Ziemas sports

17.nov 2012
Šovakar Pārksitijas trasē ASV Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā skeletonā par uzvarētāju kļuva Martins Dukurs, bet viņa vecākais brālis Tomass ierindojās ceturtajā vietā.
17.nov 2012
Latvijas vadošais ātrslidotājs Haralds Silovs neveiksmīgi iesācis Pasaules kausa izcīņas sezonu. Pirmajā posmā, kas šajā nedēļas nogalē notiek Hērenvēnā (Nīderlande), Silovs 1000 metros saņēma diskvalifikāciju.
17.nov 2012
Pasaules skeletona elites pārstāvjiem - latviešu brāļiem Martinam un Tomasam Dukuriem - piedāvāta iespēja starptautiskajās sacensībās pārstāvēt ASV, taču tā nemaz nav tikusi nopietni izskatīta, intervijā "Latvijas Radio" pastāstījis sportistu tēvs un treneris Dainis Dukurs.
12.nov 2012
Jau novembra beigās startēs jaunā biatlona sezona. Latvijas izlasi pēdējos gados skārušas ievērojamas izmaiņas un Latvijas Biatlona federācijas prezidents Jānis Bērziņš sarunā ar laikrakstu „Diena” pauž, ka šīs sezonas budžets jau izsmelts.
10.nov 2012
Leikplesidas trasē noslēgusies Pasaules kausa izcīņas pirmais posms četrinieku ekipāžām. Par uzvarētāju kļuva krievu pilota Aleksandra Zubkova vadītais četrinieks, kas par 19 simtdaļām apsteidza amerikāņu pilotu Stīvenu Holkombu.
10.nov 2012
Leikplesidas trasē sākusies Pasaules kausa izcīņa bobslejā četriniekiem. Pirmajā sezonas posmā mūsu vienīgā ekipāža ar Oskaru Melbārdi pie pilota stūres pirmo braucienu veica ar sesto ātrāko laiku finišā. Līdere pēc pirmā brauciena ir Aleksandra Zubkova (Krievija) pilotētā ekipāža.
9.nov 2012
Leikplesidas trasē sākusies Pasaules kausa izcīņa bobslejā. Pirmajā sezonas posmā mūsu vienīgā ekipāža ar Oskaru Melbārdi un Daumantu Dreiškenu ieņēma astoto pozīciju, lai arī vēl pēc pirmā Latvijas divnieks bija otrajā vietā.
9.nov 2012
Leikplesidas trasē sākusies Pasaules kausa izcīņa bobslejā. Pirmajā braucienā divniekiem vienīgā Latvijas ekipāža Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens ieņēma otro vietu, piekāpjoties tikai mājiniekam Stīvenam Holkombam. Otrais brauciens sāksies plkst. 22:00.
8.nov 2012
Šovakar Leikplesidas trasē ASV sākās Pasaules kausa izcīņa skeletonā. Pēc pirmajiem diviem kvalifikācijas braucieniem pirmo vietu ieņem Latvijas pārstāvis Martins Dukurs, kurš gan tikai par 0.01 sekundi apsteidz Aleksandru Tretjakovu. Otrs mūsu skeletonists Tomass Dukurs ieņem trešo pozīciju, no brāļa atpaliekot par tikai 0.06 sekundēm.
8.nov 2012
Šovakar Leikplesidas trasē ASV sākās Pasaules kausa izcīņa skeletonā. 1. kvalifikācijas braucienā uzvaru izcīnīja trīskārtējais kausa ieguvējs Martins Dukurs. Tuvāko sekotāju Franku Rommelu, kuru Latvijas pārstāvis apsteidz par 0.02 sekundēm diskvalificēja, līdz ar to otrs mūsējais Tomass Dukurs ir otrajā pozīcijā.
26.okt 2012
Piektdienas pēcpusdienā autoavārijā bojā gājis 23 gadus vecais austriešu kalnu slēpotājs Bjorns Zībers, kurš savulaik izcīnījis medaļas pasaules junioru čempionātos.
23.okt 2012
Viens no latviešu bobsleja pilotiem Edgars Maskalāns, kurš šogad Eiropas čempionātā Altenbergā ieņēma ceturto vietu un pārstāvējis Latviju olimpiskajās spēlēs, nolēmis beigt sportista karjeru.
29.jūl 2012
Šogad Latviju VII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētkos pārstāvēs četri kori, liecina svētku mājaslapā publicētā informācija.
5.apr 2012
Šodien Krievijas pilsētā Poļarniji Zori turpinājās Krievijas čempionāts un FIS sacensības kalnu slēpošanā. Augsto piekto vietu 61 dalībnieka konkurencē izcīnīja Kristaps Zvejnieks, bet viņa jaunākais brālis Miks ierindojās 16.vietā. Savukārt dāmām 44 dalībnieču vidū 33.vietā bija Agnese Āboltiņa.
4.apr 2012
4.aprīlī, Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē tika atbalstīta Bobsleja un kamaniņu trases "Sigulda" modernizācijas iecere, kas paredz šīs pasaules nozīmes trases atjaunošanu un paplašināšanu atbilstoši mūsdienu standartiem, informē Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļa.
27.mar 2012
LTV7 aicina no 28.marta tiešraidēs sekot līdzi pasaules čempionātam daiļslidošanā, kas šogad notiek Francijas dienvidos, Nicā.
photo_camera
25.mar 2012
Šodien Norvēģijā Hafjellas kalnā noslēdzas Norvēģijas čempionāts un FIS sacensības kalnu slēpošanā ar slaloma disciplīnu. Lielisku panākumu guvis Latvijas labākais slalomists Kristaps Zvejnieks, kurš izcīnīja otro vietu. Savukārt dāmām Agnesei Āboltiņai 21.vieta.
22.mar 2012
Šodien no Lillehammeres (Norvēģija) netālajā Hafjelas kalnā turpinājās Norvēģijas čempionāts un FIS sacensības kalnu slēpošanā, kurā piedalās arī Latvijas pārstāvji.
21.mar 2012
Šodien Norvēģijas pilsētā Lillehammerē Hafjellas kalnā sākas FIS sacensības un Norvēģijas čempionāts kalnu slēpošanā, kur piedalās arī vadošie Latvijas kalnu slēpotāji. Pirmajā disciplīnā nobraucienā visaugstāko vietu no latviešiem izcīnīja Roberts Rode, kurš 66 dalībnieku konkurencē ierindojās 23.vietā.
20.mar 2012
Pagājušās nedēļas nogalē Eiropas kausa posmā snovbordā slopstaila disciplīnā, kas norisinājās Valtorensā (Francija), Latvijas izlases dalībnieks Toms Petrušēvics 40 dalībnieku konkurencē izcīnīja augsto 7.vietu, kas ir labākais Latvijas snovbordistu sniegums šosezon šajā disciplīnā.
17.mar 2012
Latvijas čempionātā bobslejā šodien uzvarēja Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens, bet Latvijas čempionātā kamaniņu sportā divnieku ekipāžām uzvaras laurus plūca Andris un Juris Šici.