Ziemas sports

10.feb 2014
Aizvadītas Soču olimpisko spēļu sacensības frīstaila mogula disciplīnā vīriešiem. Tāpat kā dāmu konkurencē, arī vīriešu konkurencē dubultuzvara Kanādai - zeltu ieguva Alekss Bilodo.
10.feb 2014
Soču olimpiskajās spēlēs kamaniņu sportā sievietēm pēc pirmās sacensību dienas pārliecinošā vadībā ir Natālija Geizenbergere (Vācija). Geizenbergeres pārsvars pār tuvāko sekotāju Tatjanu Hifneri (Vācija) sasniedzis jau 0.766 sekundes. Elīza Tīruma ieņēma 11. vietu, Ullai Zirnei 16. rezultāts.
10.feb 2014
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs ieņēmis 37. vietu 500 metru distancē, divu slidojumu kopsummā uzrādot laiku 1:12.44. Zelta medaļu ieguva Nīderlandes sportists Mihels Mulders, aiz sevis atstājot savu tautieti Janu Smēkensu un savu dvīņu brāli Ronaldu, kuriem attiecīgi otrā un trešā vieta.
10.feb 2014
Soču olimpisko spēļu trešajā dienā savu debiju piedzīvojušas Latvijas kamaniņu sportistes Elīza Tīruma un Ulla Zirne, kuras pēc pirmā brauciena ierindojušās attiecīgi 11. un 15. vietā. Savukārt pārliecinošā vadībā izvirzījusies Vācijas sportiste Natālija Geizenbergere.
10.feb 2014
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs pirmdien Soču olimpisko spēļu 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja devīto vietu, izceļoties ar ļoti ātru slēpojumu.
9.feb 2014
Latvijas labākais kamaniņu braucējs svētdien pēc noslēdzošā starta Soču olimpiskajās spēlēs, kurās izcīnīja desmito vietu, svētdien žurnālistiem atklāja, ka šī viņam ir pēdējā sezona profesionālajā sportā.
9.feb 2014
Soču olimpiskajās spēles kamaniņu sportā vīriešiem četru braucienu kopvērtējumā uzvaru izcīnījis Fēlikss Lohs (Vācija). Sudraba medaļu izcīnīja Alberts Demčenko (Krievija), kurš uzvarētājam zaudēja 0.476 sekundes. Bronzas medaļu izcīnīja Armīns Cīgelers (Itālija). Mārtiņš Rubenis izcīnīja 10. vietu, Inārs Kivlenieks – 16., Kristaps Mauriņš – 21.
9.feb 2014
Šodien Soču olimpiskajās spēlēs sadalīts otrs (no 11) medaļu komplekts biatlonā. 7.5 kilometru sprintā sievietēm par čempioni kļuva Anasatasija Kuzmina, kura šajā pašā disciplīnā triumfēja arī pirms četriem gadiem Vankūverā. Mūsu pārstāve Žanna Juškāne nespēja sekmīgi sašaut (4/10) un palika 79. vietā.
9.feb 2014
Šodien Soču olimpiskajās spēlēs risinājās 3 000 metru ātrslidošana sievietēm. Par olimpisko čempioni kļuva Nīderlandes ātrslidotāja Irēna Vīsta.
9.feb 2014
Soču olimpisko spēļu otrajā dienā pirmo reizi uz starta izgāja distanču slēpotāji vīriešu konkurencē. Vīri sacentās 30 kilometru skiatlonā (15km klasika + 15km brīvais stils), un dramatiskā cīņā zelta medaļu izcīnīja Šveices slēpotājs Dario Kolonja, kurš ir pasaules čempions šajā disciplīnā.
9.feb 2014
Noslēgušās Soču olimpisko spēļu snovborda sacensības sievietēm sloupstaila disciplīnā. Sportistes startēja iespaidīgi, par pirmo olimpisko čempioni šajā disciplīnā kļūstot ASV snovbordistei Džeimijai Andersonei.
9.feb 2014
Soču Ziemas olimpisko spēļu otrajā dienā šodien uz starta iziet seši Latvijas sportisti. Vispirms plkst.9 pēc Latvijas laika kalnu slēpotājs Renārs Rode startēs nobrauciena disciplīnā, kur viņam piešķirts 38.starta numurs 50 sportistu konkurencē.
9.feb 2014
Latviešu kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis atrodas 11.vietā pēc Soču olimpisko spēļu sestdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem.
photo_camera
7.feb 2014
Šodien startējošo 22.ziemas olimpisko spēļu mājvietā Krievijas pilsētā Sočos dots starts atklāšanas ceremonijai, kuras ietvaros stadionā iesoļos 63 Latvijas delegācijas pārstāvji, bet valsts karogu nesīs slavenais hokejists Sandis Ozoliņš.
7.feb 2014
Līdz Latvijas hokeja izlases pirmajai spēlei Sočos pret Šveici atlikušas piecas dienas. Spēlētāji turpina gatavoties olimpiskā turnīra sākumam, un gan Sandis Ozoliņš, gan Miķelis Rēdlihs sarunā ar R-Sport neslēpa, ka nebaidās ne no viena pretinieka.
5.feb 2014
Latvijas komanda 5. februārī bija sapulcējusies kuplā skaitā, lai piedalītos oficiālajā valsts karoga pacelšanas ceremonijā.
5.feb 2014
Pavisam neilgā laikā Sočos olimpiādes treniņu laikā traumas guvuši jau trīs snovbordisti, pirms 2 dienām traumas guvušajiem Torsteinam Horgmū un Merikai Ennei, nu pievienojusies Slovēņu sportiste Silka Sadara,kura sloupstaila trešdienas rīta treniņos olimpiskajā Soču snovborda trasē "Roza Hutor", guvusi kājas traumu, vēsta Krievijas mediji.
1.feb 2014
Soču olimpiskās spēles sekmē "diktatūru", ceturtdien sacīja bijušas pasaules šaha čempions un Kremļa kritiķis Garijs Kasparovs. Viņš arī mudināja sportistus protestēt.
30.jan 2014
Latvijas biatlona izlases līderis Andrejs Rastorgujevs triumfējis Novemesto (Čehija) notiekošā Eiropas čempionāta 20 kilometru individuālajā distancē, par nieka 0,3 sekundēm apsteidzot Vācijas biatlonistu Benediktu Dollu.
30.jan 2014
Pirmo reizi Latvijas Olimpiskās kustības vēsturē Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos no 8. februāra līdz 22.februārim darbosies Latvijas kā oplimpisko spēļu dalībvalsts īpašā pārstāvniecība "Latvijas Māja".
26.jan 2014
Pasaules kausa boslejā pēdējā posmā Kēnigszē (Vācija), kas vienlaikus ir arī Eiropas čempionāts, Latvijas pirmais numurs Oskars Melbārdis četrinieku sacensībās pēc pirmā brauciena ieņēma piekto vietu summā un trešo Eiropā, taču beigās nācās piekāpties Frančesko Frīdriham un atkāpties par vienu vietu abās konkurencēs.
26.jan 2014
Siguldā aizvadīts Pasaules kausa posma pēdējais posms kamaniņu sportā, kas reizē bija arī Eiropas čempionāts. Kamaniņu stafetē par čempioni kļuva Krievijas izlase, savukārt Latvijas pārstāvji Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis un brāļi Andris un Juris Šici izcīnīja sudraba godalgas.