Daugaviņam un "Senators" sakāve Losandželosā

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā zaudējumu šorīt piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Otavas "Senators", kas izbraukumā ar 1:4 atzina Losandželosas "Kings" pārākumu.

Pirmajā trešdaļā "Kings" vadībā izvirzīja Villijs Mičels, savukārt nākamajās divdesmit minūtēs "karaļi" saimniekoja laukumā, gūstot vēl trīs vārtus – vispirms Kails Klifords panāca divu vārtu pārsvaru, to vēl vairāk palielināja Džeks Džonsons, bet trešdaļas pēdējā minūtē soda metienu realizēja Trevors Lūiss – 0:4.

Trešajā ceturtdaļā vārtus beidzot izdevās gūt arī "Senators". Perioda devītajā minūtē Daniels Alfredsons guva 16.vārtus sezonā, panākot 1:4. Diemžēl neko vairāk viesi nespēja un tika piedzīvots pārliecinošs zaudējums. Tā bija "Senators" otrā neveiksme pēc kārtas.

Kaspars Daugaviņš spēlēja nepilnas deviņas minūtes (8:57, no tām 2:37 – mazākumā), uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, pa vārtiem nemeta, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu (-1).

Citā spēlē Jonass Gustavsons atvairīja visus 25 pretinieku metienus, bet Metjū Lombardi izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, kaldinot Toronto "Maple Leafs" uzvaru savā laukumā pār Ņujorkas "Islanders" – 3:0.