Leikplesidā 1. braucienā abi brāļi Dukuri pirmajā sešiniekā

Pasaules kausa skeletonā otrā posma pirmajā braucienā Leikplesidā (ASV) Martins Dukurs uzrādīja otro labāko laiku, 11 sekundes simtdaļas zaudējot vācietim Frankam Rommelam. Tomasam Dukuram 6. vieta.

Atgādinām, ka pirmajā posmā Pārksitijā uzvarēja Martins Dukurs, kurš Leikplesidā ieradās kā Pasaules kausa kopvērtējuma līderis. Pirmajā braucienā vadību uzņēmās ar 4. starta numuru startējušais vācietis Franks Rommels (55.04). Kā vēlāk izrādījās, nevienam nebija lemts viņu apsteigt. Ar desmito starta numuru startēja M. Dukurs, kurš startā uzrādīja tobrīd labāko laiku – 4.88 sekundes un lielāko brauciena daļu bija pirmajā pozīcijā, taču noturēt pārsvaru līdz finišam nespēja, Rommelam zaudējot 11 sekundes simtdaļas (55.15)

Pēc tam trasē devās pagājušās sezonas PK ieguvējs, krievs Aleksandrs Tretjakovs, kurš uzrādīja labāko starta laiku (4.75) un arī lielāko brauciena laiku bija vadībā, taču beigās, tāpat kā Martins, zaudēja ātrumu un finišēja ar 4. labāko laiku. Tomasam Dukuram, neskatoties uz nepārliecinošu startu, izdevās uzrādīt sesto ātrāko laiku, Rommelam zaudētas 35 sekundes simtdaļas. 1. brauciena turpinājumā Tomasa pozīcijas neviens nespēja apdraudēt, līdz ar to pirmajā sešiniekā abi brāļi Dukuri.

Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Bostonas "Celtics" latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ir optimistiski noskaņots par atlabšanas procesu pēc operācijas, otrdien "Celtics" mediju dienā teica sportists.