Ziemas sports

17.jan 2019
Latvijas biatlonisti ceturtdien Vācijā uzrādīja pieticīgus rezultātus Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) kausa piektā posma īso individuālo distanču sacensībās, nevienam no pašmāju sportistiem nefinišējot pirmajā sešdesmitniekā.
15.jan 2019
Lēmums par 2026.gada Ziemas Olimpisko spēļu norises vietu gaidāms ap Līgo svētku un Jāņu laiku 23. vai 24.jūnijā, šodien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas un Sporta apakškomisijas sēdē sacīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks Edgars Severs.
12.jan 2019
Pērn Phjončhanas olimpiskajās spēlēs startējusī distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Madonā uzvarēja Latvijas čempionāta sprinta disciplīnā, kurām vienlaicīgi bija arī Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) statuss.
12.jan 2019
Visas trīs Latvijas kamaniņu braucējas Kendija Aparjode, Elīza Cauce un Ulla Zirne sestdien izcīnīja vietas labāko desmitniekā Siguldā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā.
12.jan 2019
Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa divnieks sestdien Vācijas trasē Kēnigszē ierindojās dalītā ceturtajā vietā Eiropas čempionātā.
12.jan 2019
Pieļaujot četras kļūdas stāvus šaušanā, Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja 26. vietu Vācijā notiekošā Pasaules kausa ceturtā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.
12.jan 2019
Divas Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāžas - Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un brāļi Andris un Juris Šici - sestdien izcīnīja attiecīgi otro un trešo vietu Siguldā notiekošā Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā.
12.jan 2019
Latvijas jaunā bobsleja pilota Ralfa Bērziņa vadītā četrinieku ekipāžas sestdien slavenajā Īglsas trasē ierindojās otrajā vietā Eiropas U-23 čempionātā.
12.jan 2019
AS "Pasažieru vilciens" Pasaules kausa sestā posma kamaniņu sportā norises laikā sestdien vilcieniem uz Siguldu norīkos papildu vagonus, informēja kompānijas pārstāve Agnese Līcīte.
9.jan 2019
Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs slimības dēļ savu patieso gatavību gūt augstus rezultātus šosezon vēl nav parādījis.
7.jan 2019
Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks pirmdien Francijā ieņēma 46. vietu Eiropas kausa sacensībās slalomā.
4.jan 2019
Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks un divnieku ekipāža Inārs Kivlenieks un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš piektdien Vācijas trasē Kēnigszē guva uzvaras Pasuales kausa piektā posma Nāciju kausa sacensībās.
4.jan 2019
Latvijas skeletonisti - brāļi Martins un Tomass Dukuri, kā arī Ivo Šteinbergs - šodien Vācijas trasē Altenbergā aizvada Pasaules kausa sezonas trešo posmu.
25.dec 2018
Bobslejists Oskars Melbārdis, uzzinot, ka ieguvis 2018. gada Latvijas labākā sportista balvu, izjutis šoka momentu, jo iepriekš neko tādu nebija gaidījis, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja atlēts, kurš šosezon traumas dēļ nestartē.
8.dec 2018
Siguldā sākusies Pasaules kausa bobslejā sezonā, un pēc pirmā brauciena divniekiem Oskara Ķibermaņa pilotētā ekipāža ieņem trešo vietu, atpaliekot no Frančesko Frīdriha un Benžamina Maiera. Savukārt Ralfs Bērziņš pēc pirmā brauciena ir 12. vietā.
8.dec 2018
Šodien Siguldā sākusies Pasaules kausa jaunā sezona skeletonā, un par uzvarētāju kļuva krievs Ņikita Tregubovs, kurš uzvarēja abos braucienos. Savukārt abos otrajā vietā bija Martins Dukurs. Brālis Tomass ielauzās pirmajā sešiniekā, bet Ivo Šteinbergam debijā 11. vieta.
5.dec 2018
Kopš novembra beigām pasaules spēcīgākās bobsleja un skeletona komandas ir ieradušās Siguldā un aizvada treniņus gan bobsleja un kamaniņu trasē, gan arī jaunajā Siguldas Sporta centrā. Šajā nedēļas nogalē no 7. līdz 9. decembrim Siguldā tiks noskaidroti uzvarētāji Pasaules kausa izcīņas jaunās sezonas atklāšanas posmā bobslejā divniekiem un skeletonā.
2.dec 2018
Šodien ar pāru jaukto stafeti Pokļukā startēja jaunā 2018./19. gada Pasaules kausa izcīņas sezona biatlonā. Uzvaru izcīnīja Norvēģija, vēl trijniekā Austrija un Ukraina, bet Latvijai ar Baibu Bendiku un Andreju Rastorgujevu sastāvā 12. vieta 25 komandu konkurencē.
22.nov 2018
Maskavas pilsētas tiesa šodien paziņojusi par spriedumu bijušā bobslejista Aleksandra Zubkova lietā. Krievijas tiesa norāda, ka Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmums balstīts uz aizdomām, nevis pierādījumiem, tādēļ Zubkovam „saglabāts” olimpiskā čempiona tituls un viņam nav jāatdod zelta medaļas. CAS ir sporta augstākā instance, attiecīgi Maskavas tiesas lēmums starptautiskajā sporta sabiedrībā nebūs saistošs.
11.okt 2018
Zviedrijā joprojām nav valdības pausta atbalsta tālākai šī pieteikuma virzīšanai, lai tās galvaspilsēta Stokholma kopā ar Latvijas pilsētu Siguldu rīkotu 2026.gada Ziemas olimpiskās spēles, sacīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.