Ēriks Strauss / Autori

17.mai 2018
Iespējams, šovakar Latvijas hokeja izlasei būs lielākā diena tās pastāvēšanas vēsturē. Lai tas notiktu, šodien jāpaveic viens neliels darbiņš un pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā jāuzvar Zviedrija. Vai tas ir reāli? Viegli noteikti nebūs un noteikti zviedri ir favorīti, taču pēc ilgiem laikiem pirms spēles ar kādu no lielajām hokeja izlasēm nav nolemtības sajūtas.
16.mai 2018
Pēc pasaules čempionāta hokejā grupu turnīra vārtsargu statistikā starp trim labākajiem vārtsargiem ir mūsu Elvis Merzļikins.
15.mai 2018
Latvijas izlasei pēdējā spēlē grupas turnīrā bija jātiekas ar Dānijas hokejistiem. Šī bija spēle, kurā abas komandas cīnījās par vietu ceturtdaļfinālā un tikai uzvarētājs turpinās čempionātu. Latvijas izlase labāko astoņu komandu vidū nav bijusi kopš 2009. gada.
15.mai 2018
Pasaules čempionātā hokejā A grupā noskaidrojusies pēdējā ceturtdaļfināliste un par to kļuvusi Šveices izlase, kura izšķirošajā mačā pārspēja Franciju. Savukārt Somija pēc uzvaras pār ASV nodrošināja pirmo vietu B grupā.
15.mai 2018
Iespējams, ka Latvijas izlase šovakar nokļūs tur, kur neesam bijuši kopš 2009. gada – pasaules čempionāta hokejā ceturtdaļfinālā. Tāpat iespējams, ka šovakar Latvijas izlasei pasaules čempionāts beigsies ar tradicionālo atgriešanos mājās jau pēc grupu turnīra. Neatkarīgi no vakara spēles iznākuma, jau ir sasniegts kāds Latvijas izlasei unikāls sasniegums, kuru nākotnē būs ļoti grūti atkārtot.
14.mai 2018
Latvijas Basketbola Līgā noskaidrojusies arī otrā fināliste un par to kļuva BK "Ventspils", kas pusfināla ceturtajā spēlē izbraukumā ar 81:79 pārspēja BK "Ogre" un visu sēriju uzvarēja ar 3:1.
14.mai 2018
Šovakar kārtējo spēli pasaules čempionātā hokejā aizvadīja Latvijas izlase, kas ar 1:2 papildlaikā piekāpās zvaigžņotajai Kanādas hokeja izlasei.
14.mai 2018
Nespējot gūt vārtus mačā pret Krieviju, Slovākijas izlase piedzīvoja ceturto zaudējumu Dānijā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā, taču joprojām saglabā izredzes spēlēt ceturtdaļfinālā.
14.mai 2018
Šovakar Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā kārtējā spēle – plkst. 21.15 sāksim maču pret Kanādu. Izskatot atlikušo divu spēļu dienu iesējamos scenārijus, šodien izcīnot uzvaru, ar to Latvijas izlasei var pietikt iekļūšanai ceturtdaļfinālā un rītdienas spēlei ar Dāniju vairs nebūs lielas nozīmes.
14.mai 2018
Latvijas izlase sestdien izdarīja to, ko nebija spējusi jau sešus gadus, – uzvarēja Vāciju. Šo uzvaru varam uzskatīt kā revanšu par pagājušā gada zaudējumu Ķelnē, par zaudējumu olimpiskajā kvalifikācijā un arī par iepriekšējiem zaudējumiem. Ar šo uzvaru esam lieguši vāciešiem faktiskas cerības uz ceturtdaļfinālu, bet paši sev sarūpējuši cerības beidzot būt starp čempionāta astoņām komandām.
13.mai 2018
LBL čempionāta pusfinālā starp Rīgas VEF un BK "Jūrmala" rīdziniekiem, lai iekļūtu finālā, bija nepieciešamas tikai trīs spēles lai sēriju uzvarētu ar 3:0 un devīto gadu pēc kārtas spēlētu finālā.
12.mai 2018
Pēc vienas dienas atpūtas Latvijas izlasei kārtējā spēle pasaules čempionātā. Šodien plkst. 13.15 tikšanās ar Vācijas izlasi, kurai pagājušā gada čempionāta pēdējā mačā piekāpāmies pēcspēles metienos (3:4) un ceturtdaļfinālā iekļuva vācieši. Arī šodien mača likme ir iespēja turpināt cīņu par ceturtdaļfinālu.
11.mai 2018
Spāņu tenisistam Rafaelam Nadalm pieder daudz unikālu rekordu un vēl vienu viņš savai kolekcijai pievienoja Madridē notiekošajā turnīrā pēc uzvaras trešajā kārtā (6-3, 6-4) pār Djego Švarcmanu no Argentīnas.
10.mai 2018
Latvijas Basketbola Līgas pusfināla duelī starp regulārās sezonas uzvarētāju BK “Ventspils” un BK “Ogre” pēc otrā mača rezultāts kļuvis 1:1. Ogrēnieši revanšējās par zaudējumu pirmajā spēlē uzvarot ar… Sērijas trešais mačs notiks sestdien Ventspilī.
10.mai 2018
Pēc vienas dienas atpūtas šodien pasaules čempionātā hokejā Latvijas izlase tiksies ar līdz šim vēl nezaudējušajiem ASV hokejistiem. Spēles sākums plkst. 17.15.
10.mai 2018
Šodien plkst. 17.15 Latvijas izlasei kārtējais mačs pasaules čempionātā. Pretinieks – ASV ar lielākām vai mazākām NHL zvaigznēm sastāvā. Ja pirms čempionāta kāds teiktu, ka pēc trim nospēlētām spēlēm Latvijas izlase jau būs izpildījusi pirmo uzdevumu (praktiski saglabāta vieta elitē) un aktuāls ir kļuvis otrs (ceturtdaļfināls), par kuru runā mazāk, reti kurš tam noticētu.
9.mai 2018
Latvijas Basketbola Līgas pusfināla sērijas pirmajā spēlē starp Rīgas VEF un BK “Jūrmala” ar 91:74 uzvaru izcīnīja rīdzinieki un sērijā līdz trīs uzvarām izvirzījusies vadībā ar 1:0. Sērijas otrais mačs notiks piektdien Jūrmalā.
9.mai 2018
Uzvarētajā mačā pret Koreju (5:0) Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols paveica to, ko Latvijas izlasē neviens nebija iespējis kopš 2011. gada pasaules čempionāta.
8.mai 2018
LBL čempionāta pirmajā spēlē starp BK "Ventspils" un BK "Ogre" ventspilnieki sarūpēja sava spēlētājam Rihardam Lomažam labu dāvanu viņa 100. spēlē LBL karjerā - pārliecinošu uzvaru ar 98:77 sērijā līdz trim uzvarām panākot 1:0.
8.mai 2018
Vēl trīs punktus turnīra tabulā ierakstījusi Latvijas izlase, kas ar 5:0 pieveica Dienvidkorejas izlasi. Divus vārtus guva komandas kapteinis Roberts Bukarts, savukārt visus pretinieku metienus atvairīja Elvis Merzļikins.
7.mai 2018
Latvijas izlase svētdienas vakarā piedzīvoja vienu no lielākajiem zaudējumiem spēlējot pasaules čempionātu elitē (1:8 pret Somiju), taču iepriekšējos turnīros bijuši zaudējumi ar vēl iespaidīgākiem rezultātiem un šī bija piektā reize, kad pretinieks mūsu vārtos iemet vismaz astoņas ripas.
6.mai 2018
Smagu zaudējumu pasaules čempionāta otrajā mačā piedzīvojusi Latvijas izlase, kas ar rezultātu 1:8 kapitulēja Somijas izlases priekšā. Goda vārtus pēdējā trešdaļā guva Rihards Bukarts. Neapturams bija somu otrais uzbrucēju trijnieks - Sebastians Aho, Teuvo Tereveinens un Veli-Mati Savinainens, kuri guva sešus no astoņiem vārtiem.