Pasaules kausa posma sprinta sacensībās Bricis ieņem 73. vietu

Latvijas biatlona izlases līderis Ilmārs Bricis, kurš jau beidzis profesionālā sportista karjeru, šodien Pasaules kausa izcīņas septītā posma desmit kilometru sprinta sacensības izcīnīja 73. vietu.

Divās šaušanās Bricis pieļāva tikai vienu kļūdu, tomēr distancē viņam bija gauss solis un finišā Latvijas sportists, kurš oficiāli jau ir beidzis profesionālo karjeru un šosezon ir Lietuvas izlases treneris-konsultants, uzvaru izcīnījušajam krievam Jevgēņijam Garaničevam zaudēja trīs minūtes un 23,2 sekundes.

Lai iekļūtu labāko 60 sportistu vidū un kvalificētos sestdien paredzētajām iedzīšanas sacensībām, Bricim distance bija jāveic par 45 sekundēm ātrāk.

Bricim šī bija trešās individuālās sacensības šosezon. Pārējie Latvijas sportisti šajā posmā nepiedalās - lielākā daļa startēja Eiropas čempionātā, kas noslēdzās ceturtdien, bet Edgars Piksons treniņnometnē gatavojas sezonas izšķirošajām cīņām.

Pasaules kausa kopvērtējumā vīriešu konkurencē pirmo vietu ar 577 punktiem saglabāja francūzis Martēns Furkads, kurš šoreiz finišēja desmitajā vietā. Viņam vairs tikai desmit punktus zaudē Svendsens, bet trešais ar 523 punktiem 12.pozīcijā finišējušais ir Vācijas sportists Andrēass Birnbahers.

No Latvijas sportistiem 68.vietu ar 22 punktiem pašlaik ieņem Andrejs Rastorgujevs.

42 gadus vecais Bricis bija vienīgais no Latvijas pārstāvjiem šajās sacensībās.