Gulbis zāliena sezonu uzsāk ar zaudējumu Bolelli

Ar zaudējumu zāliena sezonu šodien sācis Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis. Londonas ''Queen's Club'' 250 punktu turnīrā viņš ar rezultātu 3:6, 4:6 piekāpās ATP 120. numuram Simonem Bolelli.

Ar ''Queen's Club'' turnīru daļa tenisistu, ieskaitot latvieti Ernestu Gulbi, vakar un šodien uzsāka savu gatavošanos prestižajam Vimbldonas turnīram, kas sāksies pēc divām nedēļām Londonā.

Spēli ar savu servi iesāka Bolleli. Pie viņa serves Ernestam neizdevās izrādīt nopietni konkurenci, un itālis izvirzījās vadībā - 1:0. Līdz pat spēles sestajam geimam abi tenisisti pie savas serves spēlēja diezgan pārliecinoši, nedodot daudz iespēju pretiniekam, taču tad Bolelli radās pirmā breika iespēja, ko itālis arī garām nelaida, izvirzoties vadībā ar breiku. Mirkli vēlāk 26 gadus vecais tenisists nostiprināja savu pārsvaru un panāca jau 5:2.

Pēc zaudētiem trīs geimiem pēc kārtas Gulbis mēģināja zaudēto atgūt un pie Bolelli serves ieguva vienu breikbumbu, tomēr ar tās izmantošanu nesekmējās, kas noveda pie itāļa uzvaras pirmajā setā - 6:3.

Otrā seta otrajā geimā Ernests pie Bolelli serves aizspēlējās līdz vienādi, taču pie iespējas lauzt pretinieka servi šoreiz tikt neizdevās. Dažus geimus vēlāk Itālijas tenisists ieguva 40:0 pārsvaru pie Ernesta serves un atkal savu iespēju izmantoja, panākot 3:2 savā labā. Diemžēl Latvijas labākajam tenisistam turpmākā seta gaitā tā arī neizdevās tikt pie vēl kādas breikbumbas un pie rezultāta 4:5 mūsu tenisists neuzvarēja ne izspēli, atzīstot Itālijas tenisista pārākumu ar 3:6, 4:6.

Par zaudējumu Londonas ''Queen's Club'' 1. kārtā Ernests nav ticis pie reitinga punktiem, taču nopelnījis 3290 eiro.