Ivanāns saņem diskvalifikāciju spēlei dzimšanas dienā

© Romāns Kokšarovs

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) Disciplinārā komiteja nolēmusi sodīt Rīgas "Dinamo" uzbrucēju ar vienas spēles diskvalifikāciju par kautiņu ar Čehovas "Vityaz" uzbrucēju Trevoru Gilisu sestdien notikušajā spēlē.

Ivanāna un Gilisa saķeršanās notika otrajā trešdaļā, kad rezultāts bija 2:1 mājinieces "Vityaz" labā. Tiesneši piešķīra abiem kaušļiem pa piecām soda minūtēm, bet šodien Disciplinārā komiteja, izskatot šo gadījumu, abiem hokejistiem piešķīrusi vienas spēles diskvalifikāciju.

Tas nozīmē, ka Ivanānam nāksies izlaist nākamo "Dinamo" maču 3. janvārī Minskā, savukārt Giliss nedrīkstēs spēlēt pret Ufas "Salavat Yulaev" tajā pašā dienā. Interesanti, ka Ivanānam tieši 3. janvārī ir dzimšanas diena.

Pagaidām vēl 33 gadus vecais Ivanāns aizvada pirmo sezonu KHL un 28 spēlēs guvis vienu rezultativitātes punktu par piespēli, kā arī sakrājis 76 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu (-3).