Balcers turpina būt rezultatīvs

© Belleville Senators

Amerikas Hokeja līgā trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs izcīnījusi Belvilas "Senators", kas izbraukumā ar 5:1 sakāva pirmās vietas īpašnieci Šarlotas "Checkers". Par mača otro zvaigzni tika atzīts latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers.

Spēles rezultātu desmitajā minūtē atklāja laukuma saimnieki, taču turpinājumā viņi ielaida piecus bezatbildes vārtus, un atspēlēšanos ievadīja Rūdolfs Balcers, kurš pirmās trešdaļas turpinājumā realizēja skaitlisko vairākumu, pagūstot pie atlēkušās ripas, - 1:1.

35. un 40. minūtē vārtus guva "Senators" uzbrucējs Džeks Rodvalds, kurš tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni, bet noslēdzošās trešdaļas ievadā Balcers viesu pārsvaru padarīja vēl lielāku, gūstot savus septītos vārtus sezonā. Punktu mačam pielika 38 gadus vecais veterāns Fransuā Bošemēns, kurš aizvadījis 903 spēles NHL un izcīnījis Stenlija kausu - 5:1.

Rūdolfs Balcers spēlēja "Senators" pirmajā maiņā, izdarīja četrus metienus pa vārtiem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvietis piedalījies 18 spēlēs, gūstot septiņus vārtus un pievienojot sešas piespēles, un ar 13 punktiem viņš komandas rezultatīvāko spēlētāju rangā atpaliek tikai no Rodvalda, kuram ir 14 punkti.

Ar 18 spēlēs sakrātajiem 18 punktiem "Senators" ieņem ceturto vietu Ziemeļu divīzijā, taču no priekšā esošajām komandām tikai viena nav punkta attālumā. Tikmēr "Checkers", neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, joprojām ir AHL pirmās vietas īpašniece. Komandas kontā ir 27 punkti, bet nevienai citai vienībai nav izdevies sakrāt vairāk par 24.