Portāls Sportacentrs.com / Autori

21.okt 2018
Anastasija Sevastova jaunākajā WTA rangā saglabāja rekordaugsto 11. vietu, bet Aļona Ostapenko pirmoreiz kopš pagājušā gada maija atrodas ārpus divdesmitnieka, ieņemot 21. vietu.
21.okt 2018
Zemgus Girgensons ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Bufalo „Sabres” NHL mačā Losandželosā ar 5:1 apspēlēt Losandželosas „Kings”. Trīs vārti Bufalo sastāvā Džefam Skineram.
21.okt 2018
Rodions Kurucs turpināja savu sekmīgo debiju, izceļoties ar 12 punktiem 15 minūtēs pret „Pacers”, taču ceturtās ceturtdaļas sākumā latviešu uzbrucējs guva potītes traumu un spēli neturpināja. Viņa pārstāvētā Bruklinas „Nets” maču noslēdza ar zaudējumu 112:132.
21.okt 2018
Sanantonio „Spurs” cieta sezonas pirmo zaudējumu, viesos ar 108:121 piekāpjoties Portlendas „Trail Blazers”. Dāvis Bertāns guva 11 punktus, otrajā mačā pēc kārtas trāpot trīs tālmetienus.
20.okt 2018
Kontinentālā kausa izcīņā otro uzvaru izcīnījis Latvijas spēcīgākais klubs "Kurbads", kas savā laukumā ar 8:1 sasita Spānijas čempioni "Txuri Urdin". Panākumu ar diviem vārtiem kaldināja gan Mārtiņš Cipulis, gan Edgars Homjakovs. Izšķirošais duelis rītvakar pret Juliusa Šuplera trenēto "Donbass".
20.okt 2018
Stokholmas "ATP World Tour 250" finālā iekļuvis Ernests Gulbis (ATP 145.), kurš trīs setu mačā ar 1:6, 6:3 un 6:3 pieveica pasaules desmito raketi Džonu Isneru. Finālā pretī stāsies grieķis Stefans Cicips.
20.okt 2018
Bruklinas „Nets” sekundi pirms beigām guva izšķirošo grozu un izrāva uzvaru 107:105 pret Ņujorkas „Knicks”, gūstot sezonas pirmo uzvaru NBA. Tā ir arī Rodiona Kuruca karjeras pirmā uzvara pasaules spēcīgākajā līgā, un šī panākuma kaldināšanā viņš palīdzēja ar 11 punktiem.
19.okt 2018
Ernests Gulbis (ATP 145.) Stokholmas "ATP World Tour 250" turnīrā ceturtdaļfināla mačā piektdien ar 4-6, 6-3, 6-4 pieveica šogad vienspēlēs ļoti neveiksmīgu sniegumu rādošo amerikāni Džeku Soku (ATP 18.), sasniedzot pirmo pusfinālu ATP turnīros trīs gadu laikā. Arī nākamajā kārtā viņam pretim stāsies kāds no amerikāņu tenisistiem.
19.okt 2018
Latvijas spēcīgākā hokeja vienība "Kurbads" piektdien ar prognozējami pārliecinošu uzvaru savā laukumā sāka Kontinentāla kausa otrās kārtas turnīru, ar rezultātu 9:2 (3:0, 4:1, 2:1) savā laukumā sagraujot Islandes čempioni Agireiri "Skautafelag". Četrus vārtus mačā guva Edgars Homjakovs.
19.okt 2018
ASV slavenajā pilsētā Lasvegasā turpinās Pasaules tūres četru zvaigžņu posms pludmales volejbolā. Iepriekšējā posma piektās vietas ieguvējas Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka piektdien zaudēja ar pirmo numuru izliktajām amerikānietēm (0-2) un pēc pusnakts turpinās ar izslēgšanas spēļu pirmo kārtu.
19.okt 2018
Pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš / Edgars Točs ceturtdien ar uzvaru sāka Pasaules kausa četru zvaigžņu posmu Lasvegasā (ASV), bet pēc tam mačā par uzvaru apakšgrupā nespēja revanšēties spēcīgajam krievu pārim Krasiļņikovam un Stojanovskim. Jau pirmā uzvara latviešiem deva vietu izslēgšanas sacensībās.
19.okt 2018
Ernests Gulbis (ATP 145.) ceturtdien Stokholmas "ATP World Tour 250" turnīrā otrās kārtas mačā ar 6-2, 6-4 pārspēja 19 gadus veco Kanādas spīdekli Denisu Šapovalovu (ATP 30.), iekļūstot pirmajā ATP ceturtdaļfinālā 15 mēnešu laikā. Duelis ievilkās vēlu vakarā un noslēdzās pusnaktī pēc vietējā laika.
18.okt 2018
Spēles laikā zaudējot pirmajā trešdaļā iekrāto divu vārtu pārsvaru, bet trešajā periodā vairākumā vadību atgūstot, svarīgu uzvaru izcīnījusi Rīgas ''Dinamo'' komanda, kas viesos ar 3:2 apspēlēja Maskavas ''Spartak''. Lielisku maču aizvadīja vārtsargs Kristers Gudļevskis, savukārt uzvaras vārti Kevina Klārka kontā.
18.okt 2018
Dāvis Bertāns savu trešo NBA sezonu sāka ar deviņiem punktiem un aktīvu sniegumu pēdējā ceturtdaļā Sanantonio „Spurs” uzvarā pār Minesotas „Timberwolves” ar 112:108. Bertāns divus trejačus trāpīja mača izskaņā, kad arī veica divas rezultatīvas piespēles.
18.okt 2018
NBA debitējis piektais latvietis - Rodions Kurucs šonakt nospēlēja 11 minūtes Bruklinas "Nets" sastāvā, realizējot vienu no diviem tālmetieniem un gūstot trīs punktus, kamēr viņa komanda netrāpīja pēdējo sekunžu tālmetienu, zaudējot Detroitas "Pistons" ar 100:103.
18.okt 2018
Kenijā ir tikai viens hokeja klubs. "Ice Lions" hokejistiem dzimtenē nav pretinieku, tāpēc devās spēlēt uz Kanādu, kur viņus gaidīja pārsteigums - NHL kanādiešu spīdekļi Sidnijs Krosbijs un Neitans Makinons bija gatavi spēlēt kopā ar afrikāņiem.
17.okt 2018
"Cilvēki šeit sapratuši, ka latviešiem var uzticēties. Arī man šeit ir prasījuši par citiem Latvijas spēlētājiem, varbūt plānos ir kādreiz paņemt vēl kādu. Varbūt, labi sevi apliecinot, ir iespēja palīdzēt tikt pie darba vēl kādam," sarunā ar Sportacentrs.com sacīja spoži Eirolīgā debitējušais Stambulas "Darussafaka" un Latvijas valstsvienības uzbrucējs Žanis Peiners.
17.okt 2018
Nacionālajā hokeja līgā Zemgus Girgensona pārstāvētā „Sabres” ar 1:4 viesos piekāpās Lasvegasas „Golden Knights”, kuru iepriekš savā laukumā bija uzvarējusi. Lasvegasas rindās trīs punkti Viljamam Kārlsonam.
16.okt 2018
Otro zaudējumu četrās Nāciju līgas turnīra spēlēs piedzīvojusi Latvijas izlase, kas savā laukumā ar 0:3 piekāpās Gruzijas valstsvienībai. Andris Vaņins pašā spēles sākumā atvairīja 11 metru soda sitienu, tomēr latviešu aizsardzība nespēja pretoties gruzīnu efektīvajam uzbrukumam.
16.okt 2018
ULEB Eirolīgā savas karjeras otro spēli aizvadīja Žanis Peiners, kurš ar 15 gūtiem punktiem palīdzēja Turcijas „Darussafaka” ar 71:63 pārspēt Melnkalnes „Buducnost”. Peineram šī ir pirmā uzvara Eirolīgā.
16.okt 2018
Ernests Gulbis (ATP 145.) Stokholmas „ATP World Tour 250” pamatturnīra pirmajā kārtā divos setos apspēlēja Zviedrijas tenisistu Mikaelu Īmeru (ATP 289.) ar 6:4 un 6:3.
photo_camera
16.okt 2018
Rīgas "Dinamo" Krievijas čempionātā atgriezusies uz zaudējumu takas. Šovakar savā laukumā ar 0:1 tika zaudēts Habarovskas "Amur" un komandai tas bija septītais zaudējums pēdējās astoņās spēlēs.