Ziemas sports

22.feb 2014
Kalnu slēpotāja Lelde Gasūna piektdien divu braucienu summā ierindojās 30.vietā Soču Olimpisko spēļu slaloma disciplīnā.
19.feb 2014
Par pirmo olimpisko čempioni jauktajā stafetē kļuvusi Norvēģijas komanda, kuras sastāvā startēja Tūra Bergere, Tirila Ekhofa, Ūle Einars Bjerndālens un Emils Hegle Svensens. Sudraba medaļas izcīnīja Čehijas komanda. Pārsteidza Itālijas biatlonisti, kuri izcīnīja bronzas godalgas.
18.feb 2014
Par Soču olimpisko čempionu frīstaila slēpošanas sacensībās rampā otrdien kļuva amerikānis Deivids Vaiss.
17.feb 2014
Latvijas žurnālistu saruna ar Sandi Prūsi pēc divnieku sacensībām izvērtās nedaudz citā gultnē nekā varēja gaidīt – līdzās vērtējumam par abu Oskaru šodienas startu izlases galvenais treneris nedaudz pavēra priekškaru aizkulisēm, uz kuru fona šobrīd Sočos tiek dalītas olimpiskās medaļas.
photo_camera
17.feb 2014
Šodien Soču ziemas olimpisko spēļu trasē "Sanki" noslēdzās bobsleja sacensības vīriešu divniekiem. Četru braucienu summā pārliecinošu uzvaru svinēja Aleksandra Zubkova un Alekseja Vojevodas divnieks, savukārt Latvijas vadošā ekipāža - Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens – izcīnīja piekto vietu.
17.feb 2014
12.5 kilometru masu starta sacensībās biatlonā par Soču olimpisko spēļu uzvarētāju trešoreiz kļuvusi Baltkrievijas biatloniste Darja Domračeva. Sudraba medaļu izcīnīja Gabriela Soukalova (Čehija). Bronzas medaļu finiša spurtā izcīnīja Tirila Ekhofa.
17.feb 2014
Šodien Soču ziemas olimpisko spēļu trasē "Sanki" turpinās bobsleja sacensības vīriešu divniekiem. Pēc trešā brauciena pārliecinošā vadībā joprojām ir Aleksandra Zubkova un Alekseja Vojevodas divnieks, savukārt Latvijas vadošā ekipāža - Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens - ieņem dalītu piekto vietu ar nelielām izredzēm pacīnīties par bronzas medaļām.
15.feb 2014
Svētdien Soču olimpiskajās spēlēs tiks aizvadītas biatlona sacensības 15 kilometru distancē ar kopējo startu jeb masu startā vīriešiem, kas būs ne vien pēdējās individuālās sacensības biatlonā vīriešiem, bet arī pēdējās sacensības, kurās šajās olimpiskajās spēlēs startēs Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs.
15.feb 2014
Kazaņas laikraksts „Biznes online” paziņojis, ka boikotēs krievu daiļslidotāja trīskārtējā Pasaules čempiona Jevgeņija Pļuščenko jaunās ledus izrādes „Čempionu un draugu šovs”turneju un atsakās no informatīvā atbalsta šai turnejai.
15.feb 2014
Soču olimpisko spēļu skeletona sacensībās vīriešiem par olimpisko čempionu kļuvis Aleksandrs Tretjakovs (Krievija) Martins Dukurs četru braucienu summā izcīnīja sudraba medaļu. Tomass Dukurs izcīnīja ceturto vietu.
15.feb 2014
Soču olimpiskajās spēlēs Haralds Silovs 1500 metru distancē aizvadījis sekmīgu slidojumu un ar rezultātu 1:46.79 ierindojies 14. vietā, kas ir viņa augstākā šajā olimpiādē. Absolūti negaidītu zelta medaļu ieguva Polijas ātrslidotājs Zbigņevs Brudka, kurš otrās vietas ieguvēju nīderlandieti Kunu Verveju apsteidza par nieka tiesu - trim sekundes tūkstošdaļām.
15.feb 2014
Šovakar punktu 2014. gada olimpisko spēļu grupu turnīram liks Latvijas valstsvienība hokejā, kas pulksten 19.00 mēģinās cauršaut uzvarētājas Zviedrijas cietoksni. Savu debiju olimpiskajās spēlēs piedzīvos vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš uzsāks spēli. Tiešraide kanālā TV3.
15.feb 2014
Soču olimpisko spēļu skeletona sacensībās vīriešiem aizvadīts trešais brauciens. Sacensību vadību pēc trešā brauciena saglabājis Aleksandrs Tretjakovs (Krievija). Martins Dukurs sasniedza labāko rezultātu braucienā, taču Tretjakova pārsvaru izdevās samazināt tikai par divām simtdaļām (no 0.56 sekundēm līdz 0.54 sekundēm). Tomass Dukurs pēc trešā brauciena ir piektais.
15.feb 2014
Latvijas vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks sestdien ierindojās 37.vietā Bulgārijā notikušajās Eiropas kausa sacensībās milzu slalomā.
15.feb 2014
Soču olimpisko spēļu komandu stafetē kamaniņu sportā Kanādas izlases ieņēma ceturto vietu, vienu sekundes desmitdaļu piekāpjoties Latvijai, taču tās treneris Volfgangs Štaudingers izteicis aizdomas, ka iegūtā vieta saistīta ne tikai ar Kanādas sportistu sniegumu, bet trases organizatoru veiktu sabotāžu.
15.feb 2014
Soču olimpisko spēļu kalnu slēpošanas supergiganta disciplīnā startēja 50 sportistes, no kurām visātrākā izrādījās austriete Anna Feningere. Finišu sasniedza 31 sportiste, no kurām Latvijas slēpotāja Agnese Āboltiņa uzrādīja sliktāko laiku.
15.feb 2014
Soču olimpisko spēļu astotajā dienā Latvijas sporta sabiedrības lielākā uzmanība tiks pievērsta vakarpusē, kad plkst. 16:45 un plkst. 18:15 pēc Latvijas laika ir paredzēti izšķirošie braucieni skeletonā vīriešiem, savukārt plkst. 19:00 uz ledus pret pasaules čempioni Zviedriju izies Latvijas hokeja izlase.
14.feb 2014
Par Soču olimpisko čempioni skeletonā dāmām kļuva Lielbritānijas sportiste Elizabete Jārnolda, kura tuvāko sekotāju amerikānieti Noeli Pikusu-Peisu apsteidza par gandrīz sekundi. Bronzu ar lielām mokām noturēja mājiniece Jeļena Ņikitina, bet Lelde Priedulēna ceturtajā braucienā pakāpās uz dalītu 14.vietu.
12.feb 2014
Soču olimpiskajās spēlēs noslēgušās ātrslidošanas sacensības 1000 metru distancē vīriešiem. Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs spēja izcīnīt 24. vietu, bet par olimpisko čempionu kļuva Nīderlandes sportists Stefans Grothuiss. Divkārtējais olimpiskais čempions šajā distancē Šani Deiviss no ASV ieņēma vien astoto vietu.
11.feb 2014
Par pirmo olimpisko čempioni tramplīnlēkšanā kļuvusi vāciete Karina Fogta. Sudraba godalgas tika austrietei Danielai Iraško-Štolcai, bet trešo vietu izcīnīja Francijas sportiste Koline Matela.
11.feb 2014
Soču olimpisko spēļu sacensībās kamaniņu sportā sievietēm pārliecinošu uzvaru četru braucienu kopvērtējumā izcīnīja Natālija Geizenbergere (Vācija). Sudraba medaļu izcīnīja iepriekšējo olimpisko spēļu uzvarētāja Tatjana Hifnere (Vācija). Elīza Tīruma izcīnīja 12. vietu, Ullai Zirnei 18. vieta.
11.feb 2014
2014.gada ziemas olimpiskajās spēlēs šodien tiek aizvadīti izšķirošie braucieni kamaniņu sacensībās dāmām. Trešajā braucienā savu pārsvaru pār konkurentēm palielināja pārliecinošā līdere Natālija Geizenbergere, vācietes pārsvaram pārsniedzot vienas sekundes robežu.