Ziemas sports

2.feb 2013
Ar sacensībām divniekiem Vistlerā (Kanāda) sācies pasaules čempionāts kamaniņu sportā. Pirmo reizi karjerā par pasaules čempioniem kļuva Tobiass Vendls / Tobiass Arlts (Vācija). Andris un Juris Šici izcīnīja sesto vietu, Oskars Gudramovičs / Pēteris Kalniņš izcīnīja desmito vietu.
2.feb 2013
Pasaules čempionātā Sanktmoricā, Šveicē, šodien sacensības uzsāka bobsleja četrinieku ekipāžas. Oskara Melbārža ekipāža pēc pirmā brauciena ieņem trešo vietu, bet Oskara Ķibermaņa ekipāža šobrīd ir 16. vietā. Līderis ir vācietis Maksimiliāns Ārnts.
2.feb 2013
Vakar Šveices pilsētā Sanktmoricā tika aizvadīti pirmie divi braucieni pasaules čempionātā skeletonā. Līderis pēc pirmās dienas ir krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs, savukārt otro vietu ieņem Martins Dukurs, kurš no Tretjakova atpaliek par deviņām simtdaļām.
29.jan 2013
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs, kurš aizvadītajā nedēļas nogalē laboja Latvijas rekordus 500 un 1000 metru distancēs, kā arī sprinta daudzcīņā, sarunā ar Sportacentrs.com atzina, ka tik sekmīgu startu nebija gaidījis, taču tas viņam atgriezis pārliecību par saviem spēkiem.
29.jan 2013
Krievija 2014.gadā Sočos rīkos videi draudzīgākās olimpiskās spēles to vēsturē, paziņojis Krievijas Olimpiskās komitejas vadītājs Dmitrijs Černišenko.
27.jan 2013
Latvijas sportists Haralds Silovs naktī uz svētdienu pasaules čempionātā ātrslidošanā, kas šobrīd norisinās ASV pilsētā Soltleiksitijā, ar jaunu Latvijas rekordu izcīnīja otro vietu 1000 metru distancē. Uz pusi īsākajā distancē 30. vieta, bet kopvērtējumā pēc pirmās sacensību dienas Haraldam 21. pozīcija.
22.jan 2013
Latvijas Bobsleja federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis pirms pasaules čempionāta, kas sāksies šajā nedēļas nogalē Sanktmoricā (Šveice), portālam Sportacentrs.com sniedza komentāru par abiem mūsu jaunajiem pilotiem – Oskaru Melbārdi un Oskaru Ķibermani.
14.jan 2013
Skeletona treneris Dainis Dukurs pēc Pasaules kausa posma Kēnigzē (Vācija) sarunā ar Sportacentrs.com novērtēja gan savu dēlu Martina un Tomasa, gan Leldes Priedulēnas veikumu, kā arī ieskicēja tuvākās nākotnes nodomus.
13.jan 2013
Šodien Kēnigzē ar sacensībām četriniekos turpinājās Pasaules kausa posms bobslejā. Latvijas pirmā ekipāža ar Oskaru Melbārdi priekšgalā ieņēma piekto vietu, no uzvarētāja Aleksandra Zubkova atpaliekot 0.45 sekundes. Savukārt slavējamu sniegumu parādīja Oskara Ķibermaņa ekipāža, kura izcīnīja 15. vietu no 30 startējušajām ekipāžām.
13.jan 2013
Vācijas pilsētā Oberhofā noslēdzies Pasaules kausa sestais posms un reizē arī Eiropas čempionāts kamaniņu sportā. Svētdien pēdējā disciplīnā komandu stafetē uzvaru svinēja mājiniece Vācija, bet Latvija otro nedēļu pēc kārtas palika uzreiz aiz goda pjedestāla.
12.jan 2013
Šodien Kēnigzē trasē risinās Pasaules kausa (PK) septītais posms skeletonā vīriem. Līderis pēc pirmā brauciena ir latvietis Martins Dukurs, kuram seko divi Vācijas skeletonisti Franks Rommels, Aleksandrs Kroekels un krievs Aleksandrs Tretjakovs. Tomass pagaidām dalītā piektajā vietā.
5.jan 2013
Šodien Altenbergā aizvadīts Pasaules kausa sezonas sestais posms. Jau piekto uzvaru izcīnīja Latvijas vadošais skeletonists Martins Dukurs, kurš tuvākos sekotājus Aleksandru Krekelu un Franku Rommelu apsteidza par attiecīgi 48 un 92 sekundes simtdaļām. Tomass Dukurs ieņēma ceturto vietu.
5.jan 2013
Šodien Pasaules kausa izcīņas posmā skeletonā, kas norisinās Altenbergas trasē Vācijā, pēc pirmā brauciena Martins Dukurs ir līderpozīcijās, bet viņa brālis Tomass ieņem piekto vietu.
5.jan 2013
Pasaules kausa izcīņas 5. posma sacensībās kamaniņu sportā, kas šīs nedēļas nogalē norisinās Kēnigzē (Vācija), divnieku ekipāžu konkurencē uzvaru izcīnīja Tobiass Vendls un Tobiass Arlts (Vācija). Andris un Juris Šici, veicot teicamu otro braucienu, izcīnīja ceturto vietu. Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ieņēma 13. vietu.
5.jan 2013
Šodien Pasaules kausa posmā Altenbergas trasē Vācijā divnieku sacensībās Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens, pateicoties sekmīgi veiktajam otrajam braucienam izcīnīja augsto piekto vietu.
5.jan 2013
Šodien Pasaules kausa posmā Altenbergas trasē Vācijā divnieku sacensībās pēc pirmā brauciena Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens ieņem devīto vietu, bet līderpozīcijās ir Vācijas ekipāžas.
17.dec 2012
Latvijas skeletonistu Martina un Tomasa Dukuru tēvs un treneris Dainis Dukurs pēc Laplaņas posma, kur viņa dēli izcīnīja, attiecīgi, pirmo un trešo vietu (šīs vietas abi ieņem arī Pasaules kausa kopvērtējumā), sniedza komentāru portālam Sportcentrs.com par aizvadīto startu un sezonas pirmo pusi.
11.dec 2012
Siguldas bobsleja un kamaniņu trase, kurā šīs nedēļas nogalē norisināsies Pasaules kausa ceturtā posma sacensības kamaniņu sportā, būs sagatavota augstākajiem standartiem atbilstošā līmenī, uzskata Dainis Dukurs.
9.dec 2012
Šodien Vinterbergas bobsleja trasē, Vācijā, norisinās šīs sezonas ceturtais Pasaules kausa posms bobslejā. Latvijas bobsleja ekipāža ar Oskaru Melbārdi priekšgalā pēc pirmā brauciena ieņem piekto vietu, savukārt līderis pagaidām ir vācietis Maksimilians Ārnts. No līdera Latvijas ekipāža atpaliek 0,22 sekundes, savukārt no trešās vietas šķir tikai sešas sekundes simtdaļas.
7.dec 2012
Vinterbergas trasē šajā nedēļas nogalē risinās kārtējā Pasaules kausa posma sacensības skeletonā. Trešo uzvaru četros posmos izcīnīja Martins Dukurs, kurš abos braucienos uzrādīja ātrāko laiku un par 16 sekundes simtdaļām apsteidza Aleksandru Tretjakovu. Tomass Dukurs otrajā braucienā pacēlās uz piekto vietu.
2.dec 2012
Šodien Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā uzvaru izcīnīja vācietis Andi Langenhans, bet labākais no mūsējiem bija Mārtiņš Rubenis, kurš izcīnīja 13. vietu. Inārs Kivlenieks, kurš pēc pirmā brauciena bija septītais, otrajā kļūdījās un summā noslēdza pirmo divdesmitnieku.
18.nov 2012
Latvijas bobsleja četrinieks ar pilotu Oskaru Melbārdi priekšgalā Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā Pārksitijā (ASV) izcīnīja desmito vietu, bet uzvarēja krieva Aleksandra Zubkova ekipāža.