Daugaviņam trīs piespēles un uzvara

© Sportacentrs.lv

Aizvadītajā naktī Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē lielisku sniegumu nodemonstrēja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ar trim piespēlēm palīdzot Binghemptonas "Senators" savā laukumā ar 5:2 apspēlēt Bridžportas "Sound Tigers".

Pēc pirmajām divdesmit minūtēm "Senators" bija nonākuši iedzinēju lomā ar 1:2, taču ļoti veiksmīgi aizvadīja nākamās divas trešdaļas, savus vārtus nosargājot neieņemtus un paši gūstot pa diviem vārtiem katrā no periodiem. Tas ļāva izcīnīt uzvaru ar 5:2.

Ļoti veiksmīgu spēli aizvadīja Kaspars Daugaviņš, kurš rezultatīvi asistēja pirmo, ceturto un piekto vārtu guvumos, izdarīja četrus metienus pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu – plus divi.

Šosezon 39 spēlēs Daugaviņš guvis 12 vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles, kopumā nopelnot 26 punktus. Tostarp pēdējās piecās spēlēs Daugaviņš ticis pie astoņiem (1+7) rezultativitātes punktiem.

Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Bostonas "Celtics" latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ir optimistiski noskaņots par atlabšanas procesu pēc operācijas, otrdien "Celtics" mediju dienā teica sportists.