Sprintā Bricis – 13. vietā, uzvar Svendsens

Šodien Pasaules kausa izcīņas posmā biatlonā Rūpoldingas trasē Vācijā 10km sprinta distancē uzvaru izcīnīja norvēģis Emīls Egle Svendsens, bet labākais Latvijas pārstāvis bija Ilmārs Bricis, ieņemot 13. vietu

Bricis šautuvēs nekļūdījās ne reizi, kas ļāva uzrādīt viņam labāko rezultātu šosezon. Tāpat nekļūdīgi mērķus sašāva Kristaps Lībietis, ieņemot 50. vietu. Kaspars Dumbris ar divām kļūdām ierindojās 67. vietā, bet Andrejs Rastorgujevs ar četrām kļūdām palika tikai 110. vietā.

Uzvaru izcīnīja norvēģis Emīls Egle Svendsens, kurš abās ugunslīnijās bija nekļūdīgs. Sīvā cīņā viņš tikai par 3.2 sekundēm pārspēja savu titulēto tautieti Ūli Eināru Bjerndālenu, bet trešo vietu ieņēma vācietis Mihaels Graiss. Arī viņi šāva nekļūdīgi.

Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Bostonas "Celtics" latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ir optimistiski noskaņots par atlabšanas procesu pēc operācijas, otrdien "Celtics" mediju dienā teica sportists.