Teniss

7.mai 2014
Ernests Gulbis (ATP 20.) iekļuvis Madrides ATP Masters 1000 turnīra 3.kārtā. Mačā pret ukraini Aleksandru Dolgopolovu (ATP 22.) latvietim izdevās uzvarēt divos setos – 6:3, 6:4, tādējādi revanšejoties par neveiksmi šogad Montekarlo. Gulbja nākamais pretinieks tiks noskaidrots horvāta Marina Čiliča (ATP 26.) un francūža Pola Anrī Matjē (ATP 87.) cīņā.
6.mai 2014
Latvijas un Polijas tenisa līderu cīņa Madrides ATP Masters 1000 turnīrā noslēgusies ar Ernesta Gulbja uzvaru. ATP ranga 20.vietā esošais latvietis uzveica Ježiju Janoviču (ATP 21.) ar 7:6(5), 3:6, 6:2. Polim šis ir astotais zaudējums pēc kārtas, bet Ernesta nākamais pretinieks tiks noteikts itālieša Fabio Foņīni (ATP 15.) un ukraiņa Aleksandra Dolgopolova (ATP 22.) duelī.
5.mai 2014
Pēc neveiksmīgas cīņas ar aknu vēzi 30 gadu vecumā aizsaulē devusies Lielbritānijas tenisiste Jeļena Baltača, kura savulaik bija Lielbritānijas pirmā rakete.
1.mai 2014
Nacionālajā hokeja līgā noskaidrotas atlikušās Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas dalībnieces. Cīņu par prestižo trofeju turpina ne tikai Minesotas "Wild" un Ņujorkas "Rangers", kas uzvarēja savu sēriju septītajās spēlēs, bet arī Losandželosas "Kings", kas sērijas gaitā atspēlējās no 0-3 un septiņās cīņās pieveica Sanhosē "Sharks".
26.apr 2014
Ar zaudējumu japānim Kei Nišikori Barselonas ATP vienspēļu turnīru noslēdzis Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis. Pusfināla spēlē Ernests zaudēja ar 2:6, 4:6, turnīru noslēdzot ar 180 reitinga punktu iegūšanu.
25.apr 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis trešo reizi šosezon iekļuvis kāda ATP turnīra pusfinālā. Tas izdevies Barselonas ATP Tour 500 sacensībās pēc panākuma pār Teimurazu Gabašvili no Krievijas – 6:1, 6:4. Ernesta pretinieks cīņā par finālu būs Japānas labākais tenisists Kei Nišikori (ATP 17.).
25.apr 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis trešo reizi šosezon iekļuvis kāda ATP turnīra pusfinālā. Tas izdevies Barselonas ATP Tour 500 sacensībās pēc panākuma pār Teimurazu Gabašvili no Krievijas – 6:1, 6:4. Ernesta pretinieks cīņā par finālu tiks noskaidrots japāņa Kei Nišikori (ATP 17.) un horvāta Marina Čiliča (ATP 27.) duelī.
24.apr 2014
Divos setos (7:5, 6:1) pieveicot spāni Albertu Montanjesu (ATP 59.), Barselonas ATP vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālu sasniedzis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 23.). Cīņā par pusfinālu latvietim pretī stāsies krievs Teimurazs Gabašvili (ATP 55.), kuru Ernests uzvarējis tikai vienā no piecām tikšanās reizēm.
24.apr 2014
Ernests Gulbis šodien ap plkst. 15:00 aizvadīs Barselonas "ATP World Tour 500" sacensību 3. kārtas maču, tiekoties ar mājinieku Albertu Montanjesu. Spēle video tiešraidē nebūs redzama. Dažas stundas vēlāk Štutgartes WTA "Premier" turnīra dubultspēļu ceturtdaļfināls Diānai Marcinkevičai.
22.apr 2014
Ar panākumu pret mājinieku Danielu Himeno Traveru Barselonas ATP turnīru iesācis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis. Lai gan abos setos mūsu sportists bija iedzinējos ar breiku, tomēr abos gadījumos izdevās atspēlēties un izcīnīt uzvaru ar 7:5, 7:6(1). Ceturtdien Gulbim nākamā spēle pret ukraiņa Aleksandra Dolgopolova un spāņa Alberta Montanjesa mača uzvarētāju.
14.apr 2014
Ernests Gulbis pirmdien publicētajā ATP rangā saglabājis 23. vietu, bet Diānai Marcinkevičai dāmu reitingā 210. vieta, kas ir Latvijas pirmās raketes atkārtots rekords.
31.mar 2014
ATP reitinga vicelīderis Novaks Džokovičs svētdien ceturto reizi triumfēja Maiami ATP "Masters 1000" turnīrā, sacensību finālā ļoti viegli tiekot galā ar pasaules pirmo numuru Rafaelu Nadalu – 6:3, 6:3. Džokovičam 18. "Masters" tituls, bet Nadalam ceturtais zaudējums Maiami finālos.
21.mar 2014
Ernests Gulbis šovakar ap plkst. 22:00 aizvadīs Maiami ATP "Masters 1000" turnīra 2. kārtas maču, tiekoties ar Francijas sportistu Žiljēnu Beneto. Latvijas pirmajam numuram jācenšas pārtraukt četru zaudējumu sēriju prestižajā turnīrā, kurā viņš bez uzvarām ir kopš 2008. gada.
17.mar 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis pēc pagājušajās nedēļā aizvadītā Indianvelsas turnīra ir saglabājis 22. vietu ATP rangā. Līderis joprojām ir spāņu tenisists Rafaels Nadals.
15.mar 2014
Ar zaudējumu ceturtdaļfinālā amerikānim Džonam Isneram (ATP 13.) Indianvelsas ATP Masters 1000 turnīru noslēdzis latvietis Ernests Gulbis (ATP 22.). Tāpat kā pērnā gada izskaņā Valensijā viņš abus setus zaudēja taibreikos – šoreiz 6:7(4), 6:7(3).
13.mar 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 22.)pirmo reizi iekļuvis Indianvelsas ATP Masters 1000 vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā. 4.kārtas cīņā viņš ar 7:6(0), 4:6, 6:2 pārspēja spāni Roberto Bautista-Agutu (ATP 53.). Ernesta nākamais pretinieks tiks noskaidrots amerikāņa Džona Isnera (ATP 13.) un spāņa Fernando Verdasko (ATP 33.) duelī.
19.feb 2014
Kļuvis zināms Ernesta Gulbja pirmais pretinieks Marseļas "ATP World Tour 250" turnīrā. Latvijas pirmajam numuram rīt 2. kārtā būs jāsacenšas ar Spānijas tenisistu Roberto Bautistu Agutu. Iepriekšējās divās savstarpējās cīņās uzvaras dalītas uz pusēm.
15.feb 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis nav spējis iekļūt Roterdamas ATP Tour 500 sacensību finālā. Nepārliecinoši darbojoties pie savas serves, latvietis ar 3:6, 2:6 piekāpās turnīra 3.numuram, čeham Tomašam Berdiham. Roterdamā latvietis nopelnīja 180 reitinga punktus, bet jaunnedēļ spēlēs Marseļā.
15.feb 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis šodien plkst. 15:00 aizvadīs Roterdamas "ATP World Tour 500" turnīra pusfinālu, cenšoties pirmo reizi iekļūt 500. sērijas turnīra finālā. Gulbja pretinieks būs ranga septītais numurs Tomāšs Berdihs.
21.jan 2014
Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Andis Juška šodien "Future 10 000" turnīrā Francijā guva sezonas pirmo uzvaru vienspēlēs, bet Diāna Marcinkeviča turpat, Francijā, tika pie panākuma ITF 25 000 sērijas dubultspēļu turnīrā, sasniedzot ceturtdaļfinālu.
13.jan 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 23.) ar uzvaru iesācis šī gada pirmo „Grand Slam” turnīru – „Australian Open”. Pēc vāja sākuma viņš spēja mainīt cīņas ritējumu un uzveica argentīnieti Huanu Monako (ATP 42.) ar 1:6, 6:4, 7:6(4), 6:2. Latvieša nākamais pretinieks būs amerikānis Sems Kverijs (ATP 51.).
11.jan 2014
"Australian Open" organizatori publicējuši pirmās dienas spēļu plānu, kurā atrodams arī latvieša Ernesta Gulbja vārds. Gulbis pirmdien spēli pret argentīnieti Huanu Monako aizvadīs aptuveni plkst. 4:00 pēc mūsu laika.