Čehijas hokeja izlase olimpiskā turnīra spēlē pieveic Slovākiju

Uzvaru Vankūveras olimpiskā hokeja turnīra ietvaros trešdien izcīnīja Čehijas izlase, kas ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pārspēja Slovākijas nacionālo valstsvienību priekšsacīkšu B apakšgrupas ietvaros.

Ar vārtu guvumu čehu rindās izcēlās Patriks Eliašs, Jaromirs Jāgrs un Tomašs Plekanecs, savukārt slovākiem vārtus guva Marians Gaboriks.

Kā ziņots, abas šīs komandas spēlē vienā priekšsacīkšu apakšgrupā ar Latvijas un Krievijas valstsvienībām.

Jau vēstīts, ka otrdien grupas pirmajā mačā Krievija ar rezultātu 8:2 (3:0, 1:0, 4:2) pārspēja Latviju.

Pēc apļa turnīra aizvadīšanas grupu uzvarētājas un labākā no trijām otro vietu ieguvējām garantēs vietu ceturtdaļfinālā, bet pārējās astoņas komandas aizvadīs "play-off" maču, noskaidrojot pārējās ceturtdaļfinālistes.

Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Bostonas "Celtics" latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ir optimistiski noskaņots par atlabšanas procesu pēc operācijas, otrdien "Celtics" mediju dienā teica sportists.