Ziemas sports

19.feb 2012
Sporta centrā Kleisti notika Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) rīkotā Latvijas Ziemas čempionāta otrā posma sacensības. Sestdien, 18. februārī tika aizvadīti starti konkūrā sešos maršrutos, bet svētdien sacentās amatieri, kā arī dalībnieki maršrutā bez ierobežojumiem.
19.feb 2012
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs šodien izcīnīja augsto septīto vietu Krievijas galvaspilsētā Maskavā notiekošajā pasaules čempionātā daudzcīņā, informē sacensību organizatori.
19.feb 2012
Šodien pasaules čempionātā bobslejā, kas norisinās Leikplesidā (ASV), divnieku konkurencē Latvijas bobslejisti Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens izcīnīja astoto vietu.
19.feb 2012
Ar sacensībām Madonā, 18. februārī noslēdzās tradicionālais tautas slēpojums – SPORT2000 Tautas slēpojums „Madona”, kas ik gadus vienuviet pulcē vairākus simtus distanču slēpotājus - profesionāļus un amatierus. Visas dienas garumā, lieliskos ziemas apstākļos, skaistā Madonas apkārtnes daba kopumā pulcēja 445 dalībniekus.
19.feb 2012
Ļoti veiksmīgi Pasaules kausa izcīņas posmā kamaniņu sportā, kas šīs nedēļas nogalē norisinās Siguldā, startējusi Elīza Tīruma, izcīnot ceturto vietu divu braucienu vērtējumā. Saiva Dambīte ierindojās 19.vietā, bet Maija Linde - 21.vietā
19.feb 2012
Svētdien, 19. februārī Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā, Uzvaras bulvārī 15 risināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes distanču slēpošanā. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens rīdzinieks, jo cīņa par medaļām notiks gan bērnu un jauniešu, gan pieaugušo konkurencē.
19.feb 2012
Sestdien Priekuļos FIS sacensībās distanču slēpošanā, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts, vīriešiem 10km distancē klasiskajā stilā uzvarēja igaunis Mortens Priks, kas distanci veica 27 minūtēs un 6 sekundēs un par 14 sekundēm apsteidza labāko Latvijas pārstāvi Arvi Liepiņu, kurš izcīnīja otro vietu. Arī dāmām 5km distancē labākajai Latvijas pārstāvei Ingai Dauškānei otrā vieta, jo par 6 sekundēm viņa piekāpās uzvarētājai Kristīnai Kazlauskaitei no Lietuvas, kura distanci veica 16:47,3.
18.feb 2012
Pasaules čempionātā bobslejā Leikplesidā pēc pirmās dienas Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens ieņem piekto vietu. Otra mūsu labākā ekipāža ar pilotu Edgaru Maskalānu ieņem 15. vietu, savukārt Uģis Žaļims ir 23. pozīcijā. Līderis ir kanādietis Lindons Rašs.
18.feb 2012
Sestdien Siguldā notikušajā Pasaules kausa izcīņas posmā kamaniņu braukšanā kungu sacensībās bronzas medaļu izcīnīja Latvijas sportists Inārs Kivlenieks. Par uzvarētāju kļuva Pasaules kausa kopvērtējuma līderis Fēlikss Lohs no Vācijas.
18.feb 2012
Siguldas trasē notikušajās Pasaules kausa posma sacensībās kamaniņu sportā divnieku ekipāžām sestdien uzvaru izcīnīja favorīti Andreass un Volfgangs Lingeri, bet visas trīs latviešu ekipāžas tika labāko desmitniekā. Visaugstāk tika Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, ieņemot piekto vietu.
17.feb 2012
Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19.februārī, Priekuļu slēpošanas un biatlona kompleksā norisināsies Latvijas čempionāts distanču slēpošanā.
17.feb 2012
20.februārī arī Dailes teātris piedalīsies Teātru 3. ziemas spartakiādē Žagarkalnā.
16.feb 2012
Šodien notika preses konference pirms nedēļas nogalē gaidāmā Pasaules kausa izcīņas astotā posma, kas notiks Siguldas trasē. Diemžēl Latvija tajā nevarēs startēt spēcīgākajā sastāvā, atklāja izlases galvenais treneris Pēteris Cīmanis.
14.feb 2012
18. un 19. februārī, slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" Ventspilī norisināsies divi augsta līmeņa freeski un snowboard pasākumi: 18. februārī "Latvijas kauss snovbordā un frīstaila slēpošanā "Lemberga hūtē"" un jau 19. februārī "Ride in Baltics" ceturtais posms - "Burton Rookie Tour".
13.feb 2012
Nedēļas nogalē, 18.februārī Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē Smeceres sils norisināsies šī gada lielākās slēpošanas sacensības - SPORT2000 Tautas slēpojums "Madona".
12.feb 2012
Šodien Pasaules kausa izcīņā 8. posmā biatlonā Kontiolahti (Somija) 12.5 kilometru iedzīšanā triumfēja 38 gadu vecais Ūle Einārs Bjerndālens.
12.feb 2012
Pēc Pasaules kausa izcīņas sezonas, kurā Martins Dukurs trešo gadu pēc kārtas kļuva par Pasaules kausa ieguvēju, bet viņa brālis Tomass izcīnīja trešo vietu, komentāru sniedza brāļu tēvs un treneris Dainis Dukurs. Viņš arī izteicās par gaidāmo pasaules čempionātu.
12.feb 2012
Šīs nedēļas nogalē – 10. un 11.februārī, Ērgļos jau astoņpadsmito reizi notika Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, kuru organizē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Ērgļu novada domi. Tajā piedalījās 1150 dalībnieki 134 skolu komandās no 41 pašvaldības.
12.feb 2012
Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis novērtējis Pasaules kausa izcīņas pēdējo posmu Kalgari, kā arī visu kopējo sezonu, sniedzot komentāru portālam bobslejs.lv. Īpaši Prūsi iepriecinājis Oskars Melbārdis, kurš tikai otro sezonu startē kā pilots.
12.feb 2012
Sekmīgi Pasaules kausa izcīņas sezonu šorīt noslēdza Latvijas bobsleja četrinieki, ierindojoties pirmajā sešiniekā pēdējā posmā Kalgari trasē Kanādā. Melbārža ekipāža bija ceturtā, Maskalāna četrinieks sestais, bet pie uzvaras tika vācietis Mahata.
11.feb 2012
Oskara Melbārža divnieku ekipāžas stūmējs Daumants Dreiškens Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā posmā, kas naktī uz sestdienu norisinājās Kalgari trasē Kanādā pirmajā nobraucienā guvis kājas savainojumu, vēsta bobslejs.lv.
11.feb 2012
Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā posmā, kas šorīt norisinājās Kalgari trasē Kanādā Latvijas pilota Oskara Melbārža un Jāņa Strengas ekipāža izcīnīja sesto vietu, bet uzvaru guva šveicieša Beata Hefti divnieks.