Vasiļevskim 78.41 metrs un trešā vieta Desavā

Sacensībās Vācijas pilsētā Desavā piektdien trešo vietu šķēpmešanā izcīnīja Latvijas rekordists Vadims Vasiļevskis, kurš savā labākajā mēģinājumā raidīja šķēpu 78.41 metru tālu, informē organizatori.

Pirmais mēģinājums Vasiļevskim netika ieskaitīts, bet otrajā viņš aizlidināja šķēpu 78.41 metru tālu, tobrīd izvirzoties trešajā pozīcijā. Tam sekoja divi neveiksmīgi mēģinājumi, kas atkal netika ieskaitīti, bet piektajā un sestajā mēģinājumā Vasiļevskis savu rezultātu neuzlaboja (76.73, 76.15).

Par uzvarētāju kļuva vācietis Marks Franks, kurš vienīgais pārsniedza astoņdesmit metrus, labākajā mēģinājumā uzrādot 81.50 metrus. Arī otrā vieta Vācijas šķēpmetējam Bjernam Langem, kurš Vasiļevski apsteidza vien par 12 centimetriem (78.53).

Desavā startēja arī Ansis Brūns, kurš ar 72.96 metrus tālu metienu ierindojās astotajā vietā desmit dalībnieku konkurencē.