Liepājas muzejs konkursa kārtībā aicina darbā SPECIĀLISTU

Liepājas muzejs © Publicitātes foto

Darba pamatpienākumi:

  • Plānot un īstenot zinātniski pētniecisko darbu
  • Veidot ekspozīcijas un izstādes muzejā
  • Gatavot lekcijas, referātus un rakstus publikācijām muzeja mājas lapā, rakstu krājumos un citos izdevumos
  • Vākt muzeja krājuma materiālus
  • Ievadīt muzeja datus Nacionālā muzeju krājumu kopkatalogā
  • Vadīt ekskursijas muzejā
  • Spēja  plānot un organizēt savu darbu

Prasības pretendentiem:

  • Bakalaura vai maģistra grāds vēsturē
  • Pieredze pētnieciskajā darbā
  • Prasme uzstāties auditorijas priekšā, gatavot un sniegt prezentācijas
  • Valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis)
  • Labas angļu valodas zināšanas
  • Pamatzināšanas darbā ar datoru (MS Office)
  • Prasme strādāt gan komandā, gan individuāli

Piedāvājam:

  • Radošu un atbildīgu darbu
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas

Pieteikšanās termiņš līdz 2015. gada 16. septembrim. Lūdzam iesniegt CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi „Speciālista vakance”, sūtot to elektroniski uz e-pastu: dace.karkla@liepajasmuzejs.lv vai iesniedzot personīgi Liepājas muzejā. Adrese: Kūrmājas prospektā 16/18, Liepāja, LV-3401. Reģ. Nr.90002008987 Papildus informācija: tālr. 26476528; 63422973.

Par muzeju plašāk: www.liepajasmuzejs.lv

Svarīgākais