2.aug 2012
Pateicoties Brazīlijas dueta Kerutī un Rego uzvarai divos setos pār spēcīgāko Itālijas pāri Nikolai un Lupo, noskaidrojies, ka Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins Londonas Olimpiādē spēlēs 1/8 finālā bez papildus mačiem.
2.aug 2012
Lielisku sniegumu Londonas olimpiskajās spēlēs pludmales volejbola sacensībās turpina rādīt Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Šodien mūsējie izcīnīja trešo uzvaru tikpat spēlēs, divos setos ar 21:14 un 21:18 apspēlējot Nīderlandes duetu Nummerdoru un Šuilu, triumfējot arī E grupā.
1.aug 2012
Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins pēc piedzīvotā pirmā zaudējuma olimpiskajā pludmales volejbola turnīrā atzina, ka pretinieks nospēlējis ļoti labi, tostarp pašiem spēlē bijis pārāk daudz brāķa, lai cerētu uz uzvaru.
1.aug 2012
Šodien noslēdzošo grupu turnīra spēli Olimpiskajās spēlēs Londonā pludmales volejbolā aizvadīja Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins. Cīņā ar amerikāņiem Džeiku Gibu un Šonu Rozentālu viņi diezgan bezcerīgi zaudēja divos setos un savā apakšgrupā palika 3. vietā.
31.jūl 2012
"Tik daudz cilvēku mājās mūs skatās - nevar vienkārši stāvēt un urbināt degunu. Jāskrien un jāmēģina darīt pat, ja nesanāk," olimpiskā turnīra īpašo auru raksturo Mārtiņš Pļaviņš, kam pārī ar šodienas jubilāru Jāni Šmēdiņu šodien viss sanāca ļoti labi - otrā uzvara turnīrā un droša vieta nākamajā kārtā.
31.jūl 2012
Otro uzvaru Londonas olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrā šodien izcīnīja Latvijas bīčisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Mūsējie divos setos ar 21:14 un 21:16 apspēlēja venecuēliešus Ernandesu un Fanē, pietuvojoties 1/8 finālam.