Ēriks Strauss / Autori

10.jun 2018
Spānijas ACB līgas čempionātā basketbolā “Baskonia” ar Jāni Timmu sastāvā Barselonā izcīnījusi uzvaru pār Barcelona un izcīnīja tiesības spēlēt finālā, bet Grieķijas čempionātā Jānis Strēlnieks un “Olympiacos” finālā nokļuvusi zaudētājos ar 1:2.
7.jun 2018
Basketbola klubs Ventspils sagaidījis to, ko gaidīja iepriekšējos trīs gadus – atguva LBL čempionāta zelta laurus un kļuva par pirmo komandu līgas vēsturē, kura izcīnījusi desmit čempiona titulus.
6.jun 2018
Šovakar ar BK Ventspils uzvaru fināla sestajā spēlē pār Rīgas VEF noslēdzās kārtējā Latvijas Basketbola Līga. Ventspilnieki sēriju uzvarēja ar 4:2 un pēc trīs gadu pārtraukuma atguva čempiona titulu. Komandas vēsturē šīs ir desmitās zelta medaļas!
6.jun 2018
Šovakar Rīgā it kā VEF komandas laukumā notiks Latvijas Basketbola Līgas fināla sestā spēle un, ļoti iespējams, arī pēdējā. Lai jau šovakar pabeigtu sezonu, BK “Ventspils” ir jāizcīna trešo uzvaru pēc kārtas, taču līdzšinējā sesto spēļu pieredze liecina, ka šovakar nekas vēl nebeigsies un tikai piektdien Ventspilī tiks noskaidrots jaunais (vecais) čempions.
5.jun 2018
Latvijas Basketbola Līgas fināla piektajā spēlē BK “Ventspils” ne tikai izcīnīja pārliecinošu uzvaru, bet arī laboja pašiem piederošu 13 gadus senu finālu rekordu.
4.jun 2018
Šovakar Latvijas Basketbola Līgas finālā starp BK "Ventspils" un VEF tika aizvadīta piektā spēle un tā notika Ventspilī un to ar 96:73 uzvarēja laukuma saimnieki. Līdzšinējā vēsture teic priekšā, ka komanda, kura uzvar piekto spēli, tā piecos no sešiem gadījumiem pēc tam kļuvusi par čempioni. Sērijas sestā, iespējams pēdējā, spēle notiks trešdien Rīgā.
4.jun 2018
Šovakar Latvijas Basketbola Līgas finālā starp BK “Ventspils” un VEF tiks aizvadīta piektā spēle un tā notiks Ventspilī (spēles sākums 19.00). Līdzšinējā vēsture teic priekšā, ka komanda, kura uzvar piekto spēli, tā arī kļūst par čempioni.
3.jun 2018
Šovakar sācies Grieķijas basketbola čempionāta fināls, kurā cīņā par čempiona titulu cīnīsies arī Pireju "Olympiacos" saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks.
2.jun 2018
Šovakar Latvijas Basketbola Līgas finālā tika aizvadīta ceturtā spēle un tajā ar 89:83 pārāka bija BK “Ventspils” sērijā panākot 2:2. Fināla piektais mčs notiks pirmdien Ventspilī.
31.mai 2018
Pēc 10 dienu pārtraukuma par sevi atgādināja Latvijas Basketbola Līga. Šovakar fināla trešajā spēlē VEF Rīgā tikās ar BK “Ventspils” un izcīnīja uzvaru ar 76:66 sērijā panākot 2:1. Nākamais mačs sestdien Rīgā.
30.mai 2018
Eiropas Sudraba līgā volejbolā pie kārtējā panākuma tikusi Latvijas izlase, kas šovakar viesos ar 3:0 apspēlēja grupas vājāko komandu Kosovu.
29.mai 2018
Spānijas ACB līgā basketbolā Baskonia arī otrajā ceturtdaļfināla spēlē pārspēja Malagas Unicaja un kā pirmā komanda iekļuva pusfinālā.
29.mai 2018
Itālijas bsketbola čempionāta finālam pietuvojusies Milānas "Olimpia" un tajā spēlējošais Dairis Bertāns. Milānas komanda pusfinālā pret "Brescia" atrodas vadībā ar 2:1.
28.mai 2018
Aļonai Ostpenko jau otro gadu pēc kārtas Francijas atklātajā tenisa čempionātā izdodas ierakstīt savu vārdu tenisa vēstures grāmatās. Pirms gada tas tika izdarīts ar plusa zīmi, bet šogad – ar mīnusa.
27.mai 2018
Šovakar pirmo ceturtdaļfināla maču Spānijas čempionāta izslēgšanas spēļu turnīrā aizvadīja "Baskonia" ar tajā spēlējošajiem latviešiem Jāni Timmu un Rinaldu Mālmani.
24.mai 2018
Britu izdevums Manchester Evening News saskaitījis, ka 2018. gada pasaules kausā futbolā dažādu valstu izlasēs spēlēs 17 “Manchester City” spēlētāju un tas ir jauns pasaules rekords.
23.mai 2018
Latvijas basketbola līgā noskaidrojušies bronzas medaļu ieguvēji un par tiem kļuva BK "Jūrmala", kas sērijas trešajā spēlē ar 80:67 pārspēja BK "Ogre" un visu sēriju uzvarēja ar 3:0.
23.mai 2018
Pavisam drīz sāksies gada lielākais sporta notikums pasaulē – Pasaules kausa izcīņa futbolā –, kurš šoreiz notiks Krievijā. Pirmās čempionāta spēles tiks aizvadītas 14. jūnijā, taču jau šobrīd vairākas izlases jau ir tikušas skaidrībā ar sastāviem, ar kuriem tiks spēlēts čempionātā.
21.mai 2018
Latvijas Basketbola Līgas finālsērijā starp BK "Ventspils" un Rīgas VEF pēc diviem mačiem ir neizšķirts 1:1. Sērijas otrajā spēlē BK "Ventspils" savā laukumā nespēja izrādīt nopietnu pretestību un zaudēja ar...
21.mai 2018
Latvijas izlase pasaules čempionātu pabeidza ar patiešām skaistu zaudējumu ceturtdaļfinālā Zviedrijai. Šveices izlase, kura aizspēlējās līdz pat zelta finālam, patraucēja Latvijas izlasei atkārtot agrāko gadu sasniegumu – izcīnīt septīto vietu, taču arī astoto šogad daudzi uztvēruši kā nebijušu sasniegumu. Uz šo astoto vietu var paskatīties dažādi, taču kopbildi tas nemaina – nacionālajā izlasē ir sākušies jaunie laiki un, cerams, uz palikšanu.
19.mai 2018
Pavasarim vajadzētu kļūt par Latvijas Basketbola līgas svētkiem, taču šī turnīra rīkotāji Latvijas Basketbola Savienība ir izdarījuši visu, lai vēl pirms fināliem šie svētki tiktu sabojāti.
17.mai 2018
Pasaules čempionātā hokejā zināmi jau divi pusfinālisti - Kanāda un ASV. Vēl divi noskaidrosies vakara spēlēs, bet Latvijā aktuālākā ir Latvijas un Zviedrijas ceturtdaļfināla spēle, kura uzvarētājs pusfinālā tiksies ar amerikāņiem.