Teniss

26.feb 2010
Otro nedēļu pēc kārtas ATP turnīra pusfinālā iekļuvis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis. Delrejbīčas sacensību ceturtdaļfinālā viņš ar 7:6(2), 6:4 apspēlēja argentīnieti Leonardo Maijeru, revanšējoties par zaudējumu pirms divām nedēļām Sanhosē.
25.feb 2010
Delrerjbīčas ATP tenisa vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālu šodien sasniedzis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Divu setu spēlē viņš ar 6:1, 6:4 sakāva Gruzijā dzimušo Krievijas pārstāvi Teimurazu Gabašvili, kuram līdz šim bija zaudējis četras reizes. Rīt spēlē par pusfinālu Gulbis tiksies ar argentīnieti Leonardo Maijeru.
24.feb 2010
Delrejbīčas (ASV) tenisa turnīrā trešdien tiks aizvadītas pirmās četras 2. kārtas spēles. Pēdējā no tām (ap četriem rītā pēc Latvijas laika) cīnīsies arī Latvijas sportists Ernests Gulbis, kurš lūkos pārtraukt neveiksmju sēriju pret Teimurazu Gabašvili no Krievijas.
21.feb 2010
Latvijas tenisa pirmajam numuram Ernestam Gulbim Memfisas ATP "World Tour 500" turnīrs beidzies ar zaudējumu pusfinālā amerikānim Semam Kverijam, kurš bija pārāks divos setos - 6:3, 6:4.
20.feb 2010
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien parādījis cīnītāja raksturu un iekļuva Memfisas ATP turnīra pusfinālā.
18.feb 2010
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien Memfisas ATP turnīra 2. kārtā divos setos ar 7:6(5), 7:5 pieveicis Čehijas tenisistu Radeku Štepaneku (ATP 14.), iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā. Tajā piektdien latvietis tiksies ar cita čeha Tomasa Berdiha un amerikāņa Maikla Rasela mača uzvarētāju.
16.feb 2010
Memfisas (ASV) ATP tenisa turnīru šodien uzsāks labākais Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Ap 19:30 pēc Latvijas laika viņš aizvadīs maču pret mājinieku Robertu Kendriku, kuram savulaik reizi zaudēts. Pērn Ernests šajā turnīrā pārvarēja vienu kārtu, tāpēc šogad ir svarīgi aizstāvēt punktus.
9.feb 2010
Zaudējumu Sanhosē ATP vienspēļu turnīra pirmajā kārtā piedzīvojis Latvijas tenisists Ernests Gulbis, divos setos ar 5:7, 4:6 atzīstot argentīnieša Leonardo Maijera pārākumu. Līdz ar to ļoti reāla kļuvusi Ernesta izkrišana no ranga pirmā simtnieka, jo nav izdevies aizstāvēt pērn šajā turnīrā iegūtos punktus.
1.feb 2010
Publicēts jaunākais ATP tenisa rangs, kurā vadošais Latvijas tenisists Ernests Gulbis zaudējis 12 pozīcijas, atkāpjoties uz 94. vietu. Tikmēr uz otro vietu pakāpies serbs Novaks Džokovičs – tik augstu viņš ir pirmo reizi karjerā.
27.jan 2010
Šodien ''Australian Open'' ceturtdaļfinālā četros setos ar 2:6, 6:3, 6:0, 7:5 pieveicot Nikolaju Davidenko, sveicietis Rodžers Federers sasniedzis 23. ''Grand Slam'' pusfinālu pēc kārtas.
23.jan 2010
Noslēgušās visas Austrālijas atklātā tenisa čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra 3. kārtas spēles. Vienā no tām savu 50. uzvaru šajā turnīrā izcīnīja ATP ranga līderis un trīskārtējais šo sacensību čempions Rodžers Federers, ar 6:3, 6:4, 6:4 apspēlējot spāni Albertu Montanjesu. nākamais Federera pretinieks būs mājinieks Leitons Hjūits.
21.jan 2010
Ar mainīgām sekmēm „Australian Open” sieviešu dubultspēļu turnīra mačus aizvadījušas Latvijas tenisistes. Līga Dekmeijere pārī ar Jeļenu Baltaču (Lielbritāniju) tikusi pie uzvaras, bet Anastasija Sevastova pārī ar krievieti Mariju Kondratjevu zaudēja triju setu spēlē.
19.jan 2010
Parādot ļoti bālu sniegumu un pieļaujot vairāk nekā 70 nepiespiestās kļūdas, dalību šī gada „Australian Open” beidzis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Triju setu spēlē viņš ar 3:6, 6:7(5), 1:6 piekāpās turnīra 30. numuram, argentīnietim Huanam Monako.
18.jan 2010
Noslēgusies “Australian Open” pirmā spēļu diena. Lietus dēļ izdevās izspēlēt tikai mazāko daļu no paredzētajām spēlēm, bet galvenie favorīti to izdarījuši bez sevišķām problēmām – ne Rafaels Nadals, ne Endijs Marejs un Endijs Rodiks 1. kārtā nezaudēja ne seta. Tikmēr Ernests Gulbis spēlēs rīt ap 7:00 no rīta.
18.jan 2010
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien ar zaudējumu debitējusi „Australian Open” sieviešu vienspēļu turnīra pamatsacensībās. Nespējot uzvarēt lielāko daļu geimu pie pašas serves, 19 gadus vecā liepājniece ar 2:6, 4:6 piekāpās divkārtējai šī turnīra junioru čempionei, krievietei Anastasijai Pavļučenkovai.
7.jan 2010
Ar zaudējumu pret ATP ranga līderi Rodžeru Federeru dalību Dohas ATP tenisa turnīrā beidzis latvietis Ernests Gulbis. Ceturtdaļfināla mačā Šveices sportists bija pārāks tikai sīvā triju setu spēlē – 6:2, 4:6, 6:4. Turnīrā Gulbis nopelnīja 45 reitinga punktus un 30 090 ASV dolāru prēmiju.
6.jan 2010
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien ar Dohas ATP tenisa turnīra 2. kārtā ar 6:4, 7:5 pieveica Itālijas sportistu Andreasu Seppi, iekļūstot sacensību ceturtdaļfinālā. Tajā rīt latvieša pretinieks būs ATP ranga līderis un šo sacensību galvenais favorīts Rodžers Federers.
4.jan 2010
Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis šodien ar panākumu iesācis 2010. gada sezonu.
2.nov 2009
Jaunākajā ATP tenisa rangā labākais no latviešiem Ernests Gulbis pakāpies astoņas vietas augstāk, ieņemot 92. pozīciju. Tikmēr Andim Juškam un Denisam Pavlovam samērā lieli kritumi, jo nākas zaudēt pērn iegūtos punktus.
30.okt 2009
Sanktpēterburgas ATP tenisa turnīra ceturtdaļfinālā šodien zaudējumu cietis Latvijas tenisists Ernests Gulbis, kurš divu setu mačā ar 6:7(8), 4:6 piekāpās Argentīnas pārstāvim Orasio Sebaljosam. Tā kā Ernests turnīra laikā paziņoja, ka pēc Sanktpēterburgas vairs nespēlēs, tad šī spēle viņam bija pēdējā šajā sezonā ATP tūrē.
28.okt 2009
Sanktpēterburgas ATP tenisa turnīra vienspēļu ceturtdaļfinālu šodien sasniedzis Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis, kuram divu setu cīņā izdevās pieveikt turnīrā ar 4. numuru izlikto francūzi Žeremī Šardī – 7:6(7), 6:3. Ceturtdaļfināla pretinieks Gulbim vēl nav zināms.
24.okt 2009
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis uzzinājis savu pirmo pretinieku Sanktpēterburgas ATP 250 turnīrā. Par to kļuvis vācietis Florians Majers, kurš pasaules rangā ieņem 67. vietu.